To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Raz mnie widzisz, raz nie widzisz - graficy o esejach Michaela Bieruta

Zapraszamy na rozmowę z Adamem Chylińskim, Bartoszem Kotowiczem i Oskarem Podolskim, poświęconą publikacji "Raz mnie widzisz, raz mnie nie widzisz i inne eseje o designie". Spotkanie odbędzie się 22 listopada o godz. 18:00 w PPNT Gdynia.

Kto byłby lepszym przewodnikiem po świecie designu i reklamy, jeśli nie jeden z najważniejszych współczesnych projektantów, były przewodniczący AIGA, partner w największej na świecie niezależnej agencji projektowej Pentagram i uczeń legendarnego Massima Vignellego? Michael Bierut z dowcipem, energią i niespożytą dociekliwością w ponad pięćdziesięciu barwnych esejach przygląda się projektowaniu graficznemu, które w ciągu ostatnich dekad ze specjalistycznej dziedziny przeobraziło się w fenomen, o którym każdy ma swoje zdanie.

Od opowieści o pierwowzorach postaci serialu Mad Men, przez fascynującą relację z pracy przy kampanii prezydenckiej Hillary Clinton, po nauki, jakie na temat projektowania autor wyciągnął z serialu Rodzina Soprano - głos Bieruta jest zaskakujący, błyskotliwy, wnikliwy.

A jak wygląda praca projektanta graficznego działającego na polskim rynku reklamowym? Kim są klienci i jak przebiega współpraca przy realizacji projektu? Jak spełnić oczekiwania zleceniodawcy nie zatracając własnego "ja"? Jaka jest wrażliwość odbiorców i czy design jest tematem do dyskusji poza gronem profesjonalistów? Czy istnieją uniwersalne wskazówki dla każdego projektanta rozpoczynającego swoją działalność komercyjną?

Podczas spotkania zapytamy o kulisy zawodowej działalności trzech trójmiejskich projektantów, doświadczonych w realizacji zleceń komercyjnych. Jakieuwagi i wskazówki Michaela Bieruta uważają za wartościowe, a z czym się nie zgadzają?

Naszymi gośćmi będą:

  • Adam Chyliński | TOFU studio,
  • Bartosz Kotowicz | Engram,
  • Oskar Podolski | OESU, 247®Studio.

Spotkanie poprowadzi Magdalena Kalisz ze Sztuki Wyboru. Rozmowie towarzyszyć będzie ciepła herbata. Zapraszamy wszystkich entuzjastów dobrego projektowania, tych związanych zawodowo z grafiką, wkraczających właśnie na zawodową ścieżkę, studentów oraz pasjonatów, u których nowa identyfikacja lubianej marki powoduje szybsze bicie serca.


gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, parter, sala kinowa | al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

kiedy: 22 listopada, 18:00

organizatorzy: PPNT Gdynia | Centrum Designu

partnerzy: WydawnictwoKarakter | Sztuka Wyboru

patronat: STGU, IBRA

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Raz mnie widzisz, raz nie widzisz - graficy o esejach Michaela Bieruta" jest Gdynia Design Days

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej