Women Can Sea - Spotkanie otwierające

location icon
Inkubator Starter, CKS Gdańsk, Sopot, Gdynia Lęborska 3b, Gdańsk
calendar icon
Od 27 lis 13:00 do 27 lis 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na pierwsze spotkanie otwierające projekt wspierający przedsiębiorczość kobiet w branży morskiej Women Can Sea.

Interesujesz się tematyką morską? A może już pracujesz w tej branży i chcesz poszerzyć swoje horyzonty? Dołącz do nas i wspólnie stwórzmy przestrzeń do dzielenia się pasją i inspirowania!


Agenda spotkania:

13.00-13.20 - powitanie i zapoznanie się uczestniczek spotkania otwierającego projektu Women Can Sea

13.20-13.55 - Izabela Klonowska-Hincka - Rola i Miejsce Kobiet w Dynamicznej Gospodarce Morskiej

13.55-14.10 - przerwa kawowa

14.10-14.50 - Katarzyna Romantowska-Jaskólska - Inżynierki i techniczki: Kobiece Perspektywy w Świecie Technicznym

14.50-15.30 - Marta Forreiter-Weiner - Wyzwania Kobiece w Świecie Offshore

15.30-16.10 - Agnieszka Bujwid - Statki, Morze i Kobiety - Praca na Morzu z Kobiecej Perspektywy

16.10-16.30 - podsumowanie spotkania otwierającego projekt

16.30-17.00 - networking


Dowiedz się więcej o naszych Prelegentkach:

IZABELA KLONOWSKA-HINCKA

Absolwentka Filologii Angielskiej i Nauk Społecznych, z certyfikatem IPMA-D i audytora ISO 9001. Z 20-letnim doświadczeniem w branży morskiej, szczególnie w sektorze shippingu, stoczni oraz morskiej energetyki wiatrowej. Prezeska Stowarzyszenia Kobiet Branży Morskiej INSPIRA, redaktorka Informatora Edu Offshore Wind i Przewodnika MEW dla Doradców Zawodowych. Promotorka Maritime English i uczestniczka programu "Kobiety też Budują Statki".

KATARZYNA ROMANTOWSKA-JASKÓLSKA

Katarzyna Romantowska-Jaskólska to doświadczona specjalistka branży stoczniowej z ponad 30-letnim doświadczeniem. Absolwentka Technikum Budowy Okrętów Conradinum oraz Magister Inżynier Okrętowiec z Politechniki Gdańskiej. Od ponad 8 lat pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego w Damen Engineering Gdansk, specjalizującego się w projektach statków dla Grupy Damen. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do biznesu stoczniowego i wprowadza nowoczesne metody zarządzania, dbając o efektywność procesów operacyjnych.
AGNIESZKA BUJWID

Agnieszka Bujwid, absolwentka Nawigacji na Uniwersytecie Morskim w Gdyni, zyskała doświadczenie stoczniowe już podczas studiów. Obecnie jest Starszym Oficerem Pokładowym na kontenerowcach napędzanych LNG. Planuje wykorzystać praktyczną wiedzę w inspekcjach klasowych i wdrażaniu innowacji w bezpieczeństwie i ochronie środowiska.MARTA FORREITER-WEINER

Z branżą offshore / morską związana od ponad 10 lat. Aktualnie objęła stanowisko Dyrektora ds. marketingu i PR w MJM Holdings składającej się z 5 spółek mi.in: Attis Broker, MJM Brokers, SmarttRe. Wcześniej w firmach związanych z szeroko rozumianą branżą offshore pełniła funkcje Dyrektora Vessel &Crew Departament oraz CMO i tym samym była odpowiedzialna za jednostki oraz zasoby ludzkie w projektach badań środowiskowych na morzu a także za pełną komunikacje korporacyjną i marketingową.
Partnerem merytorycznym Projektu jest Stowarzyszenie Kobiet w Branży Morskiej "INSPIRA"

Partnerem medialnym Projektu jest OffshoreWindPoland.pl

Projekt sfinansowany ze środków Miasta Gdańska.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Women Can Sea 27.11.2023 Spotkanie otwierające
już niedostępne -