To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Poznaj tajniki konstruowania budżetu dla startupu. Na co zwrócić uwagę w 2020 roku?

Czwartek, 17:30 - 19:00
Biznes Zone Częstochowa, Częstochowa

Meetup Systemy Wbudowane III edycja - Częstochowa

9 maja 2019 (czwartek) spotykamy się już po raz trzeci w Częstochowie na meetupie poświęconym systemom wbudowanym.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych technologiami z obszaru embedded. Wiedzą i doświadczeniami podzielą się eksperci od wielu lat realizujący projekty komercyjne w tym zakresie - Tomasz Litwin i Mateusz Januszkiewicz. Podczas dwóch prezentacji opowiedzą o automatyzacji domu w kontekście Smart Home oraz bezpieczeństwie systemów embedded.

📅 Kiedy?
9.05.2019 (czwartek) od 17.30 (udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja).

🏁 Gdzie?
Częstochowa, ul. Jasnogórska 79, piętro 3


👉 Prezentacje:

  1. Tomasz Litwin: Smart Home - Automatyzacja domu za grosze.

Tomasz Litwin - absolwent Politechniki Śląskiej, z wykształcenia i zawodu programista Embedded, z kilkuletnim doświadczeniem w branży automotive. Aktualnie zajmuje się głównie standardami programowania dla rynku automotive (m.in. AUTOSAR). Prywatnie fan piłki nożnej oraz wszelkich elektronicznych usprawnień w życiu codziennym (IoT).

- Opowiem o niskobudżetowych rozwiązaniach IoT w domu z wykorzystaniem ogólnodostępnego sprzętu i bibliotek (m.in. Raspberry, Arduino), w którym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.


2. Mateusz Januszkiewicz: O bezpieczeństwie systemów embedded zdań kilka.


Mateusz Januszkiewicz - absolwent Politechniki Gdańskiej. Z wykształcenia automatyk-robotyk, programista i architekt systemów wbudowanych z wyboru. Od 8 lat związany z Sii, gdzie realizował projekty dla United Technologies, NXP Semiconductors, Widex'a czy HID'a. Prywatnie pasjonat strzelectwa sportowego, stolarki-ciesiołki oraz motoryzacji.

Otaczające nas urządzenia wbudowane przechowują bądź mają dostęp do coraz większej ilości wrażliwych/krytycznych danych.
W ramach prezentacji opowiem, jak różnego rodzaju czarne charaktery starają się złamać zabezpieczenia urządzeń embedded celem wyciągnięcia przechowywanych w nich informacji. Wszystko to poparte praktycznymi przykładami z krótkim omówieniem stosowanych (dostępnych dla każdego) narzędzi.


💡 Dlaczego warto wziąć udział w meetupie?

  • Poszerzysz swoją wiedzę na temat technologii z obszaru embedded
  • Porozmawiasz z ludźmi mierzącymi się z podobnymi wyzwaniami
  • Rozwiniesz swoją karierę - Sii - Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce 2019 szuka specjalistów embedded w Częstochowie. To możesz być Ty!

Po prezentacjach będzie możliwość zapoznania się z projektami realizowanymi przez Sii i porozmawiania o aktualnych ofertach pracy w zespole Centrum Kompetencyjnego Systemy Wbudowane.


🍕🍺 Networking przy pizzy i piwie!
Takie spotkania to świetna okazja do wymiany doświadczeń, porozmawiania o technologiach, wyzwaniach i wiadomościach z branży. Organizatorzy przeznaczyli czas na dzielenie się wiedzą pomiędzy prezentacjami. 💻 Kilka słów o organizatorze
Meetup organizuje firma Sii - pięciokrotny zdobywca tytułu Great Place to Work i wielokrotnie nagradzany dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej. Firma obecna jest w 12 największych miastach w Polsce, a od września rozpoczęła swoją działalność w Częstochowie. Inżynierowie Sii realizują projekty dla wielu polskich i zagranicznych klientów, m.in. Green Hills Software, Bombardier, NXP, Otis, ThyssenKrupp, Allianz, Ingenico i in. Jedną z najdynamiczniej rozwijających się jednostek Sii jest Centrum Kompetencyjne Systemy Wbudowane. Właśnie w Częstochowie jest obecnie budowany nowy zespół Centrum.


🔎 Zapisując się na meetup akceptujesz regulamin wydarzenia.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Częstochowie Branża IT Meetup Systemy wbudowane wydarzenia Częstochowa sii Polska

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Meetup Systemy Wbudowane III edycja - Częstochowa" jest Sii Polska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej