Finanse i Inwestycje Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Rozwój osobisty

Edukacja menadżerska - nowe możliwości i finansowanie programów rozwojowych w 2023

location icon
Online
calendar icon
Od 18 lis 9:00 do 18 lis 10:30

Zapisz się na bezpłatny webinar dla HR!

Edukacja menadżerska - nowe możliwości i finansowanie programów rozwojowych w 2023

Tempo zmian technologicznych bardzo mocno wpływa na pogłębienie luki umiejętności cyfrowych w firmach. Wyniki badań Jak rozwiązać problem luki w umiejętnościach ery cyfrowej. Spostrzeżenia społeczności Digital Shapers i CIONET pokazują, że prawie 89% CIO będzie miało lub już doświadcza problemu braku odpowiednich kompetencji cyfrowych u swoich pracowników. Jednym z rozwiązań tego problemu może być projektowanie i wdrażanie programów rozwojowych w przedsiębiorstwach oraz łączenie różnych metod uczenia i rozwoju, na przykład szkoleń, digital coachingu i doradztwa wdrożeniowego. Pracodawcy mogą w tym celu wykorzystywać dostępne na rynku programy i instrumenty wsparcia, które umożliwiają finansowanie szkoleń dla liderów czy treningów dla zespołów pracowników. Podczas spotkania przybliżymy możliwości finansowania programów rozwojowych w 2023 roku oraz dobre praktyki dla HR.

Dzięki webinarowi poznasz:

- 6 zasad tworzenia nowych programów rozwojowych dla swoich pracowników

- nowe źródła finansowania zewnętrznego szkoleń i rozwoju pracowników w 2023 roku

- podstawowe informacje w procesie ubiegania się o dofinansowanie z różnych programów dotacyjnych

- dobre praktyki i wskazówki dla HR

Nasze spotkania:

  • Są w formule porannej kawy (spotykamy się o godz. 9:00)
  • Nie są nagrywane (dla Waszego komfortu wypowiedzi)
  • Po części oficjalnej zapraszamy do 30 minut networkingu - wtedy obecność jest możliwa tylko z odsłoniętymi kamerkami, chcemy Was poznać i żebyście mogli poznać się nawzajem
  • Opatrzone są bonusem-niespodzianką dla każdego z uczestników

Adresaci webinaru

Pracownicy HR i przedstawiciele dużych, małych i średnich firm odpowiedzialnych za szkolenia pracownicze.

O prowadzącym

Marcin Kowalski, CEO w Human Partner - przedsiębiorca i doświadczony konsultant. Wspiera klientów w rozwoju ich biznesu, prowadząc warsztaty strategiczne oraz projekty rozwojowe. Jest certyfikowanym konsultantem Facilitation Foundation (certyfikat APMG International). Specjalizuje się w tematyce m.in. rozwoju kompetencji managerskich, tworzenia innowacji, strategii rozwoju organizacji oraz pozyskiwania finansowania. Aktywnie działa na rzecz rozwoju ekosystemów wspierania innowacji. Członek Community of European VET practitioners , the Digital transformation people oraz stowarzyszenia technologicznego ITCorner.

Warunki udziału

Udział w webinarium jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie w wydarzeniu może decydować kolejność logowania. Webinar jest skierowany wyłącznie do firm i osób, które nie należą do konkurencji dla Human Partner (obszar szkoleń i dotacji). SPOTKANIE NIE BĘDZIE NAGRYWANE. ZAPRASZAMY DO ZOBACZENIA SIĘ Z NAMI "NA ŻYWO".

Organizator

Human Partner - firma konsultingowo-szkoleniowa. Poprzez szkolenia oferujemy Klientom pozytywne zmiany w ludziach i w całym przedsiębiorstwie. Myślimy długodystansowo, kompleksowo i efektywnie.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie tworzenia dedykowanych programów rozwojowych dla pracowników. Potwierdzeniem tego jest zdobycie w 2018 roku międzynarodowej nagrody Komisji Europejskiej - VET EXCELLENCE AWARDS - Training at work Award 2018.

>>ZOBACZ NASZE CASE STUDIES

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinar - Edukacja menadżerska - nowe możliwości i finansowanie programów rozwojowych w 2023
Wyprzedane Brak wolnych miejsc