Konferencja Happiness at Work 2019 - bilety

Pierwsza w Polsce konferencja, na temat "Happines at Work" - najlepsze polskie i światowe praktyki, psychologia pozytywna w praktyce, inspiracje i warsztaty, wspaniała atmosfera!

Na co dzień nie zastanawiamy się, czy jestem szczęśliwy w swojej pracy? Czy ludzie z którymi pracuję są szczęśliwi? Rzadko zadajemy sobie te pytania, gdyż koncepcja szczęścia w pracy, to dopiero raczkująca dziedzina w Polsce. Niemniej jednak odkrycia psychologii pozytywnej z ostatnich kilkunastu lat wyraźnie wskazują, że warto sobie zadawać te pytania i transformować miejsca pracy w kierunku tych szczęśliwszych.

Dlaczego? Badacze z University of Warwick w Wielkiej Brytanii stwierdzili, że ludzie, którzy są szczęśliwi w pracy, są o około 12% bardziej wydajni. Shawn Anchor, autor "The Happiness Advantage", oszacował korzyści szczęśliwej firmy - 37% wzrost sprzedaży, 31% wzrost wydajności oraz 19% wzrost dokładności wykonywanych zadań, jak również znaczną poprawę stanu zdrowia i jakości życia personelu.

                                                                         Dowiedz się od światowych liderów w dziedzinie Happiness at Work, a także od polskich praktyków, jak z powodzeniem stosować Happiness at Work w Twojej firmie i w Twojej pracy! Z A P R A S Z A M Y !


Przedstawiamy naszych zagranicznych prelegentów:

Alex Kjerulf


Alexander jest założycielem Woohoo inc i jednym z wiodących światowych ekspertów od szczęścia w pracy. Jest mówcą, konsultantem i autorem, prezentującym i prowadzącym warsztaty na temat szczęścia w pracy w firmach i konferencjach na całym świecie. Jego klienci to firmy takie jak Hilton, Microsoft, LEGO, IKEA, Shell, HP i IBM. Alex jest autorem 3 książek, w tym międzynarodowego bestsellera Happy Hour is 9 to 5 - How to Love Your Job, Love Your Life and Kick Butt at Work.Monika Hilm

Dla Moniki najważniejsze jest szczęście pracowników i szczęśliwe miejsce pracy. Podczas swojej kariery w hotelu natknęła się na wielu dobrych menedżerów, jednak niestety spotkała też wielu destrukcyjnych menedżerów, którzy bezpośrednio doprowadzili pracowników hotelu do opuszczenia firmy. Podczas swojej pracy w grupie Daramis miała wspaniałą okazję przetestować teorie na temat tworzenia szczęśliwego zespołu pracowników i szczęśliwego miejsca pracy. Wyniki były niezwykle satysfakcjonujące i dały odwagę, by podzielić się z swoimi doświadczeniami. Teraz pracuje nad wdrożeniem sprawdzonych sposobów na tworzenie szczęśliwych miejsc pracy w innych firmach.Randa Farah

Randa Farah jest specjalistą w dziedzinie HR z 14-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie i certyfikowanym Happy Officer Menager. Jest założycielką "I Have Learned Academy", a także jest instruktorem uniwersyteckim na Saint Joseph University w Bejrucie (USJ). Jest także pomysłodawcą udanego kalendarza wydarzeń cyfrowych Tech Startup: Lebtivity.com. Randa posiada 3 stopnie naukowe; HRM, Psychologia organizacyjna i biznes, reklama i marketing. Cyklicznie organizuje konferencje "Pierwsze szczęście w pracy" w Bejrucie, z udziałem międzynarodowych prelegentów.


Griet Deca

Griet mieszka i pracuje w Belgii. Wraz ze swoim zespołem organizuje szkolenia, coaching i teambuilding na temat szczęścia i dobrego samopoczucia w pracy. Jako dyrektor ds. Szczęścia w Tryangle ma wiele obowiązków i trudną pracę. Opowie o tym podczas swojego wystąpienia. Omówimy, jakie kompetencje, umiejętności osobiste, wykształcenie i wiedzę powinien posiadać Chief Happiness Officer.


Sarah Metcalfe 

Sarah jest ekspertem w zakresie nowego trendu w zarządzaniu klientami jakim jest Happy Customer i cerytfikowanym Chief Happiness Officerem. Sara jest partnerem w Woohoo inc i założycielem i właścicielem firmy Happy Coffee Consulting. Od 2010 Sara jest Head of Customer w Sure Percare, gdzie miała okazję zarządzać zespołem odpowiadajcym za relacje z klientami w czasie wielkich zmian organizacyjnychi rozwoju firmy. Sara jest pasjonatką tematu happiness at work i wie jaki pozytywny efekt atmosfera w pracy ma na pozytywne doświadczenie klientów. Dzięki kontynuowaniu polityki szczęśliwego miejsca pracy i wdrażaniu innowacji Sure Petcare może się pochwalić bardzo wysokimi wynikami zadowolenia klientów ( NPS 90+ (a w nietórych krajach 97) w 20 krajach przez okres 8 lat.W życiu i w codziennej pracy wdraża najlepsze praktyki, które mają zwiększyć produktywność jego i zespołów, z którymi współpracuje. Jako certyfikowany trener Instytutu Gallupa pomaga zwiększyć produktywność i efektywność pracowników. Stara się wykorzystać maksymalnie każdy dzień. Cieszy się swoimi porannymi treningami biegowymi.


W Polsce temat "Happines at Work" jest bardzo ważny w miejscach pracy i chcemy podczas wystąpień polskich prelegentów przedstawić przykłady wprowadzania szczęścia wśród zespołów, aby efektywniej pracować.


Wśród zaproszonych gości z Polski będą:

Ben Guillou 


Pierwszy w Polsce Happiness Manager pracujący dla Accenture Operations Poland.Posiada certyfikację Uniwersytetu w Berkeley na kierunku "Wiedza naukowa o Szczęściu w Pracy" ("The Science of Happiness at Work"). Na codzien tworzy oraz wdraża programy związane ze zwiększaniem poczucia szczęścia w pracy i wellbeingu. Mieszkający w Polsce od 13 lat francuz jest rowniez trenerem umiejętności miękkich m.in z obszaru zarządzanie czasem i energi. Prowadzi szkolenie "Train the Trainer" dla trenerów wewnętrzych Accenture. Pasjonuje go czynnik ludzki w biznesie, ciągle rozwijanie stylów pracy menadżerow z ich zespołami oraz wspieranie ludzi na drodze do nawiązywania lepszych relacji z samymi sobą.

Małgorzata Czernecka

Właścicielka Human Power, kilkanaście lat doświadczeń w zarządzaniu zespołami pracowników i rozwoju biznesów, m.in. jako wiceprezes zarządu, psycholog, certyfikowany trener, coach indywidulany i grupowy z ponad 11-letnim doświadczeniem


Dagmara Just


Employee Experience Specialist w Credit Agricole Bank Polska. Absolwentka psychologii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej - z branżą HR związana od 3 lat. Na co dzień odpowiedzialna za kreowanie angażującego środowiska pracy, transformację kulturową organizacji i zarządzanie energią pracowników. Współautorka programu #powerON, nagrodzonego Employer Branding Excellence Awards 2019 i wyróżnionego w konkursie Well Power 2018.


Kamila Wykrota 

Ekonomistka, doradca inwestycyjny, certyfikowany trener uważności (Institute for Mindfulness-Based Approaches IMA). Posiada 20-letnie doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach, piastując najwyższe stanowiska, w tym partnera w globalnej firmie doradztwa biznesowego. Obecnie dyrektor Forbes Academy, platformy rozwojowej dla przedsiębiorców i menedżerów, w zakresie budowania kultury i transformacji ­organizacji. Założycielka fundacji Mind Your Mind, której misją jest wprowadzenie autorskiego programu opartego na mindfulness i inteligencji emocjonalnej do świata biznesu.


Marek Kaszczyc 

Prezes krakowskiego oddziału firmy Xceedance, która postawiła na niestandardowe podejście do pracowników oraz sposobu zarządzania opartego na happiness at work. Marek ma bogate doświadczenie w świecie korporacyjnym w Polsce i na świecie, gdzie doświadczył różnorodnych metod zarządzania ludźmi. Gorąco wierzy, że nie tylko w start-upach, ale także w większych firmach można zbudować szczęśliwe miejsce pracy, gdzie czynnik ludzki jest istotnym elementem.


Dominik Juszczyk

W życiu i w codziennej pracy wdraża najlepsze praktyki, które mają zwiększyć produktywność jego i zespołów, z którymi współpracuje. Jako certyfikowany trener Instytutu Gallupa pomaga zwiększyć produktywność i efektywność pracowników. Stara się wykorzystać maksymalnie każdy dzień. Cieszy się swoimi porannymi treningami biegowymi.


Agnieszka Łądka - Barańska

Psycholog organizacji i pracy. Od ponad 13 lat zajmuje się wsparciem swoich Klientów w obszarze zarządzani zasobami ludzkimi i rozwoju osobistym. Wspierała zarząd jak i kierownictwo w codziennych wyzwaniach związanych z budowaniem i zarządzaniem efektywnymi zespołami pracowników. Opracowywała i realizowała programy rozwojowe dla międzynarodowych organizacji, pełniła role Asesora w projektach Development Center. Jako doktorantka Uniwersytetu Gdańskiego, prowadzi badania naukowe w obszarze pozytywnej psychologii pracy w tym: sprawiedliwości organizacyjnej, postaw pracowniczych i poczucia sensu. Łączy wiedzę naukową i doświadczenie HRowe, zajmując się tym, co sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi w pracy. Projektuje pozytywne interwencje psychologiczne dla biznesu i edukacji wzmacniające m.in. poziom zaangażowania, poczucie odpowiedzialności i sensu.


Malwina Puchalska - Kamińska

Wykładowczyni akademicka Uniwersytetu SWPS w Warszawie i Sopocie. Łączy pracę naukową i trenerską, zajmując się tym, co sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi w pracy. We współpracy z uczelniami i biznesem, projektuje nowoczesne narzędzia zwiększające dobrostan i redukujące stres osób dorosłych. Jako trenerka przepracowała setki godzin szkoleniowych, wspierając uczestników w odkrywaniu swoich osobistych zasobów i rozwijaniu miękkich kompetencji takich jak zarządzanie stresem, kreatywność, komunikacja, radzenie sobie ze zmianami. W ramach pracy doktoranckiej bada zależności między relacjami w pracy a Job Craftingiem. Autorka książek i publikacji naukowych z obszaru efektywności osobistej i zawodowej (m.in. "Skuteczny menedżer", "Rozwojownik"). Jako prelegentka polskich i międzynarodowych konferencji, zachęca firmy i pracowników do dbania o poczucie sensu swojej pracy. Absolwentka kursów Szkoły Trenerów Mentor, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Programu Midnfulness (MBSR). Jako dyrektorka Festiwalu Rozwojowego PROGRESSteron w Trójmieście działała na rzecz integracji i rozwoju zawodowego kobiet. Prywatnie pasjonatka dalekich podróży, wędrówek górskich oraz teatru improwizacji.


Możesz wybrać, czy będziesz z nami przez dwa dni - czyli konferencja i warsztaty, czy decydujesz się na uczestnictwo tylko w konferencji.


Program Konferencji - dzień wykładowy 19.09

Sesja poranna:

Alex Kjerulf - Key Note Speaker - Happiness at Work

Marek Kaszczyc - Xceedance - Happiness at work na polskim gruncie

Monika Hilm - Case study: Happy People - Happy Hotel - Vienna House

Agnieszka Łądka - Barańska i Malwina Puchalska - Kamińska - Job Crafting od badań naukowych do biznesu - metoda budująca poczucie sensu pracy

Ben Guillou - Happiness Menager - Accenture - Czy dążenie do szczęścia w pracy czyni nas nieszczęśliwymi?


Sesja popołudniowa:

Małgorzata Czernecka  i Dagmara Just - Energia wśród pracowników a jej wpływ na szczęście. Case study: Credit Agricole Bank Polska

Randa Farah - Jak zapiegać wypaleniu zawodowemu i radzić sobie z stresem w dzisiejszych organizacjach.

Kamila Wykrota - Mindfulness w Biznesie

Griet Deca - Jak szczęście w pracy wpływa na czynniki absencji i rotacji czyli o szczęściu na twardych danych!

Sarah Metcalfe - Happy Customer - how to do it? Chcesz mieć szczęśliwych klientów? Zacznij od pracowników.


Dzień warsztatowy - 20.09.2019

Czas

Warsztat I

Warsztat II

Warsztat III

8:15 - 9:00

Rejestracja

9:00 - 12:00 (3h)

Alex Kjerulf - Leading with Happiness (ENG)

Dominik Juszczyk - Szczęśliwe zespoły pracują w zgodzie z talentami (warsztat dla osób jakie zrobią podstawowy test StreghtsFinder)  

Warsztat z Mindfulness (PL)

12:00 - 13:00

Przerwa na lunch

13:00 - 15:00 (2h)

Kasia Kern - Facylitacja w Biznesie

Happy Manifesto - Maartje & Fennande (Holandia) (ENG)

Warsztat z Energii (Human Power) (PL)

15:00 - 15:30

Coffee&Networking

15:30 - 16:30

LEGO Play Serious - wspólne warsztaty dla uczestników

16:30 - 17:30

Networking & Coffee

Organizacja wydarzenia:

Miejsce: Hotel Andels ul.Pawia 3, Kraków

Konferencja (pierwszy dzień tj. 19.09.2019) będzie tłumaczona i każdy z uczestników będzie miał możliwość skorzystać z tłumaczenia symultanicznego z języka angielskiego na polski, po wcześniejszym zgłoszeniu.

Zaczynam od godzinyn 8.00 - rejestracja, początek konferencji od 9.00 z przerwami kawowymi i przerwą na lunch, przewidywany koniec konferencji o godzinie 17.00


Warsztaty
(drugi dzień tj.20.09.2019) prowadzone przez zagranicznych wykładowców nie będą tłumaczone. Zaczynam od 8.00 - rejestracja i kończymy wspólną zabawą zespołową z LEGO.


W cenie biletu, oprócz wartości merytorycznych i networkingowych, przerwy kawowe, lunch oraz materiały po konferencji w formie .pdf.

Regulamin wydarzenia dostępny tutaj: Konferencja Happiness at Work

Jesteśmy do Waszej dyspozycji i jeżeli masz pytania napisz:

mail: contact@happinessatwork.pl

od 1 105,77 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

konferencje konferencje w Krakowie wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Konferencja Happiness at Work 2019" jest Katarzyna Kern Chief Happiness Officer

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  EARLY BIRD - Bilet tylko na konferencje (liczba biletów ograniczona!)
już niedostępne 859,77 zł -
  EARLY BIRD - Bilet na konferencję i warsztaty (2 dni) - (Liczba miejsc ograniczona!)
już niedostępne 1 351,77 zł -
  STANDARD - Bilet tylko na konferencję (1 dzień)
18 Września 2019 1 105,77 zł
  STANDRD - Bilet na konferencję i warsztaty (2 dni) - (Licza miejsc ograniczona!)
18 Września 2019 1 597,77 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej