Koncerty i imprezy muzyczne

Jesteś promotorem lub organizatorem imprez, koncertów? Evenea umożliwia CI efektywnie zarządzać całym procesem sprzedaży biletów bez względu na to czy jest to kameralna impreza w klubie czy duży koncert. Umożliwi fanom zakup biletu z poziomu Facebooka i pozwoli im poinformować o tym znajomych i przyjaciół. Oni także się przyłączą a Ty zwiększysz sprzedaż biletów.

Zacznij już teraz!

Zarejestruj się z Facebook

lub zadzwoń pod numer +48 697 160 919

Wyjątkowa strona imprezy

Nie musisz być programistą aby stworzyć profesjonalną stronę wydarzenia. Skonfiguruj różne kategorie biletów i wykorzystuj kody promocyjne. Oferuj zniżki dla tych, którzy kupią bilety jako pierwsi.

Zwiększ ilość sprzedanych biletów

Promuj intensywnie imprezę wykorzystując narzędzia marketingu takie jak email marketing i newslettery. Pozwól uczestnikom na dzielenie się informacją o wydarzeniu wśród swoich znajomych i przyjaciół na Facebooku.

Zarządzaj bazą uczestników

Mając informacje o uczestnikach i ich preferencjach możesz im proponować udział w innych koncertach w Twoim klubie. Im lepiej znasz fanów tym lepszy zorganizujesz koncert i sprzedasz więcej biletów.

Sprzedaj więcej biletów niż kiedykolwiek wcześniej

Skorzystaj z darmowych narzędzi promocji, które pomogą Ci sprzedać więcej biletów w krótkim czasie. Planowanie koncertu stanie się łatwiejsze dzięki statystykom, które otrzymasz na temat odwiedzalności Twojej strony i ilości sprzedanych biletów.

Lepsza organizacja w zasięgu ręki

Dzięki evenea możesz obsługiwać płatności i generować faktury. Od teraz łatwiej Ci będzie skoncentrować się na planowaniu Twojego koncertu. Środki za sprzedane bilety mogą od razu trafiać na Twoje konto płatnicze lub po wydarzeniu na rachunek bankowy.

Sprzedawaj bilety przez Fecebooka

Sprzedaż biletów z poziomu Facebooka to potężne narzędzie transakcyjno-promocyjne dla Twojego koncertu, którego nie ma konkurencja. Dzięki integracji modułu sprzedaży cały proces zakupu biletu odbywa się na Facebooku a Ty docierasz tam, gdzie są uczestnicy Twoich imprez.

Korzystaj bezpłatnie. Pobieramy opłaty tylko jeśli Ty zarabiasz.

Ponad 20 000 organizatorów

"Po przetestowaniu wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań zdecydowaliśmy się obsługiwać nasze wydarzenia za pomocą Evenea - to jedyna usługa, która w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania."

Michał Olszewski, LMS Invest

“Nie robią na mnie wrażenia specyfikacje, wyśrubowane parametry techniczne i lista tysięcy funkcjonalności – to zostawiam specjalistom. Ja jestem konsumentem, który chce korzystać z z działającego narzędzia. Po prostu. Evenea działa. Nic więcej nie potrzebuję.”

Maciej Budzich, Mediafun