Inwestycja jest kobietą - czyli rozmowa o tym jak i w co inwestują kobiety?

location icon
Kawiarnia "Coffee Runner" 5 p. budynku Mennica Legacy Tower Prosta 18, Warszawa
calendar icon
Od 4 cze 18:00 do 4 cze 18:00
ticket icon
Od 123,00 zł

Fundacja Women in Law wraz z kancelarią Rymarz Zdort Maruta serdecznie zapraszają na spotkanie: Inwestycja jest kobietą - czyli rozmowa o tym jak i w co inwestują kobiety?


Kiedy: 4 czerwca 2024 r. godz. 18.00 - 22.00

Miejsce wydarzenia:

Kawiarnia "Coffee Runner"

5 p. budynku Mennica Legacy Tower

ul. Prosta 18, Warszawa


Plan spotkania

18.00 - 18.30 Rejestracja 
18.30 - 18.45 Powitanie - Kamila Kurkowska - Prezeska fundacji Women in Law

18.45 - 20:15 Inwestycja jest kobietą - czyli rozmowa o tym jak i w co inwestują kobiety?

Moderatorka: dr Anna Partyka-Opiela, Partnerka kierująca praktyką Compliance w Rymarz Zdort Maruta

Panelistki:

  1. Wealth management: Magdalena Majewska-Koch | CFA
  2. Inwestycje w sztukę/ biżuterię: Agata Szkup, Prezes DESA Unicum
  3. Inwestycje we własny biznes/ start up: Agnieszka Ziółek, prawniczka, Founder & Owner AGAZI

20.15 - 22.00 - networking przy przekąskach i winie

Liczba miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

Moderatorka:

Anna Partyka-Opiela, partnerka w Rymarz Zdort Maruta

Dr Anna Partyka-Opiela jest radcą prawnym, partnerką w departamencie korporacyjnym kancelarii Rymarz Zdort Maruta oraz współzarządzającą praktyką Life Sciences. Posiada ponad 15 lat doświadczenia w zakresie compliance, whistleblowing, etyki, zapobiegania korupcji, AML oraz Legal Design. Anna doradza również w zakresie prawnych aspektów produkcji, importu, dystrybucji i marketingu produktów kosmetycznych, środków higienicznych, chemii gospodarczej czy produktów biobójczych. Prowadzi również projekty związane z upraszczaniem komunikacji prawnej (Legal Design) oraz doradztwem w zakresie governance w projektach ESG. Jest członkiem Komitetu Compliance przy GPW oraz Członkiem Rady Innowatorów Polskiego Stowarzyszenia ESG.

Panelistki:

Magdalena Majewska-Koch, CFA

Magdalena, po podwójnych studiach magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim, rozpoczęła swoją podróż w świecie finansów od banku inwestycyjnego w czasie boomu produktów pochodnych i tradingu. Po kilku latach zdobyte umiejętności zaczęła przekładać na inwestycyjne doradztwo w ramach Wealth Management w największych i renomowanych w branży instytucjach (UBS, CS, Rothschild & Co), gdzie działa od 17 lat. Uzyskała prestiżowy tytuł CFA (Chartered Financial Analyst) oraz Certified Wealth Management Advisor, uznawany w sektorze za certyfikat najwyższej jakości i etyki doradztwa. Poprzez tematyczne inicjatywy i foresight, Magdalena promuje wysokie standardy doradztwa, a pracując nad skomplikowanymi tematami, nauczyła się przekładać je na konkretne i intuicyjne działania inwestycyjne. W wolnych chwilach bada megatrendy, aby zidentyfikować ważne dla giełdy tendencje i sygnały.

Agata Szkup, prezes zarządu DESA Unicum

Historyk sztuki, prezes zarządu DESA Unicum - największego domu aukcyjnego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Z DESA Unicum jest związana od 2009 roku, gdzie przez 8 lat pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Sprzedaży. Specjalizuje się w sztuce XX-XXI wieku ze szczególnym uwzględnieniem problematyki rzeźby i form przestrzennych. Wykłada w ramach Podyplomowych Studiów Menadżerskich Zarządzanie na Rynku Dzieł Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim.

Agnieszka Ziółek, prawniczka, Founder & Owner AGAZI

Radca prawny z ponad 15-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych kancelariach doradczych. Od dwóch lat założycielka i właścicielka marki obuwniczej Agazi produkującej z innowacyjnych roślinnych alternatyw do skóry. Laureatka zestawienia Startupów Pozytywnego Wpływu przygotowanego przez Koźmiński BusinessHub w ramach Akademii Leona Koźmińskiego, propagatorka zrównoważonej mody, speakerka Tedx.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet
Wyprzedane 123,00 zł Wyprzedane