Kraków: Stare Miasto z przewodnikiem

location icon
Pomnik Grunwaldzki pl. Matejki, Kraków
calendar icon
Od 4 maj 10:30 do 4 maj 10:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Kraków. Miasto, które znamy z obowiązkowych wycieczek szkolnych. Miasto królów, najstarszego uniwersytetu, bohaterów narodowych, Młodej Polski, artystów, noblistów. Ale ile tak naprawdę wiemy o tym mieście? Ile ciekawostek skrywa?

Zapraszam na spacer po Starym Mieście i wzgórzu wawelskim. Spokojnie - zapewniam, że nie będzie nudno. Oprócz najważniejszych miejsc skupimy się na ciekawostkach, detalach, legendach, a wielka historia będzie tłem dla opowieści o mieście i jego mieszkańcach na przestrzeni dziejów. Jesteś z Krakowa? Udowodnię Ci, że nawet na Starym Mieście mogę Cię zaskoczyć ciekawostkami, na które nie zwracał_ś uwagi!

Przyjeżdżacie do Krakowa na majówkę? Poświęćcież dwie i pół godziny na interesującą wycieczkę!

Spotkajmy się na placu Matejki pod pomnikiem Grunwaldzkim. Wycieczka zajmie nam 2,5 do 3 godzin. Cena wynosi 30 zł, jest to kwota uwzględniająca czas pracy przewodnika, podatek (potwierdzeniem opłaty będzie paragon wręczony na miejscu zbiórki) oraz opłaty serwisowe. Dzieci do 5. roku życia przychodzą za darmo! Za starsze, do 15. roku życia, trzeba zapłacić połowę pełnej kwoty (bilet ulgowy). Wycieczka nie obejmuje płatnych wstępów.

Przed zapisem i zapłatą warto się zapoznać z zasadami: https://krakonik.com/zasady-wycieczek-ogolnodostepnych/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
4 Maja 2024, 10:00 30,00 zł
  Ulgowy (do 15. r.ż.)
4 Maja 2024, 10:00 15,00 zł
  Bezpłatny (do 5. r.ż.)
4 Maja 2024, 10:00 bezpłatny