To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

"Jak pomyślnie rozpocząć proces odchudzania - bez przechodzenia na dietę" - bilety

Jeśli chcesz zdrowo schudnąć, szukasz inspiracji, wiedzy jak to zrobić. A może bezskutecznie podejmowałaś próby zrzucenia wagi lub udało Ci się schudnąć, jednak efekt nie trwał długo to zapraszam Cię serdecznie na mój warsztat:

"Jak pomyślnie rozpocząć proces odchudzania - bez przechodzenia na dietę?".

Podczas szkolenia wytłumaczę, dlaczego dieta nie daje oczekiwanych efektów, w szczególności tych długofalowych i czego potrzebujesz do tego, by zdrowo schudnąć. 

Opowiem Ci jak ja to zrobiłam ponad 4 lata temu i cały czas cieszę się ładną sylwetką, promienną skórą i świetnym samopoczuciem. A wszystko, dzięki zmianie nawyków żywieniowych i bez konieczności liczenia kalorii !!! 

Krok po kroku pokaże Ci, jak rozpocząć proces odchudzania, polegający na wprowadzeniu dobrych nawyków. Razem przejdziemy przez pierwszą fazę potrzebną do dokonania zmiany! 

Dam Ci wskazówki, co zrobić, gdy zdarzy Ci się błąd żywieniowy.Przekażę wiedzę na temat zdrowego sposobu odżywiania - co to są zdrowe tłuszcze, węglowodany oraz białka, dlaczego warzywa są tak ważne w codziennej diecie. Jak łączyć poszczególne produkty i jak je przygotowywać, byśmy łatwo je trawili. 

Zwrócę Twoją uwagę na inne aspekty zdrowego podejścia do życia, bo tylko podejście całościowe daje oczekiwany efekt.

Podczas warsztatów spróbujesz zdrowej przekąski.Po warsztatach otrzymasz e-book z pomysłami na 15 zdrowych posiłków.

Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy chcą zmienić nie tylko nawyki żywieniowe, ale i całe życie. Bo efekt, który uzyskujemy po wprowadzeniu dobrych nawyków jest niesamowity i oddziaływuje na każdą sferę życia. Witalność, siła, energia, ładny wygląd i co najważniejsze zdrowie!


Kim jestem?

Mam na imię Agnieszka. Posiadam wykształcenie dietetyczne. Blisko 4 lata temu postanowiłam zmienić styl życia mój i mojej rodziny. Nękające naszą rodzinę alergie, coraz mniej energii i przewlekłe zmęczenie zmotywowało mnie do poszukiwań. Zaczęłam oglądać programy o zdrowiu oraz czytać artykuły poświęcone tej tematyce. Moi synowie, choć córka też zaczyna łapać bakcyla ;) to zapaleni sportowcy. Ich zainteresowania sprawiły, że zaczęłam słuchać, co mówią o zdrowiu ludzie z branży sportowej, i tak się zaczęło :) ;)

Zmiany zaczęłam od siebie, w pierwszej kolejności zrezygnowałam z białego cukru, a to jak wiecie oznacza rezygnację z dużej części przetworzonej żywności pełnej chemii. Na początku nie było łatwo, ale po kilku tygodniach odczułam tak duża zmianę w moim samopoczuciu, że nie było mowy o tym, by wrócić do dawnej diety. Oczywiście nie zrezygnowałam ze słodkiego smaku, zaczęłam szukać zdrowych słodkich zamienników. Nasz organizm, w szczególności mózg potrzebują glukozy, ale to od nas zależy jakiej jakości pokarmem wykarmimy nasze ciało. 

Powoli zaczęłam zmieniać kuchnie naszej całej rodziny, do dzisiejszego dnia tłumaczę moim dzieciom jak ważne jest by podejmowały zdrowe decyzje żywieniowe. Widzę jak duży postęp poczyniły i jak wiele już rozumieją! Cieszy mnie to bardzo!Jakiś czas temu poczułam, że chcę w dziedzinie zdrowego stylu życia robić coś więcej, chce się uczyć jak żyć zdrowo i być z tym szczęśliwą. Moje podejście to przede wszystkim świadomość, że ZDROWY STYL ŻYCIA to nie ciągłe liczenie kolorii, męczenie się z jadłospisem, spełnianie oczekiwań innych, którzy uważają, że powinnam wyglądać szczuplej. 

To po prostu świadomy dobór produktów, które są dobre dla mojego organizmu, odpowiednie ich łączenie, cieszenie się z posiłków, które mają karmić moje ciało i dawać mi i moim bliskim radość. 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w torun wydarzenia Torun zdrowie

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia ""Jak pomyślnie rozpocząć proces odchudzania - bez przechodzenia na dietę"" jest FHU PAGAT Agnieszka Betke-Kubiak

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej