To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

30 Listopada - 1 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

6 Grudnia, 17:30 - 20:30 50,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Uznaj Siebie w Swojej Drodze - w jaki sposób pokochać siebie i swoje życie

Zapraszamy na pierwsze z dwóch spotkań w mini cyklu pt.: "Bądź Sobą - Żyj Szczęśliwie".

W ramach pierwszego spotkania "Uznaj Siebie w Swojej Drodze - w jaki sposób pokochać siebie i swoje życie" spojrzysz na historię swojego życia z przestrzeni, która pozwoli ci na odkrycie jego niepowtarzalności oraz wyjątkowości. Bez względu a to, czy w dniu dzisiejszym masz poczucie zadowolenia i samorealizacji w życiu zawodowym i osobistym, czy też jesteś na rozdrożu i przeżywasz pewnego rodzaju kryzys w w/w obszarach -
podczas tego warsztatu:
- zainspirujesz się do patrzenia na swoje życie przez pryzmat potencjału i możliwości uczenia się;
- odkryjesz swoje mocne strony, które naturalnie przejawiały się dotychczas w twoim życiu
- zainspirujesz się do spojrzenia na różne etapy swojego życia i zawarte w nich doświadczenia w sposób uważny i łagodny (bez oceniania)
- rozwiniesz w sobie umiejętność wyrażania wdzięczności do Siebie oraz do innych ludzi
- poznasz wybrane trzy narzędzia, których stosowanie w sposób systematyczny rozwija umiejętność zmniejszania napięcia, wpływa na wzrost poczucia zadowolenia i spokoju wewnętrznego.

Spotkanie odbędzie się 10 marca 2018 r. (sobota) w godz. 10.00-13.30 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony ul. Stryjskiej).
Prowadzenie - Marta Czepukojć.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.
Zapisy ruszają 02.03.2018, godz. 10.00 https://badzsoba1.evenea.pl/

Spotkanie jest inspiracją do odkrycia niesamowitości i piękna każdego z nas, nawiązania kontaktu z wewnętrznym źródłem życia i tego, jak ono pragnie się przejawić w Twoim przypadku. W ramach spotkania zachęcę cię do odzyskania energii do działania na rzecz samej / samego siebie w życiu osobistym jak i zawodowym.

O prowadzącej: Marta Czepukojć - socjolożka, coach, bodyworker, założycielka Senta Coaching. Absolwentka akredytowanego przez ICF programu The Art and Science of Coaching, Erickson College International w Kanadzie we współpracy z Wszechnicą UJ. Specjalizuje się w pracy z ludźmi, którzy odnoszą sukcesy zawodowe, jednocześnie mają poczucie, że dzieje się to kosztem ich zdrowia i życia osobistego. Pomaga im odzyskać siebie i zacząć w końcu żyć, by to co dla nich naprawdę ważne, zaistniało w ich życiu. W pracy z ludźmi wykorzystuje doświadczenie trzynastu lat pracy w odkrywaniu i rozwijaniu potencjału osobistego i zawodowego. W życiu osobistym ważne są dla niej bliskie przyjaźnie, autentyczny kontakt z innymi ludźmi oraz przyroda.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

szkolenia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Uznaj Siebie w Swojej Drodze - w jaki sposób pokochać siebie i swoje życie" jest Laboratorium Innowacji Społecznych PPNT Gdynia

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej