To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  V Nocna Droga Krzyżowa
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Kieleckiej organizuje po raz piąty Nocną Drogę Krzyżową, pod hasłem "Zwycięzca śmierci, piekła i szatana". To modlitewne wydarzenie rozpocznie się w piątek (22 marca 2019 r.) o godz. 20:00, Mszą św. pod przewodnictwem ordynariusza diecezji kieleckiej, ks. biskupa Jana Piotrowskiego, w kościele NMP Matki Kościoła (Kielce-Dąbrowa), ul. Północna 4. Przemarsz trasą z Kielc-Dąbrowa na Święty Krzyż, w większości czerwonym szlakiem turystycznym, będzie trwał całą noc. Przybycie do Sanktuarium na Świętym Krzyżu planowane jest ok. godz. 8:00 w sobotę (23 marca 2019 r.).

Nocny przemarsz 37 km, to wyzwanie do przezwyciężenia własnych słabości, to coś dla ludzi, którzy chcą pogłębić relację z Panem Bogiem. Trasa jest bardzo trudna (długość, różnica poziomów wysokości, czas przemarszu, nocna pora), ale po wcześniejszym zadbaniu o kondycję możliwa do pokonania. Naprawdę warto podjąć to wyzwanie!

Od uczestników pobierana jest opłata w wysokości 10 zł przeznaczona na zapewnienie autokaru na drogę powrotną, zabezpieczenie medyczne, ubezpieczenie uczestników i pakiet uczestnika, w skład którego wchodzą m.in. mapka trasy i materiały formacyjne. Opłatę można uiścić przelewem na konto: 34 1600 1462 1836 0329 6000 0001, lub gotówką w punkcie wymarszu.


Zobacz również:

sport i rekreacja Chrześcijaństwo Modlitwa Religia Wiara