INSTAMEET Chyba Śnisz
Igersi! 23 czerwca (wtorek) wspólnie odkryjemy premierowo kolejny niezwykły projekt realizowany w zabytkowej przestrzeni Centrum św. Jana! Czym jest projekt chyba śnisz...? Oddajmy głos @nckgdansk:
Przełom czerwca i lipca to czas letniego przesilenia. Dla nas to pretekst, by całkowicie odmienić gotyckie wnętrze Centrum św. Jana. Pamiętacie zeszłoroczną "LeŚnię", która przyciągnęła ponad 42 tysiące osób? Tym razem robimy zwrot o 180 stopni.Tym razem nie będzie lasu. Będzie Księżyc.
Do Gdańska nadciąga monumentalna instalacja brytyjskiego artysty Luke'a Jerrama - #MuseumoftheMoon. To gigantyczna, niezwykle szczegółowa replika srebrnego globu, stworzona na podstawie zdjęć NASA. W gotyckiej przestrzeni zabytku pojawi się jeden spektakularny obiekt, który rzuci nowe światło na surowe, historyczne mury. Doświadczycie go wielozmysłowo - instalacji towarzyszy hipnotyzująca ścieżka dźwiękowa autorstwa Dana Jonesa.To wydarzenie nie daje gotowych odpowiedzi. To będzie wydarzenie, które pozwala się zatrzymać.
Pozwala patrzeć. Czuć. Śnić. 
Spotykamy się we wtorek, 23 czerwca o godz. 20.00.
Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.
Link do formularza rejestracyjnego znajdziecie w naszym BIO. Zapraszamy!
Hashtagami i oznaczeniami wydarzenia są: #Instameet_ChybaŚnisz #IgersGdansk oraz profile @nckgdansk i @centrumswjana
Fot. @wes.and.unicorns
#Instagramers #IgersPoland #Igers