To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Warszawa

Jutro, 14:00 - 17:00 110,00 zł
Warszawa, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Czwartek, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

Forum Rozwoju Firm "Bezpieczny Przedsiębiorca" - 3.10.2019 r.

Częstochowskie Forum Rozwoju Firm "Bezpieczny przedsiębiorca" to pierwsze wydarzenie z cyklu, który dedykujemy przedsiębiorcom, samorządowcom, ludziom nauki i kultury - przedstawicielom środowisk, którym bliska jest idea współpracy. Na uniwersalny charakter konferencji wskazuje z pewnością jej program i tematyka spotkań. O jej prestiżu natomiast świadczą sylwetki panelistów i zaproszonych gości.

Program październikowego Forum Rozwoju Firm, konstruujemy w oparciu o aktualne wyzwania, które stawia przed nami prawna i biznesowa rzeczywistość. Znajomość problematyki zagadnień prawnych to nieodłączna część biznesowego życia każdego przedsiębiorcy. Najistotniejszym z wyżej wspomnianych wyzwań jest bezpieczeństwo podatkowe. Warto się zastanowić nad tym, czy możliwym jest bezpieczne prowadzenie działalności gospodarczej
w niestabilnym otoczeniu ekonomicznym, czy dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość gospodarcza stała się środowiskiem naturalnym przedsiębiorców. Istotnym jest również problem cyberbezpieczeństwa, którego znaczenie wśród biznesowych zagrożeń XXI wieku dynamicznie wzrasta. Jak się przed nim skutecznie bronić? Jak temu zapobiegać? Wśród planowanych regulacji prawnych jest także ustawa o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych, która implikuje u przedsiębiorców szereg nowych obowiązków w zakresie norm compliance. W trakcie Forum, podczas wspólnych dyskusji i rozmów spróbujemy przeanalizować kwestie oraz znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zależy nam by uczestnicy konferencji poszerzali swoją wiedzę, zwiększając przy tym świadomość w kwestii bezpieczeństwa, nawiązując wartościowe i długofalowe kontakty biznesowe. To dla nich, wspólnie z partnerami, przygotowaliśmy panele dyskusyjne i warsztaty.

Udział w Forum jest bezpłatny.Organizatorzy 1.Częstochowskiego Forum Rozwoju Firm: 
Partnerzy 1.Częstochowskiego Forum Rozwoju Firm:


Zobacz również:

konferencje konferencje w Częstochowie wydarzenia Częstochowa Wojciech Warski

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Forum Rozwoju Firm "Bezpieczny Przedsiębiorca" - 3.10.2019 r." jest Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej