To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Pojutrze, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

16. edycja "Rak nie boli. Badaj się i Żyj!"

Podczas 16. edycji "Rak nie boli. Badaj się i żyj!" Instytut Face and Body sfinansuje aż 94 nieodpłatne badania i konsultacje specjalistyczne! 

Myśląc już o kolejnym, październikowym wydarzeniu w 2018 roku, zachęcamy do wsparcia akcji wykupując Cegiełkę "Badaj się i żyj!".

✔ 40 badania znamion skórnych (do 5 zmian), w kierunku wczesnego wykrywania zmian nowotworowych skóry. Badanie w ramach cegiełki lekarz wykona urządzeniem Mole-Mate w Face and Body Institute. Więcej o urządzeniu: http://raknieboli.pl/badanie/ 

✔ 25 badań USG -umożliwia skorzystanie z badania USG tkanek miękkich - do wyboru jedna z okolic: brzuch lub tarczyca, lub badanie piersi

✔ 9 konsultacji z zakresu kosmetologicznego leczenia chorób i dysfunkcji skóry "bliżej przyczyny, dalej od objawu" z Agnieszką Gomolińską. Konsultacje mogą dotyczyć także medycyny przeciwstarzeniowej w perspektywie ogólnoustrojowej. Jeśli chcesz być bliżej natury i dalej od leków - przyjdź! 

✔ 20 badań wzroku wykonanych przez optometrystę z Mozart Optyk. Wczesna korekcja wady wzroku zapobiega jej dalszemu pogłębieniu. Badanie skierowane w szczególności do osób, które pracują przed komputerem oraz w warunkach szkodliwych dla oczu. Podczas badania, sprawdzisz również, czy możesz widzieć lepiej.

Dostępna jest również Cegiełka "Badaj się i żyj!" WSPIERAM PROFILAKTYKĘ o wartości 9 zł wspierająca profilaktykę znamion skórnych oraz październikową edycję w 2018 roku.

Badania wykonywane będą w siedzibie Face and Body Institute 08.04.2018 r. w godzinach 10:00-17:00, przy ul. Starowiślnej 4/1 w Krakowie.

Kupując cegiełkę - wybierasz konkretne badanie lub konsultację na podaną na bilecie godzinę. Prosimy o punktualne przybycie - z góry przepraszamy za ewentualne opóźnienia.

Serdecznie zapraszamy.

Nie boję się… badam się… nie choruję!

***

... życie ludzkie ma wartość bezcenną, a każdy powinien dbać o swoje zdrowie, aby móc godnie żyć jak najdłużej. A jednak co jakiś czas każdemu trzeba o tym przypominać, namawiać do badań diagnostycznych, które pomagają zwalczyć najgroźniejsze choroby w zalążku...

Roman Ptak Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice

Akcja profilaktyki nowotworów skóry "Rak nie boli. Badaj się i żyj!" organizowana przez Face and Body Institute odbywa się dwa razy w roku. W kwietniu, w dniu walki z czerniakiem, oraz po wakacjach. Z każdym rokiem akcja zwiększa swój zasięg i pozwala na jeszcze skuteczniejszą profilaktykę. Instytut każdego roku finansuje pulę bezpłatnych badań znamion skórnych, ale również tak jak np. podczas zeszłorocznej, październikowej edycji, uczestnicy mogli skorzystać także z porad innych specjalistów: trychologa, psychologa, onkologa czy dietetyka. Wydarzeniu towarzyszyły wykłady, warsztaty edukacyjne oraz spotkania z osobami, które wygrały walkę z chorobą.
Historia naszych działań dostępna jest na : http://raknieboli.pl/historia/

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "16. edycja "Rak nie boli. Badaj się i Żyj!"" jest Face and Body Institute

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej