Zarządzaj

Z jednego miejsca zarządzaj sprzedażą i promocją Twojego wydarzenia. Zbieraj, edytuj, i eksportuj dane o uczestnikach online, zarządzaj danymi i miej do nich dostęp z każdego miejsca na świecie. Statystyki dotyczące liczby zarejestrowanych uczestników i uzyskanych przychodów ze sprzedaży biletów pozwolą Ci na większą kontrolę nad organizacją wydarzenia.

Zarządzanie danymi i bazą uczestników

Masz stały dostęp do danych o uczestnikach. Możesz samodzielnie dodawać nowych uczestników lub edytować i usuwać już zarejestrowanych.

System pozwala na zarządzanie bazą uczestników i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.

Budowa relacji z klientami

Stały kontakt z uczestnikami - przed i po wydarzeniu - prowadzony grupowo lub indywidualnie, ułatwia Ci budowę trwałych relacji z klientami, czyli uczestnikami organizowanych przez Ciebie wydarzeń.

Lista uczestników i eksport danych o uczestnikach

Zbieraj rejestracje i informacje o uczestnikach. Dostępną listę gości wraz podanymi danymi możesz w szybki sposób wyeksportować w formacie pliku csv, txt lub xls.

Analizy i raporty

Evenea udostępnia narzędzia analityczne i szczegółowe raporty podsumowujące sprzedaż w danym miesiącu. Otrzymujesz - w czytelnej formie - pełną informację dotyczącą nie tylko ilości uczestników, ale też statystyki odwiedzin strony wydarzenia. Możesz również podłączyć swój własny kod Google Analytics.

Korzystaj bezpłatnie. Pobieramy opłaty tylko jeśli Ty zarabiasz.
Masz pytania? +48 697 160 919