Warsztaty: Zatoka Talentów - odkryj swój potencjał

location icon
Centrum Rozwoju Talentów Grunwaldzka 472d, Gdańsk
calendar icon
Od 24 sie 14:00 do 24 sie 17:00

Chcesz poznać swoje talenty i dowiedzieć się, jak z nimi pracować? Zacznij już teraz i weź udział w warsztatach Zatoka Talentów!

Podczas spotkania będziemy pracować na teorii CliftonStrengths (tzw. teorii talentów Gallupa).Poznanie, nazwanie i analiza naszych talentów, to punkt wyjścia do dalszego rozwoju, nie tylko tego zawodowego. W wybranej teorii talent to naturalny i powtarzający się wzorzec myślenia, uczuć i zachowań, które zawierają się w czterech obszarach:

  • Myślenie strategiczne (Strategic Thinking) - 8 talentów
  • Budowanie relacji (Relationship Building) - 9 talentów
  • Wpływanie (Influencing) - 8 talentów
  • Wykonywanie (Executing) - 9 talentów

Kluczem jest sprawienie, aby nasze talenty stały się naszymi mocnymi stronami. Chcesz dowiedzieć się jak to zrobić? Zapraszamy!

Spotkanie składa się z dwóch części: teoretyczno-warsztatowej oraz gry, zaprojektowanej specjalnie na potrzeby zajęć. A wszystko po to, aby poznać wszystkie 34 talenty i odkryć swoje Top 5!

Uwaga! Warsztaty skierowane są do osób, które nie wykonywały wcześniej testu CliftonStrengths (tzw. testu Gallupa)

Prowadząca

Warsztaty poprowadzi Beata Butkiewicz - pedagog, licencjonowany doradca zawodowy, coach. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Psychologii. Na swoim koncie ma szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu, treningu umiejętności menedżerskich, interpersonalnych oraz rekrutacji i selekcji ukończonych m. in. na Akademii Leona Koźmińskiego. Uczestniczyła w szkoleniu "Zarządzania Sobą i Swoimi Talentami". Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia doradztwa zawodowego indywidualnego, jak i szkoleń warsztatowych dla różnych grup klientów. Jej działalność szkoleniowa dotyczy m. in. szkoleń z obszaru diagnozowania kompetencji, planowania kariery zawodowej, komunikacji interpersonalnej, rozwoju osobistego i zawodowego, technik autoprezentacji. W swojej pracy zawodowej stawia na profesjonalizm, wspieranie i towarzyszenie tym, którzy chcą się rozwijać.

Kiedy

24 sierpnia 2023, godz. 14:00-17:00, stacjonarnie w Centrum Rozwoju Talentów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.


Organizatorem warsztatów jest Centrum Rozwoju Talentów - nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Priorytetem Centrum jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Tworzy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Informacja o innych warsztatach: www.centrumtalentow.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zapisujesz się na listę rezerwową. Jeżeli zwolni się dla Ciebie miejsce, skontaktujemy się z Tobą. LISTA REZERWOWA

Zapisujesz się na listę rezerwową. Jeżeli zwolni się dla Ciebie miejsce, skontaktujemy się z Tobą.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc