VII Śniadanie Przedsiębiorczych Kobiet- Jubileuszowa Konferencja

location icon
Zamojska Akademia Kultury Akademicka 8, Zamość
calendar icon
Od 6 cze 15:30 do 6 cze 15:30
ticket icon
Od 149,00 zł

VII Śniadanie Przedsiębiorczych Kobiet- Konferencja Jubileuszowa

Zbliża się wyjątkowy Event VII Śniadanie Przedsiębiorczych Kobiet w Zamościu to jubileuszowe Śniadanie w formie konferencji- na który czuj się zaproszona!

To już rok odkąd powstała Inicjatywa i idea Śniadań.

To niezwykłe jak wiele się w tym czasie wydarzyło- jesteśmy zdumione i jednocześnie przepełnione radością jak idea Śniadań się rozwija i jak wiele z was do nas dołączyło, dając tak dużo od siebie . To dzięki temu że jesteście , chcecie wspierać , poznawać, współpracować, pomagać i dzielić energią tyle się wydarzyło!

Każde Śniadanie było wyjątkowe, każde na inny temat, ale każde w tej samej energii wsparcia aktywnych i pozytywnych kobiet!

Było wiele inspiracji, wspólnej motywacji , niekończących się rozmów i otwartości na nowe tematy i poznawania nowych osób . A między spotkaniami obserwujemy jak rozwijacie swoje nowe kontakty, współprace i wspólne projekty. Śniadania to przestrzeń gdzie szybko nawiązujemy relacje i wiemy, że każda z nas dzieli się tym co na w sobie najlepszego. Działo się dużo- za nami także inspirujące wydarzenie rozwojowe "Moc Kobiet" w Zamojskim Ratuszu, które było także wyjątkową przestrzenią do wspólnej inspiracji dla blisko 100 kobiet , a teraz czas na Jubileuszową Konferencję - VII Śniadanie Przedsiębiorczych Kobiet - na której nie może Cię zabraknąć !

Kiedy i Gdzie?

VII Śniadania Przedsiębiorczych Kobiet - Jubileuszowa Konferencja.

Biznes Kultura Integracja Inspiracja

Czwartek 06.06.2024r. Zamojska Akademia Kultury, sala Kinowa, godz. 15:30 ( rejestracja od 15:00)

Tematyka : Inspirujące historie. Wzajemne wsparcie kobiet w biznesie. Łącznie życia zawodowego i biznesowego.

Inspirujemy się, wspieramy i dzielimy doświadczeniami i swoimi historiami


Plan Wydarzenia :

Rejestracja od godz. 15:00 , networking i catering od 15:00

15:30 Start - integracja i inspiracja uczestniczek

16:00 Prelekcja I Gość Specjalny :  Agnieszka Gąsior-Mazur - Prezeska i Założycielka Lubelskiego Klubu Biznesu, Przedsiębiorczyni, Mentorka ( pełne Bio poniżej) . Tytuł Prelekcji : " Mentoring drogą do rozwoju i budowania pewności siebie"

17:00 Uroczysty toast , tort i przerwa z networkingiem

17:30 Prelekcja II Gość Specjalny Gabriela Figura - specjalistka PR, menedżerka kultury, trenerka kompetencji miękkich i coachka. Tytuł Prelekcji z cz. warszatową  : "Opowiedz światu o tym co ważne - historia mojej drogi"

18:15 Część Kulturalna :Zwiedzanie Zamojskiej Akademii Kultury

18:45 Część Artystyczna: Atrakcje - niespodzianki

19:00 Zakończenie

Bio Agnieszka Gąsior-Mazur - Prezeska i Założycielka Lubelskiego Klubu Biznesu, Przedsiębiorczyni, Mentorka. Praktyk w obszarze przedsiębiorczości. Od 25 lat kieruje Lubelskim Klubem Biznesu, zrzeszającym 250 przedsiębiorstw. Pełniła funkcję zarządcze w różnych firmach, prowadziła własną działalność o profilu doradczo-konsultingowym. Realizowała projekty międzynarodowe inicjujące współpracę między przedsiębiorcami, uczelniami i samorządami. Absolwentka KUL oraz studiów podyplomowych w SGH w Warszawie, HR w WSNS w Lublinie. Uzyskała również międzynarodowy certyfikat zarządzania międzynarodowymi projektami IPMA. Twórczyni licznych projektów i programów edukacyjno-rozwojowych: Akademii HR LKB, Akademii Przywództwa, Akademii Lean, Akademii Eksportu, Akademii Mentora LKB oraz Klubu Mentora LKB. Program Akademia Mentora LKB to laureat konkursu na najlepszy program Mentoringowy w Polsce w kategorii NGO, organizowanego przez EMCC Poland, w 2022 r., który w roku 2024 otrzymał międzynarodową akredytację EMCC .

Bio Gabriela Figura -specjalistka PR, menedżerka kultury, trenerka kompetencji miękkich i coachka. Kultura, relacje i rozwój - to wartości ważne w moim życiu zawodowym, ale i osobistym. Moje wykształcenie, doświadczenie zawodowe, ale też fakt, że praca to moja pasja, stanowią o mojej niezmiennej motywacji i zaangażowaniu w działania - towarzyszy im także poczucie sensu. Z wykształcenia jestem kulturoznawczynią - to był dla mnie fundament do kolejnego kroku: dziennikarstwa i Public Relations. Zawsze interesowała mnie praca z drugim człowiekiem i jego historią, dlatego zdecydowałam się podnieść swoje kompetencje i zdobyłam umiejętności coachingowe i trenerskie, po to, by zrozumieć drugiego człowieka i mieć narzędzia w budowaniu zespołu, w którym współpraca opiera się na wykorzystywaniu potencjału jego członków i na wspólnie określonych wartościach i celach.Tę wiedzę, w połączeniu ze swoją kreatywnością i otwartością na nowe wykorzystuję w pracy - mam też głębokie przekonanie, że jeśli jest ona pasją, to trudno postawić granicę między życiem osobistym a zawodem - dlatego ważne jest dla mnie, żeby doświadczenie zawodowe było spójne z moimi wartościami i celami jakie sobie stawiam w życiu. Siłę czerpię z odważnego działania i szukania najlepszych rozwiązań. Strefa komfortu nie jest dla mnie.

Żyję na własnych warunkach z poczuciem, że to ode mnie zależy jak będzie układać się moja przyszłość. Wiem, że to, co jest możliwe dziś, dzieje się dzięki moim korzeniom, z których czerpię i układam po swojemu.

Ruch i bycie blisko siebie - to słowa, które określają moją drogę.

Doświadczenie pracy w kulturze: Zamojska Akademia Kultury; Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie (kierownik marketingu, specjalista PR); Festiwal Stolica Języka Polskiego (rzeczniczka prasowa, koordynatorka programu); Lubelski Teatr Tańca (specjalista PR). Przez wiele lat dziennikarka telewizyjna w Biłgorajskim Centrum Kultury (autorka programów autorskich: "W stronach ulubionych" - promujących literaturę i "Rozmowa" - wywiady poświęcone osobistym historiom gości).
Doświadczenie w pracy trenerki: warsztaty z wystąpień publicznych w oparciu o pracę na wartościach: "Opowiedz światu o tym co ważne"; warsztaty językowe: "Słowa mają znaczenie", warsztaty ze storytellingu: "Opowiem Ci swoją historię", warsztaty z budowania wizerunku: "Jestem wyjątkowa/y" oraz warsztaty z komunikacji, motywacji i kreatywności. Wieloletnia współpraca z Centrum Szkoleniowym z Krakowa.

Serdecznie zapraszamy wszystkie aktywne kobiety oraz te chcące się zainspirować , poznać nowe ciekawe znajomości i zaczerpnąć ze wspólnej energii kobiet. Zapraszamy wszystkie nasze dotychczasowe uczestniczki , jak także i nowe! Jeśli nie miałaś jeszcze okazji dołączyć wcześniej , będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać i poczuć atmosferę naszych spotkań otwartość i pozytywną energię panującą na naszych eventach. Śniadania to przestrzeń gdzie łączymy biznes z rozwojem i energią kobiecą. Te spotkania udowadniają nam jak wielka jest moc w nas i siła kiedy się jednoczymy !

Do zobaczenia.

Liczba miejsc ograniczona .


Dodaj opis wydarzenia

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wejściówka
już niedostępne 149,00 zł -