Exatel Security Days 2020

Ruszyła przedsprzedaż biletów na konferencje Exatel Security Days 2020!

Spotkamy się 15-17 czerwca na Stadionie Legii w Warszawie! 

Już 5. raz z rzędu EXATEL Security Days będzie świętem praktyków cyberbezpieczeństwa. Każdego roku zaskakiwaliśmy Was niesztampowym podejściem do tego tematu. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji ESD.

Cyberbezpieczeństwo było i pozostaje głównym tematem naszej konferencji. Ale musimy pamiętać, że funkcjonuje ono w świecie wirtualnym. Rzeczywistości tworzonej przez firmy telekomunikacyjne, dostawców contentu, firmy e-commerce i państwa same w sobie. W świecie, którego podstawowym budulcem są sieci światłowodowe oplatające całą ziemię i różnorodne systemy łączące urządzenia IT w coś co nazywamy interentem. Dlatego w 2020 roku rozszerzamy naszą dyskusję o aspekt telekomunikacji. Tak, by pokazać jej wymierny wpływ na cyberbezpieczeństwo biznesu, administracji publicznej i obywateli.

ESD2020 podzieliliśmy na 3 główne bloki tematyczne. Przyszłość sieci, #Polskie5G z technologicznego punktu widzenia, SDN i NFV czy łączność satelitarna - to tylko niektóre tematy, które wybraliśmy dla Was w tym roku. Drugiego dnia zabierzemy Was w podróż śladami cyberataku. Spojrzymy na najważniejsze etapy ataku cybernetycznego z punktu widzenia atakującego i osób, które chronią organizacje. Na koniec zaś uczestnicy będą mogli wziąć udział w całodziennych, praktycznych warsztatach z obsługi SIEM czy narzędzi do inspekcji ruchu sieciowego. 

Ale to nie wszystko! Finały zawodów Capture The Flag, mecze piłkarskie, networking … Te i jeszcze inne atrakcje czekają na Was podczas 5 edycji EXATEL Security Days.

Zarezerwuj sobie miejsce w najlepszej cenie już dzisiaj - limit miejsc w najtańszej puli jest ograniczony! Zostaw nam swoje dane, a my powiadomimy Cię jak tylko ruszy rejestracja.

* Dokładna agenda i scenariusz warsztatów pojawią się wkrótce! 

* Organizatorem wydarzenia "Exatel Security Days 2020" jest EXATELREGULAMIN KONFERENCJI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Udział bezpłatny

Zarejestruj się

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Exatel Security Days 2020" jest PROIDEA Sp z o.o.

  Rodzaj Dostępne do Liczba
Zostaw swoje dane a my poinformujemy Cię mailowo jak tylko ruszy rejestracja w najtańszej puli. Uprzemie informujemy, że każda rejestracja będzie weryfikowana przez organizatora. Wstępna rezerwacji możliwości zakupu biletu w najniższej cenie.

Zostaw swoje dane a my poinformujemy Cię mailowo jak tylko ruszy rejestracja w najtańszej puli. Uprzemie informujemy, że każda rejestracja będzie weryfikowana przez organizatora.

30 Stycznia 2020

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

PLNOG 24

23 Marca - 24 Marca od 147,60 zł
Hotel DoubleTree by Hilton, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej