Dieta, Odżywianie i Degustacje Rozwój osobisty Nauka i Edukacja Marketing Biznes i Przedsiędsiębiorczość

02.10.2024 godz. 17:30 Jak to co myślisz wpływa na to ile zarabiasz? Projekt Biznes Balans. Prowadzący: Aneta Stępnik, Sara Zobek, Aleksander Zobek

location icon
Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości Kolejowa 3, Dąbrowa górnicza
calendar icon
Od 2 paź 17:30 do 2 paź 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Jak to co myślisz wpływa na to ile zarabiasz? " realizowanym w ramach innowacyjnego projektu "Biznesowy Balans", stworzonego we współpracy Ambasadorek DIP z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości. To unikalna oferta dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności biznesowe i wprowadzić swoje pomysły w życie.
Projekt "Biznes Balans" jest idealny dla przedsiębiorców, którzy szukają inspiracji i praktycznej wiedzy, aby rozwinąć swoje biznesy, nie tracąc przy tym życiowej równowagi.

Poznaj ambasadorski cykl szkoleń! Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj! 

Czy marzysz o zrównoważonym życiu zawodowym, w którym masz czas by żyć?  Jeśli tak już dzisiaj dołącz do naszego najnowszego projektu - "Biznes Balans"!

Co zaplanowaliśmy w ramach projektu?

▪️ Warsztaty i szkolenia: rozwijaj umiejętności niezbędne do prowadzenia zrównoważonego biznesu.

▪️ Dostęp do ekspertów: czerp wiedzę od doświadczonych mentorów i liderów branży.

▪️ Sieć wsparcia: zbuduj relacje z przedsiębiorcami, którzy podzielają Twoje wartości.02.10.2024 godz. 17:30 Jak to co myślisz wpływa na to ile zarabiasz?

Zastanawiałeś/aś się kiedyś, dlaczego niektórzy ludzie odnoszą sukces finansowy, podczas gdy inni pomimo ciężkiej pracy cały czas nie stoją w tym samym miejscu? Twoje przekonania o pieniądzach, sukcesie, pracy i przede wszystkim o Tobie samym/ej mają bezpośredni wpływ na to ile zarabiasz. To szkolenie dedykowane jest przedsiębiorcom, którzy chcą zrozumieć, jak ich myślenie wpływa na ich dochody oraz jak zarządzać swoimi finansami, żeby zarabiać i pomnażać pieniądze pomimo rosnącej inflacji.

Co zyskasz?
  • Stworzysz "mindset milionera", zweryfikujesz swoje przekonania nt. pieniędzy i dowiesz się jak możesz je zamienić na takie, które będą Cię wspierały w drodze do biznesowego sukcesu.
  • Nauczysz się metod pracy ze swoimi finansami, dowiesz się jak zarządzać swoim budżetem i bezpiecznie się bogacić.
Nasi trenerzy:

Aneta Stępnik - trenerka mentalna kobiet. Jej pasją jest pomoc kobietom w osiągnięciu harmonii między życiem osobistym a zawodowym. Jej misją jest nie tylko inspiracja, motywacja i wsparcie, ale także dostarczanie praktycznych narzędzi i strategii, które pomagają w redukcji stresu oraz efektywnym zarządzaniu czasem. Poprzez warsztaty, sesje indywidualne i inspirujące treści, wspólnie zgłębiacie techniki radzenia sobie ze stresem oraz efektywnego zarządzania czasem. Wierzy, że dbanie o dobrostan psychiczny i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym są kluczowe dla osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Dołącz do niej, abyście razem odkryli, jak efektywnie zarządzać swoim czasem, radzić sobie ze stresem i osiągać harmonię, która przyniesie Wam więcej sukcesów zarówno w pracy, jak i życiu osobistym.

Sara Zobek - certyfikowany coach i trener psychologii pozytywnej, ale też inżynier logistyki, stąd jej podejście do psychologii i biznesu najlepiej charakteryzuje słowo: BALANS. Od 3 lat buduje swoją markę w internecie kierując się 3 wartościami: autentyczność, szczerość, poczucie humoru. Z doświadczenia w pracy ze swoimi klientkami, ale też swojego wie, że bycie autentycznym w sieci zaczyna się od pracy z pewnością siebie, poczuciem własnej wartości i uwolnieniem się od opinii innych ludzi.

Pomaga przedsiębiorczyniom budować biznesowy mindset: pewność siebie, odwagę i wiarę we własne możliwości To prowadzi jej klientki do pełnych pasji biznesów. misją jest pomóc jak największej ilości kobiet stworzyć takie biznesy, które będą dawały im poczucie wolności i wspierały je finansowo spełnianiu marzeń.

Kilka lat swojego życia spędziła mieszkając w świecie. Meksyk, Stany czy Portugalia to tylko niektóre miejsca z tej listy, to sprawia, że patrzy na świat i swoje klientki z bardzo otwartą głową i ma nieskończone pokłady wiary w potencjał drugiego człowieka.

Aleksander Zobek - Planer finansowy, certyfikowany doradca finansowy Europejskiej Federacji Doradców Finansowych EFFP. Praktyk w dziedzinie finansów, którego misją jest edukacja Polaków i pomaganie w bogaceniu oraz budowaniu majątku przy zachowaniu bezpieczeństwa, niezależnie od aktualnej sytuacji finansowej osoby, z którą współpracuje.


Jakie jeszcze szkolenia w ramach projektu BIZNES BALANS przygotowaliśmy?

  • Marka osobista: Twoje Alter Ego
  • Storytelling: Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali 
  • Instagram Ninja. Jak zostać gwiazdą internetu.
  • Zbalansuj swoje życie: mniej stresu, więcej sukcesu
  • Jedzenie przy nieregularnym trybie życia: triki dla zapracowanych osób
  • Zdrowe ciało - zdrowy umysł: Odkryj moc ruchu
  • Jak to co myślisz wpływa na to ile zarabiasz?
  • Networking - Twoja biznesowa supermocNajczęściej zadawane pytania

Kiedy startujemy? 12 czerwca 2024

Ile szkoleń zaplanowaliśmy? 8

Gdzie odbywać będą się szkolenia? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Kolejowa 3, Dąbrowa Górnicza


Nie zastanawiaj się! Postaw na swój rozwój! Czekamy na Ciebie!Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  02.10.2024 godz. 17:30 Jak to co myślisz wpływa na to ile zarabiasz? Projekt Biznes Balans. Prowadzący: Aneta Stępnik, Sara Zobek, Aleksander Zobek
2 Października 2024, 10:30