IT i Nowe technologie Polityka i Gospodarka

XVII Kongres Ochrony Informacji Niejawnych,Biznesowych i Danych Osobowych

location icon
Hotel Szyndzielnia al. Armii Krajowej 220, Bielsko-biała
calendar icon
Od 3 cze 13:00 do 5 cze 14:00
ticket icon
Od 3 690,00 zł

Kongres jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem edukacyjnym w Polsce odbywającym się od 2005 roku, mającym istotne znaczenie i wpływ na stan bezpieczeństwa państwa, firm, instytucji i obywateli.

XVII Kongres to możliwość spotkania z wieloma wybitnymi gośćmi i ekspertami z zakresu ochrony informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych, a także okazja do dyskusji, bezpośredniej wymiany doświadczeń, kuluarowych spotkań, przekazania uwag i wyjaśnienia wątpliwości dotyczących organizacji i funkcjonowania pionów ochrony, obowiązków i zadań kierowników jednostek organizacyjnych, pełnomocników ochrony, administratorów bezpieczeństwa informacji, inspektorów ochrony danych osobowych oraz współpracy i podziału kompetencji między nimi.

Obrady Kongresu kierujemy do kierowników jednostek organizacyjnych, prezesów, dyrektorów, właścicieli firm, przedstawicieli organów administracji publicznej, pełnomocników i pracowników pionów ochrony, ABI/inspektorów, dyrektorów i pracowników pionów bezpieczeństwa, infrastruktury krytycznej i działów IT, a także innych osób interesujących się tą tematyką.

XVII Kongres będzie miał wyjątkowe znaczenie dla bezpieczeństwa gospodarczego z uwagi na poniesione straty z powodu pandemii, zdarzeń kryzysowych, nieprzewidywalność wojny w Ukrainie, zagrożeń konkurencji krajowej i zagranicznej, wrogich służb specjalnych, zorganizowanych grup przestępczych i cyberzagrożeń.

Tematyka:

Światowe trendy zagrożeń bezpieczeństwa gospodarczego w związku z wojną w Ukrainie i bezpośrednie zagrożenia dla Polski.

Podstawowe standardy ochrony informacji biznesowych w obliczu coraz bardziej wyrafinowanych zagrożeń i rozwijających się technologii.

Jak bronić swoich pieniędzy w postępującym zadłużeniu, realnych kryzysach i dominującej inflacji.

Cała prawda o kryptowalutach, możliwość oceny ryzyka tej inwestycji.

Kontrole i przeszukania UOKiK - perspektywa przedsiębiorców.

Aktualne cyberzagrożena, rozwijająca się wojna informacyjna i jej ofiary, mroczne sekrety Internetu.

Ochrona informacji niejawnych w jednostkach organizacyjnych publicznych i prywatnych w czasie zagrożeń kryzysowych i pod presją wojny w Ukrainie.

Ochrona danych osobowych w dobie cyfryzacji i powszechnym dostępie do mediów oraz dynamicznie zmieniających się zagrożeń.

Ekozagrożenia bezpieczeństwa biznesu i terroryzm ekologiczny.

Narodowe bezpieczeństwo zdrowotne w kontekście przeszłej pandemii, aktualne podobne zagrożenia i profilaktyka.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Cena obejmuje udział w obradach, wyżywienie i zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym. Rejestracja 1 osoby

Cena obejmuje udział w obradach, wyżywienie i zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym.

już niedostępne 3 690,00 zł -