BILET Biznesowa Kolacja dla Przedsiębiorczych Kobiet Trójmiasta 4 czerwca

location icon
Restauracja Pomelo Ogarna 121/122, Gdańsk
calendar icon
Od 4 cze 17:30 do 4 cze 21:00
ticket icon
Od 99,00 zł

Zapraszamy na biznesową kolację z prelekcjami i networkingiem. Spotkanie jest skierowane do przedsiębiorczych kobiet z Trójmiasta i okolic. Dołącz do nas, abyś mogła wymienić się kontaktami, zintegrować biznesowo i spędzić wartościowy czas w gronie wspaniałych kobiet w otwartej i mocno pozytywnej atmosferze. Podzieliłyśmy to spotkanie na 3 części:

CZEŚĆ 1

Edukacja - czyli kobiety dla kobiet: 

Z cyklu "Coś dla siebie"

Wystąpienie pt. "Rytuał Młodości - Twój klucz do młodego wyglądu." przygotuje dla nas Izabela Kowalewska. 

Iza od ponad 17 lat pracuje w branży beauty. Jej pasją jest naturalne odmładzanie, dlatego już od kilku lat z powodzeniem prowadzi profil na mediach społecznościowych pod nazwą Rytuał Młodości gdzie uczy kobiety jak masażem i odpowiednią pielęgnacją osiągnąć młody wygląd.

Z cyklu "Coś dla biznesu"

Naszą drugą prelegentką będzie Martyna Goździuk - co-founder ViBRAND, firmy zajmującej się tworzeniem filmów i video marketingiem dla firm B2B.

Martyna specjalizuje się w budowaniu zaufania. Pomaga małym i średnim firmom wystąpić krok przed szereg konkurencji i zdobywać uwagę potencjalnych klientów, pracowników czy partnerów, używając do tego video. Uważa się za kreatywnego detektywa, który szuka w firmach tego, co mają wyjątkowego i wyróżniającego, aby móc zwiększać wyniki sprzedażowe i rozpoznawalność swojej firmy wśród potencjalnych klientów. Linkedin jest jej głównym kanałem budowania marki i pozyskiwania klientów. Jest fanką idei "social buying".

Chętnie dzieli się wiedzą z zakresu budowania marki osobistej i pozyskiwania klientów na Linkedin. Występowała między innymi na największej polskiej konferencji dotyczącej Linkedina "Linkedin Local Virtual" organizowanej przez Sharebee oraz na spotkaniu społeczności - Linkedin Local Warszawa.CZEŚĆ 2

Networking - czyli mów o sobie dobrze i słuchaj jeszcze lepiej

Podczas tej części będziesz miała okazję opowiedzieć o sobie i swojej działalności. Przygotowując się do osobistej prezentacji postaraj się odpowiedzieć na 3 pytania

1. Jak pomagasz

2. Komu pomagasz

3. Kogo szukasz (klientek, współpracy, dojścia do konkretnej firmy)
CZEŚĆ 3

Kolacja - czyli przez żołądek do serca

Wszystkie wiemy, że najmilej rozmawia się przy jedzeniu i dlatego po autoprezentacjach będziemy miały okazję luźno porozmawiać podczas degustacji dań i deserów oferowanych przez restaurację Pomelo.Data spotkania: 04.06 wtorek

Godzina: 17:30

Miejsce: Restauracja Pomelo Ogarna 121/122

Kolacja w cenie biletu. Drinki i ciepłe napoje - zamawiamy we własnym zakresie w restauracji wedle potrzeb. :) 

Liczba miejsc ograniczona!


O organizatorkach wydarzenia 

Milka Lewandowska

Osobistą stylistka, kreatorka wizerunku i specjalistka od psychologii ubioru i koloru. Skończyła 3 kierunki: psychologię wizerunku na SWPS, projektowanie ubioru na Viamoda oraz fotografię i design w USA. Obecnie prowadzi pracownię wizerunku i stylizacji MILKA STUDIO, pomaga kobietom i mężczyznom zbudować autorski i profesjonalny styl. "Wierzę w olbrzymią moc ubioru na odnoszenie życiowych sukcesów, dlatego kompleksowo pomagam wejść w proces zmiany, rozwinąć własny styl, zrobić generalny porządek w szafie, stworzyć plan zakupowy i zacząć czuć się pewnie i atrakcyjnie każdego dnia, podczas każdego wydarzenia i w każdej sytuacji"

Katarzyna Nawrot

Kobieta Marketing - wspólnie z mężem założyła Visual Fusion, firmę która dba o strony internetowe i profesjonalny wizerunek marek osobistych. Z zamiłowania i pasji jest fotografką z bardzo dużą liczbą sesji wizerunkowych na koncie. Kasia to również mistrzyni budowania relacji i networkingu zarówno w social mediach jak i na żywo. Swoje umięjętności i doświadczenie nabyła jako menadżer biznesu sieciowego, który do dziś jest jej jedną z jej nóg dochodu.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Kolacja Biznesowa dla Przedsiębiorczych Kobiet Trójmiasta Biznesowa Kolacja dla Przedsiębiorczych Kobiet Trójmiasta 4 czerwca

Kolacja Biznesowa dla Przedsiębiorczych Kobiet Trójmiasta

2 Czerwca 2024, 23:59 99,00 zł