To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Warsztaty Team Coachingowe w języku angielskim podczas VI edycji Start It Up!

Park Naukowo-Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" oraz Akcelerator Technologiczny Gliwice zapraszają na warsztaty Team Coachingowe w języku angielskim z akredytowanym Life & Business coachem IC, które odbędą się podczas VI edycji wydarzenia pn. "Start-it-up!"* 6 grudnia w Gliwicach.


*Uwaga! Warsztaty odbędą się o godz. 19.30, jednak zachęcamy do udziału w całej konferencji Start It Up, która rozpocznie się o godz. 17.00. W tym celu prosimy o równoległe zarejestrowanie się na: startitup6.evenea.pl.

Udział zarówno w Start It Up, jak i warsztatach jest bezpłatny!

Maksymalna liczba uczestników warsztatu "Action learning in English" to 10 os.-zatem zachęcamy do rejestracji już dziś!


Kamila Sobel - magister inżynier, akredytowany team coach IC (Izba Coachingu), podlegający superwizji przez akredytowanych superwizorów na bieżąco, trener, audytor i analityk w międzynarodowej firmie - lider branży FMCG; English tutor, moderator sesji rozwiązywania problemów, absolwentka makro kierunku "Fine chemicals and specialty materials" na Politechnice Śląskiej oraz licznych studiów podyplomowych takich jak m.in. Akademia Profesjonalnego Coachingu (Noble Manhattan Coaching) oraz Team Coaching - HPR group. Kreatorka marki Vision & Act, która swoje korzenie ma w pragnieniu życia w zgodzie z własnymi wartościami, opartymi na fundamentach pasywnych dochodów z wynajmu własnych nieruchomości. Prowadzi indywidualne sesje i autorskie projekty rozwojowe celem wspierania Klientów w kreowaniu i wdrażaniu pożądanych przez nich ZMIAN w życiu prywatnym i zawodowym. Spotkania odbywają się zarówno w języku polskim, jak i angielskim, aby łączyć rozwój osobisty ze szlifowaniem kompetencji językowych.

      


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gliwicach wydarzenia Gliwice Kamila Sobel warsztaty

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Warsztaty Team Coachingowe w języku angielskim podczas VI edycji Start It Up!" jest Park Naukowo-Technologiczny 'Technopark Gliwice' Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej