To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Czwartek, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

Szukasz inspiracji i pragniesz nawiązać relacje biznesowe? Zapraszamy na Startup Mixer vol. 23!

Myślisz o założeniu "firmy na próbę" lub pragniesz poznać środowisko startupowe? Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Bydgoszcz, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy zapraszają na 23. edycję Startup Mixer'a! Tym razem zapraszamy 12 czerwca o godz. 18.00 w gościnne progi WSB w Bydgoszczy (ul. Fordońska 74).


Spotkanie stanowi doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych w miłej, niezobowiązującej atmosferze oraz idealną inspirację do założenia swojej firmy. Najnowszą edycję Startup Mixer'a uświetni dwójka znakomitych gości, którzy podzielą się dobrymi praktykami z zakresu prowadzenia własnego biznesu:Pan Marcin Marcinkiewicz - Prezes Zarządu MedFood Group

dr Marcin Marcinkiewicz jest Prezesem Zarządu MedFood Group oraz ekspertem w dziedzinie zarządzania projektami inwestycyjnymi. Aktualnie zajmuje także stanowisko Członka Rady Nadzorczej notowanego na GPW funduszu VC IQ Partners.

Jest doktorem nauk prawnych, adwokatem i absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Był m.in. członkiem zarządu ds. inwestycji notowanego na GPW Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. oraz koordynatorem działu inwestycji w grupie deweloperskiej PROFBUD. W latach 2013-2014 był doradcą Prezydenta Miasta Białegostoku do spraw Kluczowych Inwestycji. Współpracował z renomowanymi kancelariami prawnymi i firmami doradczymi: Weil Gotshal & Manges, DENTONS, DELOITTE, GM Legal Grot & Marcinkiewicz.Pan Grzegorz Grodzicki - Prezes Zarządu w spółkach technologicznych GlobeData Sp. z o.o., GoldCitadel Sp. z o.o., Unmanned Solutions Sp. z o.o.,Si Technology Sp. z o.o., Instytut Technik Sensorycznych Sp. z o.o.

Współtwórca i współudziałowiec kilku firm technologicznych bazujących na współpracy z uczelniami (spin off). Praktyk pozyskiwania finansowania na rozwój przedsiębiorstw zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego. Kilkukrotnie przebył drogę od pomysłu na kartce do realnie działającego przedsiębiorstwa.Agenda spotkania

  • 17.45 - 18.00 - Rejestracja uczestników
  • 18.00 - 18.15 - Przywitanie gości przez przedstawicieli BARR, AIP i WSB
  • 18.15 - 18.45 - wystąpienie Pana Grzegorza Grodzickiego (wraz z sesją pytań i odpowiedzi)
  • 18.45 - 19.15 - wystąpienie Pana Marcina Marcinkiewicza (wraz z sesją pytań i odpowiedzi)
  • 19.15 - 20.30 - sesja networkingowa


Data i miejsce wydarzenia:

12.06.2018 r., godz. 18.00 - 20.30, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy (aula na parterze).

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Bydgoszczy wydarzenia Bydgoszcz szkolenia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Szukasz inspiracji i pragniesz nawiązać relacje biznesowe? Zapraszamy na Startup Mixer vol. 23!" jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej