MUMMoc! W Sosnowcu: Warsztaty z położną 04.05
📅 4 maja 2026 (poniedziałek)
🕚 Godzina 11:00
📍 Egzotarium Sosnowiec
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie wyłącznie dla kobiet w ciąży, które chcą przygotować się do porodu w sposób świadomy, spokojny i pełen zaufania do swojego ciała 💛
Tym razem skupimy się na tym, co w porodzie najważniejsze - połączeniu oddechu, ruchu i wewnętrznej siły:
"W rytmie porodu - oddech, ruch i zaufanie do ciała"
To warsztat, który pomoże Ci lepiej zrozumieć fizjologię porodu oraz poznać naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego - bez presji, za to z uważnością na potrzeby Twojego ciała.
👶 Podczas spotkania:
✨ dowiesz się, jak przebiega poród i jak wspierać jego naturalny rytm
✨ poznasz techniki oddechowe pomocne na różnych etapach porodu
✨ odkryjesz, jak ruch i pozycje wertykalne mogą łagodzić ból
✨ nauczysz się, jak budować zaufanie do swojego ciała i jego możliwości
✨ dowiesz się, jak przygotować się mentalnie do porodu
👩⚕️ Prowadząca:
Natalia Binecka Rusak - położna, która w atmosferze wsparcia i spokoju podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, pomagając Ci spojrzeć na poród jako na proces, do którego jesteś naturalnie przygotowana.
📌 Spotkanie ma kameralny, wspierający charakter
📌 Liczba miejsc jest ograniczona - obowiązują zapisy
Bo poród to nie tylko wydarzenie - to doświadczenie, w którym Twoje ciało wie, co robić 🌿
Przyjdź, przygotuj się i poczuj większy spokój oraz pewność przed tym wyjątkowym momentem 💛
☀️ Spotkania dla kobiet w ciąży i po porodzie dzięki budżetowi obywatelskiemu w Sosnowcu ☀️
Ola - trener medyczny kobiet w ciąży i po porodzie oraz Martyna - dietetyk kliniczny - zapraszają na cykl bezpłatnych zajęć i spotkań ze specjalistami.
W każdych warsztatach poruszamy ważne tematy dotyczące ciąży, połogu, karmienia, odżywiania i aktywności fizycznej. Chcemy wspierać Waszą drogę do świadomego macierzyństwa - w atmosferze zrozumienia, spokoju, aktywności fizycznej i dobrej kawy ☕
Na każde wydarzenie obowiązują zapisy. Jeżeli na dane warsztaty nie ma możliwości zapisu, to znaczy, że ilość miejsc się wyczerpała.
Do zobaczenia! 😘