To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

EEF - warsztat team working z McKinsey & Company

O McKinsey & Company

McKinsey & Company to globalna firma doradztwa strategicznego działająca na rynku od ponad 90 lat. Współpracujemy i doradzamy największym firmom świata, rządom państw oraz instytucjom publicznym. Konsultanci i konsultantki McKinsey pracują w ponad 129 biurach w ponad 65 krajach świata.

Nasze warszawskie biuro świętuje w tym roku swoje 25-lecie. Na przestrzeni tych lat byliśmy biznesowym doradcą największych polskich firm oraz ważnych instytucji. Zrealizowane przez nas projekty przyczyniły się do rozwoju firm, które dziś są liderami w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym, dóbr konsumpcyjnych, energetycznym, telekomunikacyjnym i wielu innych. W codziennej pracy staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów oraz zaproponować im innowacyjne rozwiązania, które przyczynią się do dalszego wzrostu ich firmy.

Konsultanci i konsultantki McKinsey to grupa utalentowanych i ambitnych osób, które chcą zmieniać otaczający je świat i nie boją się nowych wyzwań. Nasz zespół tworzy grupa absolwentów najlepszych uczelni poskich i zagranicznych, na takich kierunkach jak: ekonomia, prawo, informatyka, lingwistyka, fizyka i wiele innych. Chcemy, aby nasi konsultanci i konsultantki stale się rozwijali, dlatego dajemy im możliwość podjęcia studiów MBA (Master of Business Administration) na jednej z najlepszych zagranicznych uczelni, m.in. na Harvardzie.

***

O warsztacie

Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się inaczej, z pracą zespołową nie spotykamy się wyłącznie w pracy zawodowej. Sukces zespołu muzycznego, drużyny sportowej, team'u projektego na studiach, czy nawet rodzinnych wakacji w dużej mierze zależą właśnie od tego, jak dobrze potrafimy ze sobą współpracować, szanować indywidualne potrzeby i rozpoznawać talenty otaczających nas osób.

Konsultanci i konsultantki McKinsey pracują na co dzień w różnorodnych, często międzynarodowych zespołach. Już od pierwszego dnia pracy na projekcie stanowimy jeden team, który doskonale rozumie swoje możliwości i potrzeby.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, na czym polega efektywna praca w zespole i jak pracują zespoły w globalnych firmach, zgłoś się na nasz warsztat. W sympatycznej i luźniej atmosferze opowiemy o naszych najlepszych praktykach i doświadczeniach. Wspólnie przejdziemy też przez ćwiczenia praktyczne, które pomogą Wam stać się prawdziwymi team play'erami.

Warsztat jest skierowany do tegorocznych maturzystów, studentów studiów licencjackich oraz magisterskich.Jeśli chcesz wziąć udział w innych wydarzeniach organizowanych przez warszawski oddział McKinsey & Company, a przy tym chciałbyś/-abyś pozostać z nami w kontakcie, dołącz do formularza swoje CV. Przesłanie CV nie jest warunkiem koniecznym, aby zostać zaproszonym na warsztat w ramach Elab Education Festival

Do zobaczenia już 29 września!

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "EEF - warsztat team working z McKinsey & Company" jest Elab Education Laboratory

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej