Dzień Kreatywny Hal Targowych w Gdyni// Warsztaty teatralne//26 listopada

location icon
Miejskie Hale Targowe w Gdyni podziemie pod Halą Płaską, box. 320 Wójta Radtkego 36, Gdynia
calendar icon
Od 26 lis 11:00 do 26 gru 13:00

Zapraszamy na warsztaty teatrzyku  z Otwartą Pracownią Ślad w ramach Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni!

Czas: 26 listopada 2022; 11.00- 13.00
Start: podziemie pod Halą Płaską - alejka Halo Kultura, box. 320

Prowadzenie: Magdalena Błeńska i Klaudia Jarecka- Świeca, niepoprawne entuzjastki kultury opartej na współdziałaniu. W Halo Kulturze prowadzą Otwartą Pracownię Ślad - kreatywną przestrzeń działań społeczno- kulturalnych, przede wszystkim dla dzieci. Prowadzą działania integrujące i aktywizujące mieszkańców, szczególnie mające na celu zwiększenie dostępności kultury oraz poczucia sprawczości dzieci i młodzieży.

Udział bezpłatny.

Za oknem jesienna szaruga. Dzień krótki, a wieczory i noc długa. Co robić, gdy dopada Cię nuda? Czy odstawić w kąt elektronikę się uda? Co powiecie na teatrzyk domowy ? Taki własny, więc zupełnie wyjątkowy. 
W sobotnie przedpołudnie zapraszamy dzieci na ostatni w tym roku Kreatywny Dzień na Halach Targowych. Tym razem duet z Otwartej Pracowni Ślad zaprasza do wspólnego wykonania kartonowych teatrzyków i papierowych postaci, które uczestnicy zabiorą ze sobą, aby później w rodzinnym gronie rozbudowywać je i tworzyć niezliczone historie, odgrywając spektakle teatralne według własnego scenariusza. W sam raz na długie, jesienne wieczory. Dobra zabawa gwarantowana:).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty Teatrzyku
już niedostępne -