To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Blockchain Alliance Warsaw

7 Sierpnia, 10:00 - 18:00
Startberry, 03-840 Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 10:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Warsztaty perkusyjne z Adamem Marszałkowskim (COMA)

Najmniejsza Szkoła Perkusyjna w Łodzi z radochą i nieskrywaną dumą zaprasza na warsztat perkusyjny z Adamem Marszałkowskim, perkusistą zespołu COMA, jednym z najlepszych bębniarzy w Polsce.Celem czterogodzinnych warsztatów jest wzniosła myśl przewodnia - "Żeby chciało nam się chcieć ćwiczyć" na tym nie tylko najdonośniejszym ale i chyba najfajniejszym instrumencie na tej planecie :-).

W życiu trzeba czerpać wiedzę od ludzi najbardziej doświadczonych i najbardziej pracowitych. Taką osobą bez wątpienia jest postać Adama Marszałkowskiego. Dorobek artystyczny tego muzyka jest niezwykle imponujący, a praca z instrumentem nigdy nie przestała przeplatać się z pasją i ciekawością poznawania. Adam jest endorserem bębnów firmy TAMA oraz blach MEINL.

- Jak ćwiczyć, żeby chciało nam się ćwiczyć? - zastanawialiśmy się z Adamem przy kawie, podczas omawiania zarysu tematycznego warsztatu. NIE BĘDZIE NA NIM GŁUPICH PYTAŃ. Nie wstydźcie się pytać, bo tylko to nas rozwija i niesie dalej. Podczas spotkania będziemy się uczyć stroić zestaw perkusyjny, popracujemy nad techniką werblową oraz skupimy się na różnych ćwiczeniach rozwijających koordynację pracy rąk i nóg. Dla każdego uczestnika warsztatu przygotujemy komplet materiałów. Jedyne, co należy zabrać ze sobą na warsztat, to ciekawość, dobry nastrój (jak będzie kiepski, to go podciągniemy i poprawimy), pałki oraz padzik do ćwiczeń ze statywem. Kto nie ma swojego sprzętu - zgłaszać się :-) Coś wykombinujemy ;-)

Zapraszam Was na spotkanie pełne dobrego humoru, bo o sprawach łączących nas wszystkich, postanowiliśmy opowiadać pół żarem ale też trochę serio. Tak, by każdy z Was ze spotkania z tym wspaniałym muzykiem i człowiekiem, wyniósł jak najwięcej.

Widzimy się 27 czerwca o godzinie 18.00 w Najmniejszej Szkole Perkusyjnej w Łodzi, przy ul. Wólczańskiej 66 LOK 407 

WJAZD: 123 zł (z VAT 23 %)


Fot. Agnieszka Litarska

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Łodzi wydarzenia ŁÓDŹ

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Warsztaty perkusyjne z Adamem Marszałkowskim (COMA)" jest WAPRESS

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej