To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

Wtorek, 17:30 - 20:30 50,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

CZĘŚĆ II : PERSONAL BRANDING DLA ARCHITEKTÓW - osobliwość Sui Generis. Architekt idealista czy ekspert?

Spotkanie/szkolenie 

Personal Branding

Spotkanie II - osobliwość Sui Generis. Architekt idealista czy ekspert?

Za nami pierwsze spotkanie wprowadzające. Ile przez ostatnie tygodnie udało Ci się zrobić dla swojej marki? Im wcześniej podejmiesz wysiłek, tym większe dasz sobie szanse. Pamiętaj, że czas może być Twoim sprzymierzeńcem lub przeciwnikiem. To Ty decydujesz jaką rolę odegra w Twoim życiu. Jednego możesz być pewny/a, że i tak upłynie.

Podczas drugiego spotkania uczestnicy określą własny system wartości, na którym będą budować trwałą markę, definiując odpowiedni dla siebie model osobowości marki.

W zawodzie architekta dostrzegalne jest rozdarcie osobowości między światem pełnym ideałów i komercyjnych przesłanek. Określenie misji, wizji i cel-owości swej pracy pomoże uczestnikom spotkania ukierunkować osobisty rozwój i wypełnić kształt przyszłej profesjonalnej marki określającej wartość osoby, w drugiej kolejności usługi mierzonej w pieniądzach - wynagrodzeniu za wartość dodaną do projektu, nie za sam projekt.

Model osobowości marki może być uniwersalny, np. przypisany do zawodu. Jednak gdy zostanie mu nadana osobowość oraz misja, wizja i wartości, wówczas staje się on indywidualnością Sui Generis - z j. łac. jedyną w swoim rodzaju. To jest możliwe! Trzeba jedynie zmienić programowanie umysłu, z ograniczeń i zagrożeń na wyzwania i szanse. Tylko tak człowiek może urzeczywistniać swoje myśli i urealniać zawodowe ambicje.

Właściwie zdefiniowany model osobowości marki, wzmocni poczucie wartości uczestników, ich pozycję społeczną i determinację w działaniu.


Blok I


Tożsamość architekta w świecie ideałów i pieniądza.

a) Model Osobowości Marki

  • samopoznanie - dialog wewnętrzny,
  • określenie fundamentów osobowości marki

b) indywidualność Sui Generis


Blok II


Poczucie własnej wartości.

  • Zasada bogactwa - przemiana mentalna i programowanie mózgu;
  • §bogactwo mentalne,
  • §bogactwo realne.

+ ćwiczenie aktywizujące - trening prowokacyjny.

(Po spotkaniu możliwe konsultacje indywidualne).


PROWADZĄCY:Bartosz Czupryk
, politolog, specjalista ds. wizerunku, marketingu politycznego i strategii. Coach kariery, trener charyzmy, wystąpień publicznych, mowy ciała, wywierania wpływu i perswazji. Zawodowo zajmuje się kreowaniem wizerunku polityków, biznesmenów i osób publicznych. Jako konsultant pracuje głównie z politykami i samorządowcami z Polski i Europy środkowo-wschodniej. Jest obserwatorem i komentatorem życia politycznego w Polsce, Europie i świecie dla największych stacji telewizyjnych, serwisów informacyjnych, gazet i portali internetowych, m.in. m.in. TVP Panoram, Polsat Wydarzenia, Polsat News, TVN24, TVN BiŚ, Polskie Radio, Radio Zet, Radio Szczecin, Do Rzeczy, Super Nowości, Super Expres, Fakt, Wirtualna Polska, Wirtualne Media, PRoto.pl, Parlamentarny.pl i wielu innych.

Wykreował blisko 200 indywidualnych marek w polityce i biznesie. Przeszkolił blisko 1,5 tys. kandydatów na radnych powiatowych i gminnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, posłów do Sejmu i Europarlamentu oraz biznesmenów i handlowców.

Jest absolwentem Wydziału Politologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ponadto, absolwentem Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie i Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Swoje doświadczenie i umiejętności rozwijał pod okiem najlepszych specjalistów w Europie.

Autor książki "Kariera w polityce. Jak rozpalić w sobie charyzmatycznego lidera i mówcę".

W skrócie.

Kariera w polityce to książka, w której znajdziesz najważniejsze wskazówki jak rozbudzić swój potencjał - wzniecić żar charyzmatycznego lidera i mówcy w kontekście kreowania wizerunku męża stanu i silnego przywódcy. Ponadto, dowiesz się jaką strategię i taktykę przyjąć aby zwiększyć swoje szanse w kampanii wyborczej a ewentualną porażkę przekuć w zwycięstwo.

Wybierając tę książkę poznasz techniki wywierania wpływu i perswazji ujęte w komunikacie otwartym, kompetencjach, mowie ciała - postawie, gestach i mimice na przykładzie największych światowych przywódców - Juliusza Cezara, Napoleona Bonaparte, Winstona Churchilla, Ronalda Reagana, Martina Luthera Kinga, Margaret Thatcher i wielu innych.

Do Twojej dyspozycji są autorskie narzędzia kreowania wizerunku, m.in. technika płonącego serca i czterech żywiołów oraz doktryna sukcesu - 10 zasad wzbudzania zaufania, techniki retoryczne najczęściej stosowane w polityce, komunikowania, przemówień i prezentacji. Ponadto, dowiesz się jak wygrać debatę publiczną i bronić się przed hejtem.

W książce znajduje się również analiza osobowości czołowych polskich polityków, oraz najczęściej popełnianych błędów.


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Rzeszowie wydarzenia RZESZÓW arch. Maciej Jamroży Bartosz Czupryk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "CZĘŚĆ II : PERSONAL BRANDING DLA ARCHITEKTÓW - osobliwość Sui Generis. Architekt idealista czy ekspert?" jest SARP Oddział Rzeszów

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej