Spotkania korporacyjne i networking

Organizujesz zamknięta imprezę korporacyjną a może branżowe wydarzenie networkingowe? Evenea udostępnia narzędzia, dzięki którym zrobisz to profesjonalnie a wydarzenie zakończy się sukcesem. Utwórz bezpłatną stronę wydarzenia zabezpieczoną hasłem i wyślij zaproszenia do potencjalnych uczestników.

Zacznij już teraz!

Zarejestruj się z Facebook

lub zadzwoń pod numer +48 697 160 919

Usprawnij komunikację z klientami

Evenea pozwala Ci na stworzenie profesjonalnej strony Twojego wydarzenie na której uczestnicy zgłoszą swój udział, a Ty będziesz mógł komunikować się z nimi przed i po wydarzeniu.

Dodatkowe kanały komunikacji

Wyślij uczestnikom eleganckie zaproszenia i bądź z nimi w kontakcie przed i po wydarzeniu wykorzystując narzędzia email marketingu Evenea.

Poznaj lepiej uczestników

Rozbuduj formularz rejestracyjny i zadaj uczestnikom dodatkowe pytania, aby poznać ich potrzeby i oczekiwania jeszcze przed spotkaniem.

Zarządzaj bazą uczestników

Mając informacje o uczestnikach i ich preferencjach, możesz im proponować udział w kolejnych wydarzeniach, które zorganizujesz.

Obsługa płatności

Szczególnie w przypadku wydarzeń korporacyjnych, niezwykle ważna jest obsługa płatności. Dzięki Evenea Twoi klienci będą mogli zapłacić za udział w wydarzeniu zarówno kartą, przelewem jak i innymi metodami elektronicznych płatności. Środki trafiają na Twój rachunek bankowy lub rachunek płatniczy w serwisach PayU, DotPay lub PayPal.

Generowanie faktur

Pomagamy także w generowaniu faktur w imieniu organizatora. Uczestnik otrzymuje fakturę emailem wraz z potwierdzeniem uczestnictwa.

Korzystaj bezpłatnie. Pobieramy opłaty tylko jeśli Ty zarabiasz.

Ponad 20 000 organizatorów

"Po przetestowaniu wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań zdecydowaliśmy się obsługiwać nasze wydarzenia za pomocą Evenea - to jedyna usługa, która w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania."

Michał Olszewski, LMS Invest

“Nie robią na mnie wrażenia specyfikacje, wyśrubowane parametry techniczne i lista tysięcy funkcjonalności – to zostawiam specjalistom. Ja jestem konsumentem, który chce korzystać z z działającego narzędzia. Po prostu. Evenea działa. Nic więcej nie potrzebuję.”

Maciej Budzich, Mediafun