Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty

Podstawy coachingu online - kurs akredytowany w EMCC na poziomie EQA FOUNDATION

location icon
Norman Benett K.Grela-Lezak i Wspolnicy S.J. 3 Maja 11A, Komorów
calendar icon
Od 1 lip 19:00 do 5 sie 20:30
ticket icon
Od 4 169,70 zł

Szukasz kursu coachingu, który da Ci solidną podstawę do rozpoczęcia własnej praktyki coachingowej?

 • Wiemy, że jest to trudne zadanie. Znalezienie odpowiedniego kursu coachingu, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania, może być naprawdę frustrujące.
 • Kurs podstawy coachingu online EMCC jest idealnym wyborem dla Ciebie. Jesteśmy akredytowani od 14 lat przez międzynarodową organizację EMCC (European Mentoring & Coaching Council), która od 30 lat dba o najwyższe standardy coachingu na Świecie.

Chcesz zostać coachem, ale nie wiesz od czego zacząć?

 • Każdy chciałby zostać coachem, ale nie wszyscy wiedzą, od czego zacząć. Aby rozpocząć kurs coachingu musisz spełnić kilka warunków.
 • Zawód coach to świetna propozycja dla osób, które chcą się rozwijać i pomagać innym. Kurs podstawowy trwa 6 tygodni i obejmuje szeroki zakres tematyczny. Po jego ukończeniu otrzymujesz certyfikat międzynarodowego coacha EMCC (European Mentoring & Coaching Council).
 • Akademia Coachingu Norman Benett jest autoryzowaną placówką akredytowaną przez Europejskie Stowarzyszenie Coachów (EMCC), co oznacza, że nasze kursy coachingowe spełniają najwyższe międzynarodowe standardy.

Kurs podstawy coachingu on-line ma formułę ZRÓBMY to RAZEM.

Dlatego cały czas jesteście z nami w kontakcie.

Pracujecie od samego początku w parach i ćwiczycie poznanie techniki. Spotykamy się co tydzień na 1,5 godzinnych spotkaniach na których wymieniamy wiedzę. Platforma służy do zapoznania się z wiedzą w bardzo atrakcyjny sposób poprzez filmy, quizy, zadania do wykonania, ankiety i slajdy.

Główna praca to wasza praca warsztatowa poznanych technik i możliwość przedyskutowania każdego najdrobniejszego szczegółu z autorami kursu.

Kurs Podstawy Coachingu on-line jest akredytowany przez EMCC na poziomie FOUNDATION i doprowadza do EIA Globalnej Indywidualnej Akredytacji EIA EMCC na poziomie FOUNDATION w szybkiej ścieżce.

EMCC accreditation - logo - EIA - colour - clear background - F

Daty spotkań na webinarach?

 • 1 lipca 2024, godzina 19:00-20:30
 • 8 lipca 2024, godzina 19:00-20:30
 • 15 lipca 2024, godzina 19:00-20:30
 • 22 lipca 2024, godzina 19:00-20:30
 • 29 lipca 2024, godzina 19:00-20:30
 • 5 sierpnia 2024, godzina 19:00-20:30

Dla kogo jest ten kurs?

 • managerów, którzy pragną rozwijać swoje zespoły
 • trenerów, którzy pragną poszerzyć swój warsztat o nowe narzędzia
 • nauczycieli, obarczonych odpowiedzialnością, dźwigających wiele obowiązków.
 • specjalistów HR pragnących rozwijać kadrę managerską
 • wszystkich, którzy pragną się rozwijać.

Kurs podstawy coachingu on-line wprowadzający w tematykę coachingu. Przydatny dla każdego managera, trenera, nauczyciela, specjalisty HR i wszystkich którzy pracują z ludźmi.

 • Pragniesz dowiedzieć się czym coaching jest a czym nie jest?
 • Czujesz, że czas na zamiany i rozwój w Twoim życiu?
 • Prowadzisz swój biznes i potrzebujesz nauczyć się nowych kompetencji?
 • Chcesz rozwinąć siebie i dzięki podnieść efektywność Zespołu, którym kierujesz?
 • Masz talent, który chciałbyś rozwijać w pracy z ludźmi, jednak brakuje Tobie pomysłu jak to zrobić?

Czego się nauczysz na kursie podstawy coachingu on-line?

 • Czym coaching jest a czym coaching nie jest
 • Pracy pytaniami w sposób coachingowy po partnersku
 • Jak przeprowadzić sesje kontraktową
 • Poznasz 4 techniki coachingowe
 • Jak prowadzić poprawnie cały proces coachingowy
 • W jaki sposób używać podczas sesji odzwierciedlania
 • Jak radzić sobie z barierami w aktywnym słuchaniu
 • Prowadzić poprawnie sesje coachingowe
 • Dawać informacje zwrotne klientowi
 • Przeprowadzać ewaluacje na koniec procesu

Co otrzymujesz w kursie podstawy coachingu on-line?

20 modułów z wiedzą i przykładami

To podstawa wiedzy coachingowej POZIOM FOUNDATION. W tych materiałach i nagraniach przeprowadzamy Cię przez całą wiedzę potrzebną coachowi na początku jego drogi zawodowej zgodnie z standardami EMCC. Dzielimy się w nich naszym podejściem do całego procesu coachingu i przeprowadzamy Cię przez wszystkie etapy zdobywania kompetencji coachingowych. Dokładnie omawiamy metody i techniki, które sami stosujemy w life i biznes coachingu.

Praktyczne ćwiczenia poznanych technik

Podczas kursu przećwiczysz wszystkie techniki, których cię nauczymy. Będziesz wiedział jak działają, jaka jest ich skuteczność i jak dopasować technikę do celu, z którym przychodzi Klient. Wszystko to będzie możliwe dzięki strukturze kursu i uczestniczącej grupie. Nauczymy Cię jak wyciągać refleksje z ćwiczeń praktycznych.

01 RAMA PROBLEMU RAMA CELU Akademia Coachingu Norman Benett 02 PRACA PYTANIAMI Akademia Coachingu Norman Benett

03 OPERACJONALIZACJA CELU Akademia Coachingu Norman Benett 07 MATRYCA AKTYWNOSCI Akademia Coachingu Norman Benett

Gotowe techniki coachingowe do zastosowania

Aby ułatwić Tobie przygotowanie do pracy coacha, postanowiliśmy podzielić się naszymi przykładowymi schematami technik coachingowych. To gotowe techniki coachingowe do zastosowanie na każdej sesji coachingowej z klientem. Praca na tych schematach pomoże Ci zrozumieć cały proces coachingowy i pozwoli uniknąć niepotrzebnych błędów podczas sesji.

Konsultacje indywidualne

Każdy z uczestników może zadzwonić do prowadzących i skonsultować przerobiony materiał, otrzymać odpowiedzi na pytania, refleksje i odkrycia.

Pliki PDF, które pomogą Ci przećwiczyć poznane techniki

Przygotowaliśmy PDF'y, które pomogą Ci w prowadzeniu technik coachingowych. To swego rodzaju instrukcje jak działać. Dzięki PDF'om będziesz wiedziała jakie pytania zadawać i w który momencie. Ustalisz co robić z Klientem podczas sesji coachingowej Poznasz wskazówki, jak docierać do głębszych motywacji klienta.

kurs podstawy coachingu coaching foundation

Superwizje grupowe na żywo

Podczas poszczególnych modułów będziesz uczestniczył w webinarach z prowadzącymi na żywo. To rodzaj superwizji grupowej, na której omówimy pojawiające się wątpliwości, wnioski, emocje i refleksje z przebytych sesji coachingowych. Będziesz mogła zadać pytania na temat technik i innych aspektów pracy coacha.

8 edycja Coaching Foundation online 10 edycja akredytowanego kursu coachingu online eqa emcc eia norman benett 11 edycja Akredytowanego kursu coachingu online foundation w Norman Benett

13 edycja akredytowanego kursu coachingu emcc na poziomie foundation online

14 edycja kurs coachingu online

16 edycja akredytowany kurs coachingu EMCC w Norman Benett

17 edycja akredytowany w EMCC kurs coachingu Norman Benett

Akredytacja Europejska EMCC na poziomie FOUNDATION

Ponieważ kurs Podstawy Coachingu on-line posiada Europejską Akredytację EQA wydaną przez EMCC na poziomie Foundation, otrzymasz Europejski Certyfikat potwierdzający twoje podstawowe umiejętności Coacha. Dodatkowo dzięki ukończeniu kursu będziesz mógł przystąpić do ubiegania się o Europejską Indywidualną Akredytację EIA EMCC na poziomie FOUNDATION, w tak zwanej FAST TRACK (SZYBKIEJ ŚCIEŻCE).

Jak działa taki kurs?

Kurs podstawy coachingu online ma formułę zróbmy to RAZEM. Dlatego cały czas jesteście z nami w kontakcie. Pracujecie od samego początku w parach i ćwiczycie poznanie techniki. Spotykamy się co tydzień na 1,5 godzinnych spotkaniach na których wymieniamy wiedzę. Platforma służy do zapoznania się z wiedzą w bardzo atrakcyjny sposób poprzez filmy, quizy, zadania do wykonania, ankiety i slajdy.

Główna praca to wasza praca warsztatowa poznanych technik i możliwość przedyskutowania każdego najdrobniejszego szczegółu z autorami kursu.

Mimo, że kurs podstawy coachingu on-line trwa 6 tygodni otrzymujesz dostęp do platformy na 3 miesiące 😊 Kurs zawiera 19 modułów.

1 Rozpoczynamy od 1 webinaru wprowadzającego w poniedziałek o godzinie 19:00 na którym się poznajemy razem z uczestnikami i tłumaczymy zasady oraz pokazujemy jak działa platforma. Tego dnia otrzymujecie dostęp do platformy. Przez następny tydzień przerabiasz materiał z modułów (1/2/3/4/5) i zatrzymuje się na webinarze 2. Na koniec webinaru dobieramy was w pary. W każdym tygodniu będą to inne pary. W parach przerabiacie pierwsze ćwiczenie RAMA CELU.

Zadania do wykonania
Wysyłka zadań do prowadzących
Praca w parach

2. Na 2 webinarze odpowiadamy na pytania, przesłane zadania, czy nagrania. Pytamy również jak wam poszło na pierwszym ćwiczeniu w parach RAMA CELU. Po webinarze dobieramy was w nowe pary i przerabiacie nowe ćwiczenie PRACA PYTANIAMI. Przerabiacie moduły (6/7/8/9/10/11) i zatrzymujecie się na webinarze 3.

Zadania do wykonania
Wysyłka zadań do prowadzących
Praca w parach

3. Na 3 webinarze w poniedziałek o 19:00 pytamy was o wnioski z waszej pierwszej sesji coachingu. To dłuższy webinar na którym przekazujemy również dodatkową wiedzę na temat sesji kontraktowej, więc zarezerwujcie sobie więcej czasu. W następny tygodniu znowu przerabiasz w dowolnym dla siebie czasie materiały z modułów (12/13), przeprowadzasz sesje coachingu w parze (raz jesteś w roli coacha a raz w roli klienta). Tym razem dodatkowo wypełniasz raport z pozycji coacha i wysyłasz go do obojga prowadzących. To ważny moment bo jest to już pełna sesja coachingu wraz z sesja kontraktową na której ustalacie warunki współpracy. Dodatkowo masz godzinę superwizji telefonicznej i w każdej chwili możesz zadzwonić do jednego z prowadzących i dopytać lub podzielić się refleksją.

Wysyłka zadań do prowadzących
Praca w parach
Zadania do wykonania
Raport po sesji

4. I znowu spotykamy się na tym razem 4 webinarze w poniedziałek o 19:00. Po przeczytaniu waszych raportów otrzymujecie informacje zwrotną od prowadzących, co zauważyliśmy, czego warto unikać a na co warto zwrócić uwagę. Pytamy was o wnioski z pierwszej pełnej sesji coachingu, odpowiadamy na pojawiające się w ciągu tygodnia pytania. Cały czas macie z nami kontakt i możecie dopytać dosłownie o wszystko. W tygodniu znowu przerabiasz materiały z danych modułów (14/15/16/17) z nową wiedza. Po przerobieniu modułów spotykasz się w parze i przeprowadzasz sesje coachingu w nowej parze, wypełniasz raport i przesyłasz do prowadzących.

Zadania do wykonania
Wysyłka zadań do prowadzących
Praca w parach
Raport po sesji

5. 5 webinar to podsumowanie waszej pracy z nową techniką w nowej parze. Ponownie czytamy wasze raporty i otrzymujecie feedback z waszej pracy. W ciągu tygodnia zaliczamy wam zadania z nowej wiedzy. Cały czas jesteśmy z wami w kontakcie. W ostatnim tygodniu jest już mniej pracy. ponieważ wypełniasz test wiedzy moduł (18/19).

Zadania do wykonania
Wysyłka zadań do prowadzących
Praca w parach
Raport po sesji

6. To już ostatnie spotkanie dla osób które zdały test wiedzy. Widzimy się na 6 webinarze w poniedziałek o 19:00 na podsumowanie oraz informacje jak ubiegać się o Globalną Indywidualną Akredytację EMCC Coacha i Mentora na poziomie FOUNDATION. Tu możesz też zdecydować czy chcesz dalej z nami kontynuować naukę i wziąć udział w 2 kroku zaawansowanym czyli stać Coachem Praktykiem. Drugi stopień przygotowuje już do pracy zawodowej. Poznajesz tu dodatkowe 17 technik do pracy z przekonaniami, relacjami, celami, metaforą. Ten zawodowy kurs przygotuje Cię do Globalnej Indywidualnej Akredytacji EMCC na poziomie PRACTITIONER. Decyzja należy do ciebie.

Dodatkowo w czasie tych 6 tygodni zobowiązany jesteś do przeprowadzenia 6 godzin sesji coachingu poza kursem z innymi uczestnikami niż na kursie. To wymóg EMCC, żeby kurs posiadał akredytacje. Jeśli wypełnisz ten obowiązek otrzymujesz certyfikat ukończenia kursu na poziomie Foundation.

Zadania do wykonania
Wysyłka zadań do prowadzących
Test wiedzy

Certyfikat jaki otrzymujesz

CERTYFIKAT FOUNDATION

Zobacz jakie to proste:

 • Po pierwsze otrzymujesz dostęp online do obszernej treści, obejmującej różnego rodzaju pliki wideo, opisy, ćwiczenia, zadania, instrukcje, infografiki, quizy.
 • Po drugie możesz logować się do kursu z dowolnego urządzenia - komputera, tabletu lub smartfona.
 • Po trzecie zajmujesz się kursem wtedy gdy masz na to czas i we własnym tempie
 • Po czwarte kurs online trwa 6 tygodni
 • Po piąte każdy tydzień kończy się webinarem na którym spotykasz się z prowadzącymi i możesz zadać pytania jakie pojawiły się w ciągu tygodnia pracy z danymi modułami
 • Po szóste podczas tygodnia oprócz nabywanej wiedzy ćwiczysz z pozostałymi uczestnikami poznane techniki i wymieniasz się z nimi doświadczeniem
 • Dodatkowo masz do dyspozycji godzinę konsultacji telefonicznej tzw mentor-coachingu z jednym z prowadzących podczas których możesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące cie sprawy
 • Na koniec kursu możesz rozpocząć proces akredytacyjny

Zobacz co mówią uczestnicy naszych kursów coachingu!


Co mówią uczestniczki ostatniego kursu coachingu online?

Uczestniczyłam w pierwszej edycji kursu Coaching Foundation prowadzonego przez Kalinę Grelę oraz Roberta Łężaka. Nie miałam wcześniejszych doświadczeń z coachingiem, więc nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Jednak okazało się, że sposób organizacji całego kursu, praktyczne zadania dla kursantów, interakcje z innymi uczestnikami oraz cotygodniowe webinary z prowadzącymi są świetną formą nauki. Modułowy charakter, kameralna grupa oraz prowadzący dający przestrzeń na pytania i otwartą dyskusję pozwoliły mi rozpocząć przygodę z coachingiem, którą zamierzam kontynuować w przyszłości. Połączenie praktyki z teorią, duża dawka ciekawych narzędzi i zdalny charakter (co jest zwłaszcza cenne w czasach epidemii Covid-19) dały mi bazę i motywację do dalszego eksplorowania tematyki coachingowej, jako formy pracy z klientami.

Joanna Szlasa

HR, Psychologist

Będzie długo, ale trudno w kilku słowach napisać, jak ogromną wartość niesie ze sobą ten kurs. Podczas naszych wspólnych spotkań, działa się magia! Odkrywaliśmy siebie, zmienialiśmy perspektywę patrzenia na świat, poszerzaliśmy mapę, a przede wszystkim otwieraliśmy swoje serca na drugiego człowieka. Wszystko to, odbywało się w cudownej, cieplej atmosferze, pełnej zrozumienia i akceptacji pod okiem niezwykłych prowadzących! Spotkania były szalenie inspirujące, poruszały wewnętrzne struny, z których istnienia czasem nie zdawałam sobie sprawy. Kurs idealny dla osób pragnących osobistego rozwoju - po nim, nic już nie będzie takie samo! Jak również dla tych, którzy pragną związać swoją drogę zawodową z coachingiem - pełen profesjonalizm, wiedza merytoryczna i możliwość praktycznego sprawdzenia poznanych technik. Piękny, radosny, owocnie spędzony czas - najlepszy prezent, jaki możemy sobie sprawić! Z kursu wychodzę z wiedzą oraz ogromną chęcią na stawianie dalszych kroków na nowej, coachingowej drodze ❤️ dziękuje!

Marzena Malacka

Coach EMCC

Jeśli się zastanawiasz czy warto online, to pytanie ode mnie jak dużo masz czasu na rozmyślanie? Ukończyłam pierwszą edycję - wiedziałam, że trafiam pod skrzydła profesjonalistów: praktyków i pasjonatów zawodu, dbających o standardy, etykę i samych uczestników. Dostałam więcej niż sobie wyobrażałam: dobre fundamenty, dobre praktyki, dbałość o zasady, nowych wspaniałych znajomych i ... wiele, wiek więcej, czego doświadczysz jako uczestnik. Jeszcze raz dziękuję Kalina Grela i Robert Łężak za zaproszenie do podróży z Wami przez krainę Coachingu ?

Joanna Daniel

Coach EMCC

Serdecznie dziękuję za kurs coachingu Firmie Norman Benett. Kalina i Rober to profesjonalni coach'owie, budzący ogromne zaufanie. Dzięki udziałowi w kursie uświadomiłam sobie kompetencje, które posiadam. Mało tego - odważnie i świadomie z nich korzystam do realizacji celów. Kurs zmienił wiele w moim życiu prywatnym i zawodowym. Z pełną odpowiedzialnością polecam pracę z Nimi zarówno dla pracujących nad własnym rozwojem, jak i osób marzących o pracy coacha. Słowo "dziękuję" to za mało… Realizują swoją wizję perfekcyjnie - sprawili, że chcę być częścią Ich świata.

Aneta Ramusiewicz

Coach EMCC Foundation

On, buddysta, człowiek lustro, który krotka alegoria potrafi burzyc stawiane latami ściany ludzkiego umysłu. Ona, psycholog z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którymi dzieli się w sposób przystępny dla każdego. Konkretna, nazywająca rzeczy po imieniu a przy tym cierpliwa, utkana z wdzięku i empatii. Łączy ich profesjonalizm i otwartość na drugiego człowieka. Podczas ich autorskiego 6o tygodniowego kursu, foundation on-line, moja perspektywa postrzegania świata i siebie samej bardzo ewoluowała. Polecam tę przygodę nie tylko początkującym coachom, ale każdemu, kto jest gotowy na zmianę. Kto poszukuje jakości w kontaktach z drugim człowiekiem. Polecam ten kurs zarówno dyrektorom dbającym o dobrą komunikację i atmosferę wśród pracowników, jak i rodzicom, pragnącym pięknych relacji ze swoimi dziećmi. Poziom foundation online, trwa 6 tygodni. Jest bardzo praktyczny i ciekawie skonstruowany. Dla mnie ważne jest to, ze po jego ukończeniu dysponuje konkretnymi technikami, na których podstawie jestem w stanie samodzielnie przeprowadzić podstawowa sesje coachingowa. Znam tez kierunek dalszego rozwoju, co bardzo ułatwia mi start na drodze coacha. Warto dodać, że prowadzący są z uczestnikami w stałym kontakcie, więc żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Ten kurs to doskonały wybór.

Ilona Pomaska

Coach EMCC Foundation

Profesjonalizm, życzliwość, doskonały kontakt - tak mogę podsumować moje doświadczenie z Kursem Coachingu w Norman Benett. Bardzo dziękuję Kalinie i Robertowi! Kurs jest bardzo dobrze przygotowany, ma świetne materiały szkoleniowe. Prowadzony, z dużym naciskiem na praktykę, na czym szczególnie mi zależało. Z pewnością jeszcze tu wrócę po doskonałej jakości wiedzę i praktykę.

Eliza Sobuta Wajdi

Certyfikowany Coach EMCC, Psychoterapeutka

Polecam kurs online na poziome Coaching Foundation w Norman Benett. Coaching poznajemy w nim nie tylko za pomocą teorii, ale również mamy możliwość przećwiczyć poznane techniki w praktyce. Prowadzący są prawdziwymi ekspertami i pasjonatami coachingu, dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem z kursantami na cotygodniowych webinarach, co daje dodatkową wartość.

Monika Milska

Certyfikowany Coach EMCC Foundation

Kurs Coaching Foundation był dla mnie wspaniałym przeżyciem, nie tylko profesjonalnym, ale także, a może przede wszystkim osobistym. Kalina i Robert zabrali nas, mnie i całą naszą załogę uczestników w niezwykły rejs - byli naszymi nawigatorami dającymi nam coraz to nowe przyrządy, kompasy, sekstanse, mapy morskie do wytyczania przez nas samych w czasie rejsu i dalej naszych własnych dróg coachingowych w budowaniu partnerskich i owocnych relacji z naszymi coachee, którym pomagamy dostać się z jednego lądu do zdobywania nowych archipelagów i kontynentów. Oboje znakomicie się uzupełniają, to takie niezwykłe Ying & Yang, gdzie razem tworzą, budują i sterują tym coachingowym jachtem pod pełnymi żaglami zgrywając całą załogę z pełną ludzką empatią i jednocześnie skutecznością w moderacji zmian, postaw i nabytych kompetencji. A w tym statku jest też niesamowity silnik - platforma szkoleniowa ze wszystkim edukacyjnymi pomocami multimedialnymi, naprawdę efektywna i efektowna 😊 Spotkałem na tym pokładzie LUDZI przez duże L, przepracowałem kilka własnych wyzwań osobistych dzięki coachingu przez innych, mam nadzieję, że sam im też pomogłem, także zdecydowanie tym, z którymi pracowałem coachingowo poza kursem. Podsumowując - ten kurs był dobrym wyborem na właściwy kurs w kierunku odkrywaniu, jakim morzem coaching jest, jak po nim zacząć się uczyć pływać i jak bardzo potrafi pomóc innym i nam samym. Szczerze polecam 😊

Piotr Dreszer

Director of Product Managemen

Kurs Coaching Foundation był moim kolejnym zaplanowanym krokiem by dalej rozwijać się i spełniać w życiu. Zależało mi bardzo na zdobywaniu wiedzy i praktykowaniu jej pod okiem profesjonalistów, ponieważ dla mnie jakość jest wyznacznikiem mojej pracy. Dzisiaj gdy ukończyłam kurs wiem, że to była niesamowita podróż. Joseph Campbell w książce "Bohater o tysiącu twarzy" przedstawia bohaterów, którzy odbywają nieustanną podróż, gdzie przeżywają upadki i wzloty, spotykają na drodze mentorów i nauczycieli. To właśnie Kalina i Robert stworzyli i dali mi tą przestrzeń zaufania, mentorzy, którzy towarzyszyli mi w tej podróży, otwarcie dzielili się wiedzą i swoim doświadczeniem - wspierali mnie całą swoją uważnością. Zabieram ze sobą wszystko z kursu i jeszcze więcej niż wiedzę - zabieram wspaniałe relacje i siebie inną, bogatą i spełnioną.

Małgorzata Borecka

Coach EMCC Foundation

Kurs skrojony na miarę XXI wieku podążający najnowszymi trendami blended learningu! Interaktywna platforma z dobrze przygotowanymi materiałami oraz ciekawymi zadaniami ugruntowującymi pozyskaną wiedzę. Do tego wiele zadań w parach i spotkania z mentorami. Bardzo polecam! Sposób nauki dostosowany do indywidualnego grafiku uczestnika.

Kaja Prystupa-Rządca

Business Trainer | Talent Mentor | Virtual Collaboration Expert | TEDx Speaker

Skończyłam kurs certyfikujący na coacha i mentora biznesowego w Norman Benett. Kalina i Robert wnoszą ogromne doświadczenie i przemiłą atmosferę, bardzo sprzyjającą poszerzaniu wiedzy i własnej świadomości. Są zawsze pomocni i w czasie kursu dostępni prawie 24/7. Dziękuję Wam za tą kształcącą i przyjemną kilkutygodniową podróż.

Olga Sobieraj

Business & Marketing Strategy / I help Businesses through agile, measured marketing strategies & actionable plans incl. implementation with Client's team / Certified Business Mentor / YPOer / ex Ogilvy & Mather CEO /

"Doskonale skonstruowany program, świetnie działająca platforma do nauki oraz sposób prowadzenia zajęć powinny przekonać każdego, kto wciąż zastanawia się nad rozpoczęciem przygody z Norman Benett. Szczególnie polecam kurs Foundation z akredytacją EMCC wszystkim tym, którzy stawiają, podobnie jak ja, pierwsze kroki w coachingu. Na pewno się nie zawiodą."

Łukasz Levy

Certyfikowany Coach EMCC Foundation

Kurs Podstawy Coachingu stał się dla mnie ważnym, pierwszym etapem rozwoju zawodowego w przestrzeni coachingu i mentoringu. Kalina i Robert świetnie przygotowali i dostarczyli solidną podstawę do rozpoczęcia praktyki poprzez wykłady, prezentacje, ćwiczenia, filmy, zadania. Zajęcia prowadzone przystępnie i bez pośpiechu, ale w intensywnym rytmie, oparte na prostej w obsłudze platformie online z dostępem do wszystkich materiałów. Kameralny charakter kursu, praca w małej grupie oraz indywidualne ćwiczenia między uczestnikami pozwalają wejść w głąb i tworzą przyjazną atmosferę. Z przyjemnością polecam!

Marek Dmitruk

Business Partner | Ekspert i Doradca

Na kursie dostałem dokładnie to, czego się spodziewałem: profesjonalne narzędzia pracy z Klientami i umiejętność zastosowania ich praktyce. Formuła kursu online, połączona z cotygodniowymi webinariami oraz ćwiczeniami w parach, okazała się bardzo skuteczna. Dała zarówno wiedzę, jak i możliwość jej ćwiczenia. Jednak dla mnie osobiście najważniejsze stało się coś innego. Kurs dał mi możliwość wglądu, który zmienił mój sposób myślenia. A to jest absolutnie bezcenne. O ile technik coachingowych można próbować nauczyć się samodzielnie z różnych źródeł, o tyle zmiana sposobu myślenia wymaga czegoś znacznie więcej. Nie mam wątpliwości, że było to możliwe dzięki Kalinie i Robertowi - osobom prowadzącym kurs. Uczenie się od ludzi, który wiedzą o czym mówią i chcą swoją wiedzę przekazać, jest wyjątkowe. Dlatego właśnie największą wartością kursu w Norman Benett są Ci, którzy je prowadzą. Autentyczne zaangażowanie Kaliny i Roberta, ich otwartość i profesjonalizm tworzą przestrzeń pełną inspiracji. Jest z czego brać.

Jarek Jankowski

Trener mocnych stron / Empatorium Coach EMCC"

Polecam Wam kurs ``Podstawy coachingu on-line`` szczególnie z uwagi na parę prowadzących, Kalinę i Roberta, którzy tworzą świetną przestrzeń do wspólnej pracy. Różnorodność przygotowanych przez nich materiałów w połączeniu z przejrzystością platformy, z której korzystaliśmy, oraz ze spotkaniami w kameralnej grupie spowodowały, że kurs minął mi w mgnieniu oka i był dla mnie przede wszystkim przyjemnie spędzonym czasem. Zdobywanie wiedzy i nauka wydarzyły się niejako mimochodem. Lojalnie ostrzegam, że ten kurs może rozbudzić Wasze chęci na więcej. I tak to się właśnie stało w moim przypadku.

Katarzyna Meller

Specjalista ds. sprzedaży w Edica Printing House

Właśnie zakończyłem poprzednią edycję i serdecznie polecam :) Solidna porcja użytecznej wiedzy jest podana w wygodny i przyjazny sposób. :)

Przemysław Radomski

CEO, Entrepreneur, Editor-in-Chief, and Stoic

Polecam! Było rzeczowo, praktycznie i inspirująco 👍Wspaniali prowadzący 🙂💕 Dziękuję! Cieszę się, że mogłam Was poznać, rozwinąć się, nauczyć czegoś nowego 👌😊

Joanna Woronko

Dyrektor szkoły w Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach

Bardzo dziękuję. Polecam🙂Warto zmierzyć się i rozpocząć nową przygodę🙂Dziękuję prowadzącym i jeszcze raz polecam ten wspaniale przygotowany kurs.

Anna Leśniewska

Tutor, Coach EMCC

Uczestniczenie w zajęciach pomogło mi w uporządkowaniu mojej wiedzy z zakresu coachingu. To co dla mnie było mega wartościowe to możliwość przeprowadzenia ćwiczeń w parach w sporej grupie ludzi wysoko zmotywowanych do zdobycia praktycznej wiedzy. Praca wspierana jest osobistym doświadczeniem Roberta i Kalinki. Możliwość stosowania technik coachingowych na prawdziwych problemach jest unikalną wartością tego kursu. To zdecydowany plus a im więcej w grupie ludzi nastawionych na pracę nad prawdziwymi problemami z ich własnego życia tym lepiej. To co można by poprawić, to zwiększyć ilość przepracowywanych technik. Mam jednak świadomość, że jest to szkolenie wprowadzające a dopiero szkolenie zawodowe akredytujące po podstawowym, certyfikującym zawiera istny worek z technikami. Mam zamiar oczywiście skorzystać. W każdym razie już te podstawowe, dało mi kompetencje na rozpoczęcie pracy z klientami. By móc rzeczywiście wspierać ludzi

Artur Włodarczyk

Coach EMCC

Kurs coachingu w Norman Benett to pełna inspiracji podróż, którą z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto jest gotów w nią wyruszyć. Podczas sześciu tygodni pracy przyglądamy się sobie, kompetencjom coacha wg EMCC i podstawowym technikom prowadzenia sesji. Dodatkowo w trakcie spotkań uważny uczestnik zapisze całą masę inspirujących treści oraz książek poszerzających nasze horyzonty, a jeśli jest otwarty i podzieli się problemem z grupą, z pewnością znajdzie coś wartościowego w dyskusji. Dzięki temu w bezpiecznej atmosferze odkrywamy nasze tendencje zachowań, by później świadomie móc nimi zarządzać podczas pracy z coachee. Ponieważ moje wyobrażenie o kursie różniło się znacznie od tego, co otrzymałam, opiszę pokrótce czego można się spodziewać zapisując się na ten kurs. W czasie kursu we własnym tempie zapoznajemy się z teorią na platformie, która jest bogata w treści różnej maści - w moim przypadku "przejście" przez nią zajęło mi 45 godzin. Ćwiczymy poznanie techniki podczas regularnych sesji coachingowych z innymi kursantami, dajemy sobie feedback i omawiamy trudności - spotykamy się raz na tydzień z kursantami, sesje trwają różnie, od godziny do trzech. Na koniec spotykamy się wspólnie z Robertem na cotygodniowych sesjach, podczas których podsumowujemy odkrycia - 1,5 godziny w tygodniu. Warto też wspomnieć, że to nie jest typowy kurs online, na którym anonimowo posłuchacie jak na webinarze o czymś dla Was nowym. Na tym kursie zakasamy rękawy, pracujemy z innymi kursantami i omawiamy refleksje na wspólnych spotkaniach z Robertem. Dlatego polecam wpierw zadbać o przestrzeń w swoim życiu prywatnym i zawodowym w czasie trwania kursu, tak aby pełniej skorzystać z całego dobrodziejstwa kursu J

Elżbieta Zychowska

Ekspert Comp&Ben, HRBP, Coach EMCC

"Gorąco polecam wszystkim kurs coachingu. To bardzo dobra okazja do poznania nowych osób i nabycia nowych umiejętności, które można wykorzystać nie tylko w pracy zawodowej ale i życiu prywatnym. Spotkania bardzo dobrze zorganizowane, ciągły dostęp do platformy daje możliwość bieżącej kontroli postępów swojej pracy podczas kursu".

Agnieszka Szymaniak

Product Area Lead II - Customer Operations Tribe - Obsługa Gotówki i Płatności

W atmosferze szacunku i odpowiedzialności za siebie i innych, przyswajaliśmy sporą dawkę rzeczowej i praktycznej wiedzy podczas Kursu Coachingu w Norman Benett. Życzliwość, komunikatywność i nieustanne wsparcie prowadzących pomagały stawiać czoła coachingowym doświadczeniom. Z pewnością wrócę po nowe kompetencje!

Alina Landowska

Badaczka i wykładowczyni, Coach EMCC

Czerwcowo-lipcowe spotkanie na podstawach coachingu to dla mnie czas niezwykłej podróży do poznania Siebie. Profesjonalne przygotowane materiały pozwoliły na bardzo przyjemną swobodę odbioru wiedzy , cała platforma okazała się bardzo przyjazna w obsłudze a spotkania on-line świetnie poprowadzone przez Roberta. Wspaniała atmosfera i wsparcie Prowadzącego i Grupy wspierała wszystkie procesy . Jestem ogromnie wdzięczna za wspaniały i inspirujący czas. :)

Anna Sermet

Coach EMCC

Długo zwlekałam z rozpoczęciem kursu coachingowego, weryfikując oferty dostępne na rynku. W ostateczności zdecydowałam się na kurs Coaching Foundation w Normann Benett i to był strzał w dziesiątkę! Rozpoczęłam kurs już z pewną wiedzą, ale dopiero Robert pomógł mi ją zweryfikować i uporządkować. Jest on niezwykle cierpliwym i inspirującym nauczycielem dającym przestrzeń do rozmowy i dyskusji. Materiały do kursu są przygotowane bardzo rzetelnie i zawierają dużą porcję wiedzy praktycznej. Kurs Coaching Foundation polecam każdemu, kto rozważa rozpoczęcie pracy w tym zawodzie, ale również tym, którzy chcieliby zgłębić temat coachingu. Jedyne czego mogę żałować to tego, że nie zapisałam się na ten kurs wcześniej. Dziękuję Norman Benett za motywację, jaką od Was dostałam i do zobaczenia na kolejnych kursach!

Wioletta Walravens

Short Term Execution Planner w The Estée Lauder Companies

O firmie Norman Benett dowiedziałam się od osoby, z którą miałam sesje mentoringowe. I stało się - zapisałam się na kurs, który przeszedł moje największe oczekiwania. Prowadzący, Kalina i Robert, w sposób niezwykle ciekawy przygotowali kurs w wersji online. To sprawiło, że z ciekawością czekałam na kolejne spotkania. Spora dawka wiedzy i empatyczni, cierpliwi prowadzący. Dla mnie to początek pięknej przygody, którą kontynuuję z Norman Benett.

Katarzyna Sędzik

HR Business Partner, Trener, Konsultant, Coach w Rossmann SDP Sp. z o.o.

Uczenie się od pasjonatów coachingu posiadających duże praktyczne doświadczenie to czysta przyjemność. Kurs na poziomie Foundation zawiera esencję praktycznej wiedzy opracowanej na bazie wielu naukowych źródeł, podanej w bardzo przystępny sposób. Poznanie kilku autorskich technik pozwala już na tym poziomie rozpocząć prowadzenie profesjonalnych sesji coachingowych. Polecam wszystkim osobom zastanawiającym się nad wejściem w świat coachingu oraz mentoringu.

Janusz Homa

CEO Ardigen AI for Precision Medicine company

"Z czystym sumieniem polecam akredytowany kurs coachingu na poziomie FOUNDATION prowadzony przez Roberta i Kalinę. Świetnie przygotowane materiały, bardzo miła i przyjazna atmosfera, dużo praktyki. Wiedza przekazana w jasny sposób, kurs zdecydowanie dla każdego zainteresowanego tematem coachingu :)".

Martyna Kisielewicz

Jeśli szukasz kursu zawierającego solidne podstawy coachingu, akredytowany Kursu Coachingu na poziomie FOUNDATION Akademii Norman Benett jest właśnie dla Ciebie. Sądzę, że wiele zyskają również osoby, które chcą sprawdzić, czy ścieżka coachingowa jest dla nich oraz te, które potrzebują uporządkowania najbardziej podstawowej wiedzy. Kurs FOUNDATION to solidna dawka smakowicie podanych informacji oraz inspirujące ćwiczenia, które pozwalają przyszłemu coachowi po raz pierwszy przekuć teorię w praktykę. Ogromną wartością jest wspierający styl prowadzenia kursu przez Kalinę i Roberta, który sprawia, że nie ma rzeczy trudnych, jest za to przygoda :) Dla mnie kurs był bardzo udanym początkiem podróży o nazwie coaching, którą zamierzam kontynuować na kolejnym kursie w Akademii Norman Benett.

Aleksandra Pilecka-Gołuńska

Uczestnictwo w programie "PODSTAWY COACHIGU" to była bardzo dobra decyzja, a tym samym świetna inwestcja w siebie. Jakość oraz ilość przekazanej wiedzy jest bardzo praktyczna i spełniająca nowoczesne rynkowe standardy. Udział w kursie pozwolił mi w sposób przemyślany i uporzadkowany rozpocząć moją podróż jako Coacha. Prowadzący szkolenie są praktykującymi Coachami dzięki czemu dokładnie wiedzą co jest ważne w pracy Coacha i na co należy zwrócic uwagę pracując jako Coach. Serdecznie polecam!

Małgorzata Nowicka

Uczestniczyłem w kursie online Coaching Foundation Norman Bennett w październiku i listopadzie 2022. Byłem pod wrażeniem zarówno jakości podawanej informacji jak i formy przekazu; solidna wiedza prowadzących poparta dużym doświadczeniem była przekazywana w sposób otwarty, dający możliwość pytań i dyskusji. Dla mnie best practice kursu online, z bardzo dobrym rozłożeniem ciężaru między profesjonalna platforma nauki a webinariami. Polecam!

Artur Karski

Chairman at HR Consulting Artur Karski

Właśnie dzisiaj otrzymałam certyfikat ukończenia kursu podstawy coachingu on-line, a w marcu 2023 planuję podejść do egzaminu na poziomie Practitioner. Przygodę z coachingiem rozpoczęłam z potrzeby serca chociaż nie bez obaw. Dzisiaj wiem, że mój mózg nie mógłby wybrać lepiej. Czym urzekł mnie coaching? Po pierwsze łagodną obecnością coacha. Po drugie tym, że gdy zakładam buty coacha staję się lustrem dla drugiej osoby. Chcę by moje lustro pomagało wzrastać i rozwijać się osobom, które powierzą mi swoje odbicie. Po wtóre rozmaitymi odkryciami, które przydarzają mi się codziennie i pojawieniem się takiego zaciekawienia życiem jakiego nie doświadczałam już od dawna. Chciałabym bardzo bardzo pięknie podziękować Kalinie Grela-Łężak i Robertowi Łężakowi za to, że tak szczodrze dzielicie się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami kursu. Dziękuję.

Anna Tuleja

Director at Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin

Z pewnym niedowierzaniem i dużymi obawami podchodziłem do kursu Coaching Foundation online. Cały czas targały mną dziwne myśli i wizje, że gdzie tam ja facet bez przygotowania, bez doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, porywa się na coś takiego. Wiedziałem, że jestem trochę "folklorem" wśród osób które będą ze mna na tym kursie. I co się okazało ?, jak to często bywa, to tylko moja głowa, a rzeczywistość była zupełnie inna. Może nie do końca, bo folklorem pozostałem, ale nie przeszkodziło to w tym żeby skończyć kurs z ogromną satysfakcją, i duma, że tego dokonałem. Stało się to przede wszystkim za sprawą prowadzącego zajęcia Roberta Łężka. Pamietam przed pierwszym naszym spotkaniem online, ja spięty i czekałem na totalny kataklizm. A tu proszę, usłyszałem fajnego faceta, który mówi do mnie przystępnym językiem, słucha, co ja mówię i chyba mój folklor odszedł na plan dalszy. Tak, to by taki kurs - dla każdego, i w bardzo przystępnej formie. Polecam każdemu, kto chciałby zdobyć wiedzę, szuka rozwoju osobistego, chce poszerzyć swoje horyzonty i zdobyć nowe kompetencje.

Paweł Kępka

Obsługa klienta, Doradca Klienta, Coach

Jestem bardzo zadowolona z kursu coaching foundation, kurs dał mi podstawy i niezbędną wiedzę aby rozumieć właściwie coaching. Dużo ćwiczeń, praktyki i omawiania istotnych zagadnień jest niezbędne aby robić to dobrze i etycznie. Dla mnie bardzo wartościowy kurs jak i sami prowadzący z którymi czułam się jak w domu 😊 Napewno skorzystam z kolejnego zaawansowanego, bo dla mnie szczególnie liczy się jakość.

Anna Wieliczko

Certyfikowany Coach EMCC

Ukończyłem kurs coachingu na poziomie Foundation w Norman Benett. Pochwaliłem się tym na Fb i otrzymałem mnóstwo gratulacji, a jeden z komentarzy jest taki, że uczyłem się u najlepszych :) Cieszę się, że wybrałem ten kurs pod kierunkiem Kaliny i Roberta. Było rzeczowo, merytorycznie. Owszem intensywnie i profesjonalnie z szacunkiem do kursantów i elastycznie do naszych możliwości. Świetna atmosfera kursu, przyjazna platforma i możliwość wymiany doświadczeń. Cieszę się, że spełniłem marzenie i wszedłem na drogę coacha pod okiem profesjonalistów.

Piotr Bogusz

Certyfikowany Coach EMCC

Bardzo doceniam udział w kursie i cieszę się, że podjęłam decyzję aby właśnie z Norman Benett rozwijać się, wzrastać i poszerzać swoje umiejętności. Bardzo przyjazna platforma, rozkład i różnorodność oraz dynamika prezentowanych treści. Niezwykle cenne, cotygodniowe superwizje grupowe z Kaliną i Robertem poszerzające perspektywę, dające praktyczne i inspirujące wskazówki - prowadzone z uwagą i życzliwością. Sam kurs dał możliwość ćwiczenia i praktykowania w komfortowych warunkach, nie tracąc nic z dynamiki mierzenia się z nowymi wyzwaniami i eksperymentowania. Udział w kursie to była też okazja a by poznać fantastyczne osoby a współpraca z nimi dała mi dużo satysfakcji i twórczej energii. Serdecznie polecam udział w akredytowanym kursie Coaching Online na poziomie Foundation.

Beata Sikorska

Ekspert | Konsultant ✔️ Kompetencje managerskie ✔️ Rozwój przywództwa ✔️ Mentorka SPK ✔️ Business & team

Jeśli szukasz miejsca w którym wiedza, doświadczenie i struktura spotyka się z pasją, szacunkiem i bezpieczną przestrzenią do nauki to zdecydowanie polecam akredytowany kurs coachingu w Norman Benett. Platforma edukacyjna zachęca do nauki poprzez przejrzyste grafiki, filmy instruktażowe i zadania uruchamiające kreatywność a prowadzący - Kalina i Robert podczas poniedziałkowych spotkań tworzą przestrzeń, w której nauka staje się inspirującą i komfortową podróżą.

Monika Czapla

Coach EMCC

Zdecydowanie polecam kurs coachingu na poziomie foundation managerom, jako naturalną ścieżkę rozwoju umiejętności liderskich. Praca na kursie pozwoliła mi bardziej świadomie korzystać z mocnych pytań coachingowych i zrozumieć siłę włączania technik coachingowych do codziennej pracy z ludźmi. Pozwala to zwiększyć satysfakcję czerpaną z własnej roli w organizacji, wspierając jednocześnie rozwój innych oraz własny

Joanna Wujczyk

Quality and Complaint Manager w Arjo, Coach EMCC, Facilitator

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Kurs podstawy coachingu on-line ma formułę ZRÓBMY to RAZEM. Akredytowany kurs COACHING FOUNDATION ONLINE

Kurs podstawy coachingu on-line ma formułę ZRÓBMY to RAZEM.

już niedostępne 4 169,70 zł -