Festiwale i imprezy masowe

Evenea to optymalne rozwiązanie dla organizatorów takich imprez jak festiwale. Pozwala uczestnikom nie tylko na zakup biletu online, ale także na zachęcenie do udziału znajomych i przyjaciół z Facebooka. Otrzymasz szczegółowe analizy i raporty, dzięki czemu może zoptymalizować działania marketingowe.

Zacznij już teraz!

Zarejestruj się z Facebook

lub zadzwoń pod numer +48 697 160 919

Wyjątkowa strona wydarzenia

Stwórz dedykowaną stronę wydarzenia stosując odpowiednią grafikę i umieszczając logo eventu. Skonfiguruj różne kategorie biletów i wykorzystuj kody promocyjne. Oferuj zniżki dla tych, którzy kupią bilety jako pierwszy (early bird).

Zwiększ ilość uczestników

Promuj intensywnie imprezę wykorzystując narzędzia marketingu na Facebooku oraz system email marketingu evenea. Pozwól uczestnikom na dzielenie się informacją o wydarzeniu wśród swoich znajomych i przyjaciół na Facebooku i innych mediach społecznościowych.

Zarządzaj bazą uczestników

Zadaj uczestnikom dodatkowe pytania przy zakupie biletu, aby poznać ich potrzeby i oczekiwania jeszcze przed imprezą.

Przejrzyste opłaty

Pobieramy opłaty tylko wtedy, kiedy Ty zarabiasz. W dodatku opłata może być pobierana tylko od uczestnika, wtedy nic nie płacisz. Jeśli wydarzenie jest bezpłatne nie pobieramy opłat od nikogo!

Rejestracja i promocja na Facebooku

Pozwól uczestnikom promować Twoją konferencję. Dzięki integracji evenea z Facebookiem każdy uczestnik będzie za darmo promował wydarzenie wśród swoich znajomych co przekłada się na wzrost przychodów.

Zniżki i promocje

Stwórz różne kategorie uczestnictwa w różnej cenie. Twórz zniżki dla tych, którzy zarejestrują się jako pierwszy (early bird). Zapewnij darmowy wstęp do swoich członków lub partnerów.

Korzystaj bezpłatnie. Pobieramy opłaty tylko jeśli Ty zarabiasz.

Ponad 20 000 organizatorów

"Po przetestowaniu wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań zdecydowaliśmy się obsługiwać nasze wydarzenia za pomocą Evenea - to jedyna usługa, która w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania."

Michał Olszewski, LMS Invest

“Nie robią na mnie wrażenia specyfikacje, wyśrubowane parametry techniczne i lista tysięcy funkcjonalności – to zostawiam specjalistom. Ja jestem konsumentem, który chce korzystać z z działającego narzędzia. Po prostu. Evenea działa. Nic więcej nie potrzebuję.”

Maciej Budzich, Mediafun