TRAWERS - zdobywanie Góry Chełmskiej z Krzysztofem Wielickim

location icon
Góra Chełmska Koszalin
calendar icon
Od 23 lip 11:00 do 23 lip 12:30

Czas na dreszczyk emocji z przymrużeniem oka! Czy chcesz wspólnie z nami zdobyć najwyższe wzniesienie Koszalina, Górę Chełmską w towarzystwie Krzysztofa Wielickiego - legendy światowego himalaizmu? 

Nie może zabraknąć Cię na tej wyprawie! Po drodze czekają na Ciebie atrakcje, które przygotują Partnerzy wydarzenia: zadbają o dreszczyk emocji oraz Waszą energię, podczas zakładania kolejnych obozów na trasie ;) Ponieważ wspieramy wszystkie działania, które mają na celu ochronę otaczającego nas świata, cieszymy się, że motto jednego z naszych Partnerów brzmi: "naprawiaj - nie wyrzucaj", pod którym się podpisujemy.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Wspólne wyjście odbędzie się w ramach festiwalu podróżniczego TRAWERS - spotkania poza szlakiem Koszalin - KołobrzegProgram festiwalu TRAWERS - spotkania poza szlakiem KOSZALIN:


22.07 (piątek)

16:00-17:30 warsztaty tańca afrykańskiego z AFROdance przy dźwiękach bębniarzy - gorące rytmy i świetna zabawa dla każdego - Plac Polonii 1

18:00-19:30 spotkanie z legendą polskiego himalaizmu Krzysztofem Wielickim - taras Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, od strony parku

18:00-19:30 - pokaz filmu przygodowego dla dzieci - Koszalińska Biblioteka Publiczna

19:45 - pokaz filmu "Wirtualny Koszalin" z lotu ptaka Bartosza Warzechy - sala kinowa Koszalińskiej Biblioteki

20:00 - 22:00 - performance Mateusza Piesiaka z muzyką na żywo i pokazem fotografii, pt: "Uchwycić nieuchwytne"

22:00 - afterek w Centrali Artystycznej ;)


23.07 (sobota)

11:00 - 12:00 wspólne zdobywanie Góry Chełmskiej z Krzysztofem Wielickim wraz z atrakcjami przygotowanymi przez firmę Decathlon i North.pl! Obowiązują zapisy. Miejsce zbiórki zostanie podane w mailu. 

Pamiętajmy: Wymieniamy, nie wyrzucamy!


Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Nauka dla Środowiska


Kontakt: ir@ndsfund.org

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
Wyprzedane Brak wolnych miejsc