Stolica Przygody - spływ kajakowy w Warszawie

location icon
calendar icon
Od 22 paź 11:00 do 22 paź 16:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy młodych mieszkańców Warszawy w wieku od 18 do 26 lat do udziału w niezapomnianym spływie kajakowym. To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, odkrywać piękno natury i jednocześnie uczestniczyć w projekcie finansowanym w ramach Programu Europejskiego Korpusu Solidarności. Udział w tym projekcie jest całkowicie darmowy!

Spotykamy się 22.10.23 o godz.11:00 w centrum Warszawy, spływ potrwa około 2h, a zakończymy go wspólnym ogniskiem do godziny 16.00. Dokładna lokalizacja spotkania  zostanie przesłana w odpowiedzi na zgłoszenie. 

Zachęcamy do zabrania przekąsek na ognisko. 

Aby wziąć udział w spływie należy wypełnić formularz do 20 października do 23.59. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zapewniamy sprzęt niezbędny do udziału w spływie. Uczestnicy zobowiązują się do posiadanie obowiązującego ubezpieczenia NNW na czas trwania spotkania. 

*"Spływ kajakowy w Warszawie" to pierwsze spotkanie w ramach programu Stolica Przygody. Projekt zakłada comiesięczne spotkania młodych dorosłych (osób w wieku 18-26 lat). Tematem przewodnim każdego spotkania będzie aktywność sportowa, którą można uprawiać w Warszawie. Po niej odbędzie się warsztat/dyskusja/ forma podsumowania, na której zdobyte umiejętności i doświadczenie uczestnicy przeniosą do realnego życia i prawdziwych sytuacji, a to wszystko w nurcie outdoor education. 

Projekt realizowany jest przez wolontariuszki Fundacji Pracownia Nauki i Przygody. Więcej informacji o organizacji znajduję się na stronie internetowej: https://naukaprzygoda.edu.pl/. 


Polityka przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-esc/index/pri
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  spływ kajakowy
już niedostępne -