To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

XVII Konferencja Naukowa PASE 2018

Szanowni Państwo,

w imieniu Zarządu Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XVII Konferencji Naukowej PASE, która odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2018 r. w Warszawie, w prestiżowej lokalizacji Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Organizowane od 2003 roku Konferencje Naukowe PASE, cieszą się uznaną branżową renomą, i rokrocznie gromadzą liczne grono przedstawicieli środowisk medycznych, związanych z nowoczesną stomatologią estetyczną.

Podczas tegorocznej edycji, po raz pierwszy będziemy starać się przekonać wszystkich uczestników Konferencji, że aby zbliżyć się do perfekcji natury, potrzebujemy interdyscyplinarnej komunikacji i współpracy nie tylko w zespole lekarz - technik, ale w coraz szerszym gronie osób zaangażowanych w planowanie i cyfryzację medycyny

Słowa klucze tegorocznej Konferencji, to: Team Work.

Każdy z nas lekarzy oraz techników codziennie mierzy się z nowymi wyzwaniami jakie stawia przed nami leczenie na światowym poziomie. Tym bardziej, że otaczająca nas rzeczywistość zmienia się w zawrotnym tempie a postęp technologiczny każe nam być w ciągłej gotowości do zmian.

XVII Konferencja Naukowa PASE 2018 pod wieloma względami będzie wyjątkowa. Po raz pierwszy wykładowcy będą prezentować się w dwuosobowych zespołach. Ma to nam pomóc w zdefiniowaniu wzajemnych oczekiwań i możliwości wspólnej pracy z pacjentem. Synergia działań, płaszczyzny porozumienia, sprawdzone procedury, potencjalne zagrożenia        i praktyczne rozwiązania w leczeniu interdyscyplinarnym, to priorytetowe zagadnienia naszego spotkania.

Formuła konferencji jaką znamy od lat coraz częściej nie wytrzymuje konfrontacji ze zmieniająca się codzienną praktyką. Dlatego postawiliśmy na kilka wiodących na świecie zespołów i poprosiliśmy o dłuższe niż zwykle bloki wykładowe. Dlatego warto uczestniczyć w XVII Konferencji Naukowej PASE zespołowo. Zapraszamy współpracujących ze sobą na co dzień chirurgów, protetyków, ortodontów, periodontologów oraz szczególnie techników dentystycznych bez których nie byłoby ostatecznego wizerunku całej pracy.

Gościem specjalnym Konferencji będzie dr GALIP GUREL - światowej sławy specjalista z zakresu stomatologii estetycznej       i licówek porcelanowych, który tym razem przedstawi swój najnowszy warsztat pracy w wykładzie otwierającym: The Digital Communication & Workflow for the Personalized Smile Design.

Wybitni specjaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem klinicznym, prezentując ciekawe przypadki i kreatywną współpracę w zespole. W czasie przedkonferencyjnych warsztatów organizowanych przez Sponsorów Konferencji będziemy mieli okazję uczyć się praktycznych rozwiązań stosowanych we współczesnej stomatologii od najlepszych. 

Warsztaty i konferencje podwyższają poziom merytoryczny a zaproszeni wykładowcy, jako liderzy i mentorzy światowej stomatologii, dają gwarancję wykładów najwyższej jakości.