Zwyczajne Walne Zgromadzenie PIFS 2023 i XXII Warsztaty PIFS

location icon
Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Sp. z o. o. ul. Żwanowiecka 20, Warszawa
calendar icon
Od 16 cze 10:00 do 17 cze 14:00

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich firm członkowskich na

Walne i XXII Warsztaty PIFS

W tym roku zapraszamy Państwa na dni 16 czerwca 2023 r. na godz. 10:00 i 17 czerwca 2023 r. na godz. 09:00.

Wydarzenie zostanie zrealizowane w formie stacjonarnej w Centrum Konferencyjno - Szkoleniowym Boss Sp. z o. o. w Warszawie (Hotel Boss***), które jest położone na malowniczych terenach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego bez konieczności opuszczania Warszawy. Hotelu Boss to Hotel o wysokim standardzie, obiekt posiada certyfikat sanitarny Zdrowy Hotel. W obiekcie znajduje się aż 136 pokojów urządzonych
w komfortowy, a jednocześnie ekskluzywny sposób. Wysoki standard wyposażenia gwarantuje wypoczynek i relaks w dogodnych warunkach. Ośrodek to nie tylko miejsce wypoczynku, ale też wytężonej pracy. Do dyspozycji Gości przygotowano sale szkoleniowe, które pomieszczą od 16 do nawet 550 osób. Dogodna lokalizacja hotelu oraz kompleksowe wyposażenie techniczne i przestronne sale konferencyjne sprawiają, że mieszkańcy Warszawy często wybierają obiekt także jako miejsce na pikniki firmowe czy imprezy okolicznościowe i integracyjne. Wieloletnie doświadczenie organizatorów nabyte podczas organizacji licznych wydarzeń konferencyjno-szkoleniowych będzie towarzyszyło Państwu od pierwszego kontaktu, aż po zamknięcie wydarzenia. Pracownicy Centrum będą służyć wsparciem na każdym kroku i postarają się aby zrealizowane wydarzenie zapadło w pamięci uczestników Walnego Zgromadzenia PIFS.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY DLA CZŁONKÓW ZWYCZAJNEGO WALNEGO ZGROMADZENIA PIFS 


Godz. 15.30 - 19.30 Walne Zgromadzenie PIFS

Porządek Obrad Walnego Zgromadzenia:

1. Otwarcie Walnego Zgromadzenia

2. Wybór Prezydium Walnego Zgromadzenia

3. Stwierdzenie ważności Walnego Zgromadzenia, prawidłowości jego zwołania i zdolności do podejmowania prawomocnych uchwał

4. Uchwalenie porządku obrad

5. Uchwalenie Regulaminu Obrad i Ordynacji Wyborczej w wyborach do Zarządu, Rady
i Komisji Rewizyjnej PIFS

6. Wybór komisji Walnego Zgromadzenia

7. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu

8. Przedstawienie sprawozdania finansowego PIFS za 2022 rok

9. Przedstawienie sprawozdania z działalności Rady

10. Przedstawienie sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej

11. Przedstawienie projektu i uzasadnienia uchwały w sprawie zmian w statucie PIFS

12. Przedstawienie projektu i uzasadnienia uchwały w sprawie ustalenia wysokości wpisowego i sposobu jego uiszczania

13. Dyskusja i podjęcie uchwał w sprawie:

a) zatwierdzenia sprawozdania z działalności Zarządu,

b) zatwierdzenia sprawozdania finansowego Izby,

c) zatwierdzenia sprawozdania z działalności Rady,

d) zatwierdzenia sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej,

e) udzielenie absolutorium Radzie,

f) udzielenie absolutorium członkom Zarządu

g) w sprawie zmian w statucie PIFS

h) w sprawie ustalenia wysokości wpisowego i sposobu jego uiszczania

14. Zgłaszanie i prezentacja kandydatów na Prezesa Zarządu PIFS, wybory i ogłoszenie wyników

15. Zgłaszanie i prezentacja kandydatów na Członków Zarządu PIFS, wybory i ogłoszenie wyników

16. Zgłaszanie i prezentacja kandydatów na Członków Rady PIFS, wybory i ogłoszenie wyników

16. Zgłaszanie i prezentacja kandydatów na Członków Komisji Rewizyjnej, wybory i ogłoszenie wyników

18. Wolne wnioski

19. Zamknięcie obrad Walnego Zgromadzenia


Program ramowy XXII Warsztatów, Gali konkursu Innowacja Edukacyjna Roku'22 oraz Walnego Zgromadzenia PIFS 2023:

Program ramowy w dniu 16 czerwca (piątek, sala Bursztynowa):

  • od 10.00 Powitalna kawa i rejestracja uczestników, XXII WARSZTATY i Gala konkursu Innowacja Edukacyjna Roku'22
  • 10.30 - 13.30 XXII WARSZTATY - cz. I
  • 13.30 -14.30 - Gala konkursu Innowacja Edukacyjna Roku'22
  • 14.30 -15.30 Lunch
  • 15.30 - 19.30 Walne Zgromadzenie PIFS, szczegółowy porządek obrad: TUTAJ
  • 20.00-23.00 Kolacja i networking (Karczma Góralska)

W dniu 17 czerwca (sobota, sala Turkusowa + Rubinowa na poziomie +1 ):

  • 9.00 - 13.15 XXII Warsztaty PIFS - cz. II
  • 13.15 -14.15 Lunch
  • 14.15 - 15.00 wyjazd

XXII WARSZTATY PIFS 2023

Wzorem lat ubiegłych, na część warsztatową przygotowaliśmy szereg ciekawych i ważnych informacji bardzo przydatnych do prowadzenia firmy szkoleniowej. Tym razem skupimy się na obszarach:

16.06.2023 r. XXII WARSZTATY cz. I i Gala konkursu Innowacja Edukacyjna Roku'22

10:30-11:00 - Fundusze unijne w nowej perspektywie 2021-2027 - Małgorzata Mika Zastępca Dyrektora Departamentu Departament Europejskiego Funduszu Społecznego, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

11:00-11:30 - Aktualności w projekcie BUR oraz działania PARP w ramach FERS m.in "Usługi rozwojowe 4.0". Jak się ubiegać o środki na rozwój oferty szkoleniowej - Aleksandra Berg-Koza zastępca dyrektora, Departament Usług Rozwojowych PARP

11:30-12:30 - Jak przejść audyt BUR z wynikiem pozytywnym - warsztat praktyczny z użyciem arkuszy audytowych - Ilona Klimczak, ekspert sekcji zapewnienia jakości Bazy Usług Rozwojowych PARP
Podczas prezentacji omówiona zostanie procedura audytu i wdrażania ustaleń audytowych oraz przedstawione zostaną zagadnienia z listy sprawdzającej, która jest stosowana przez audytorów.

Mając na uwadze, że może pojawić się tak dużo pytań, że nie zmieścimy się w czasie, dlatego w spotkaniu udział weźmie również Paweł Startek, kierownik sekcji odpowiedzialnej za system informatyczny, rozporządzenie, regulamin, badania, działania info-promo. Obie osoby będą do dyspozycji w kuluarach i odpowiedzą na ewentualne pytania..

12:30-13:00 "EdTech w Polsce Trendbook 2023" - Prezentacja raportu przygotowanego przez ekspertów Rady ds. EdTech Konfederacji Lewiatan - Adam Dżumaga, specjalista ds. rozwoju Rady ds. EdTech w Konfederacji Lewiatan

13:00- 13:30 Raport z Badania HR - Potrzeby i możliwości firm w zakresie rozwoju pracowników - prezentacja - dr Piotr Sedlak kierownik projektu Sedlak & Sedlak

13:30-14:30 Gala konkursu Innowacja Edukacyjna Roku'22 - Prezentacje laureatów konkursu, głosowanie nagrody publiczności i wręczenie nagród zwycięzcom.


17.06.2023 r. XXII WARSZTATY cz. II

9:00-09:20 Co nowego w świecie edukacji na postawie materiałów i raportów ATD - Piotr Piasecki Prezes Zarządu PIFS

09.30-10.30 Jak się urządzać w edukacji cyfrowej, ogarnąć nową kuwetę i skupić się na budowaniu wartościowych usług? - Sławomir Łais - Członek Rady PIFS, OSI CompuTrain Sp. z o.o. edukator, projektant, wdrożeniowiec (Learning Battle Cards)

10:30-11.00 Optymalizacja procesu szkoleniowego przy pomocy e-learningu i sztucznej inteligencji - Katarzyna Kowalik, Product Owner w Wellms
Prelegentka: Ekspertka zajmująca się e-learningiem od ponad 14 lat. Przygotowywała szkolenia e-learningowe, stacjonarne, hybrydowe i VR dla wielu firm, z których większość znajdowała się na liście Forbes 500. Kierowała zespołami Instructional Designerów, realizowała projekty na 5 kontynentach. Współpracuje przy tworzeniu platformy Wellms, gdzie odpowiada za nadawanie kierunku rozwoju systemu i łączy świat nowych technologii z wymaganiami edukacji cyfrowej.

Omówimy najciekawsze trendy w rozwoju platform e-learningowych oraz pokażemy Wam, jak już działające rozwiązania wykorzystują AI i wzmacniają kompetencje szkoleniowców w zakresie tworzenia kursów.

Prelegentka: Ekspertka zajmująca się e-learningiem od ponad 14 lat. Przygotowywała szkolenia e-learningowe, stacjonarne, hybrydowe i VR dla wielu firm, z których większość znajdowała się na liście Forbes 500. Kierowała zespołami Instructional Designerów, realizowała projekty na 5 kontynentach. Współpracuje przy tworzeniu platformy Wellms, gdzie odpowiada za nadawanie kierunku rozwoju systemu i łączy świat nowych technologii z wymaganiami edukacji cyfrowej.

Regularnie publikuje i otrzymuje wyróżnienia na portalu eLearning Industry (ostatnio Top 5 Guest Authors in August 2022). Zwolenniczka pracy zdalnej. Interesuje się edukacją dorosłych i przyszłością rynku pracy.

11:10-11.40 iSpring - doskonałe narzędzie do tworzenia interaktywnych projektów e-learningowych - Renata Strzelczyk, Trenerka, od kilku lat związana z branżą IT w Softnow

Ekspertka - absolwentka Politechniki Warszawskiej. Trenerka, od kilku lat związana z branżą IT, specjalizująca się w zastosowaniu komercyjnych narzędzi do tworzenia kursów e-learningowych. Obecnie zajmuje się prowadzeniem i tworzeniem szkoleń, a także doradztwem w zakresie doboru oprogramowania dostosowanego do potrzeb i wymagań klienta.

iSpring Suite MAX oraz iSpring Learn LMS to zestaw zaawansowanych narzędzi do tworzenia interaktywnych projektów e-learningowych. iSpring Suite MAX jest to intuicyjne narzędzie oparte na oprogramowaniu Microsoft PowerPoint znacznie rozszerzające jego możliwości. Po zainstalowaniu oprogramowania w pasku narzędziowym PowerPoint pojawia się nowa zakładka i nowe funkcje.

Wśród nich warto wyróżnić: tworzenie interakcji, zaawansowanych quizów oraz interesujących symulacji rozmów, dodawanie elementów audio i video oraz tworzenie własnych screencastów. Ponadto program posiada bardzo bogatą bibliotekę postaci, szablonów slajdów, grafik oraz ikon. Utworzone kursy można wyeksportować jako SCORM, HTML5, a także jako materiał Video. Możliwe jest także współdzielenie materiałów i wspólna praca nad nimi z innymi użytkownikami.

iSpring Learn LMS to elastyczna platforma pozwalająca m.in. na zarządzanie treścią szkoleniową, tworzenie ścieżek kształcenia, zarządzanie bazą użytkowników oraz gamifikację.

Platforma posiada także system powiadomień, a dzięki integracji z m.in. MS Teams oraz ZOOM pozwala tworzyć wydarzenia i zarządzać nimi. iSpring Learn LMS umożliwia także generowanie różnorodnych raportów, zapewniających kontrolę postępów uczestników szkolenia oraz pomagających w utrzymywaniu szkoleń na najwyższym poziomie.

11:45-12.15 Poznaj platformę elearningową Spoti - Wszystko, co jest potrzebne do tworzenia i prowadzenia szkoleń online

Krzysztof Kwaśniewski, Menadżer projektów IT, członek zarządu eTechnologie Sp. z o.o.

Pomagam przedsiębiorstwom i instytucjom wykorzystać szkolenia i platformy e-learningowe, w prowadzeniu szkoleń i zwiększaniu motywacji pracowników. Chcesz poznać korzyści wynikające z wykorzystania e-learningu w organizacji? Zarezerwuj termin spotkania 17 czerwca 2023 w Warszawie.

O firmie: Wdrażamy i pomagamy wykorzystywać platformy i aplikacje internetowe, które wspierają procesy szkolenia i rozwoju. Rozwiązania, które oferujemy wyróżnia intuicyjna obsługa, wykorzystanie najnowszych technologii oraz najwyższy standard wsparcia i pomocy technicznej.

Z dostarczonych przez nas rozwiązań Klientami korzysta ponad 20 tysięcy osób w Polsce, Białorusi, Estonii, Litwie, Łotwie, Niemczech, Rumunii i USA. Naszymi Klientami są m.in.: Alior Bank, Bank Spółdzielczy, BASF, DHL, Diversey, ECOLAB, eSky.pl, Elzab, Fellows, FM Logistic, GS1 Poland, Inter Team, Jeronimo Martins, Kolporter, Lewiatan, Polskie ePłatności, Profitowi, Polskie Radio, Shoper, Schiever, Teka, UNIQA, Żabka.

12:15-12.30 przerwa

12:30-13.00 Aspekty prawne np. umowy zlecenia, umowy o dzieło i ich ryzyka prawne. Prawa autorskie, licencje w umowach - Piotr Grzechowiak Członek Zarządu PIFS, Prezes Zarządu - ODiTK Szkolenia Sp. z o.o., 

3.00-13.15 Podsumowanie warsztatów

13.15-14.15 Lunch

14.15-15.00 Wyjazd

Udział bezpłatny, wyłącznie dla Członków Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.


Miejsce

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Sp. z o. o. w Warszawie (Hotel Boss***, ul.Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa )

www.hotelboss.pl

www.hotelboss.pl/pl/regulamin.html

www.hotelboss.pl/img/Certyfikat-Sanitarny-Zdrowy-Hotel-wytyczne.pdf


Hotel Boss

Dogodna lokalizacja - dojazd

Goście spoza Warszawy nie będą mieli problemu z dojazdem do Hotelu Boss. Mieści się on jedynie 15 kilometrów od ścisłego centrum miasta, skąd bez problemu i bez przesiadek można do nas dojechać. Także dotarcie z pozostałych dworców Warszawy, Zachodniego i Wschodniego, jest szybkie
i bezprzesiadkowe. Łatwy dojazd gwarantuje także bliska odległość od lotniska Chopina - 25 kilometrów. Każdy z Gości ma zapewnione miejsce na bezpłatnym, dozorowanym parkingu obok obiektu. Zapraszamy!

Dojazd komunikacją miejską: 

- z Dworca Zachodniego Pociąg R719535 Celestynów 38 min (przystanki: 12) · Peron 2 na przystanek Warszawa Miedzeszyn (+ Pieszo około 9 min,800 m)

- z Dworca Centralnego pieszo (około 4 min,280 m) na stację Warszawa Śródmieście, Pociąg R712727 Dęblin 27 min (przystanki: 10) · Peron 1/2 Warszawa Miedzeszyn (+ Pieszo około 9 min,800 m)

- z Przystanku Dworzec Centralny 01 autobus 521 Falenica na przystanek Szachowa 01 42 min (przystanki: 21) (+ pieszo około 10 min, 900 m).

- z Dworca Wschodniego Pociąg R712723 Dęblin 20 min (przystanki: 7) na przystanek Warszawa Miedzeszyn (+ Pieszo około 9 min,800 m)

Szczegółowe informacje dotyczące dojazdu do hotelu znajdziecie Państwo TUTAJ

NOCLEGI - rezerwacja i płatność przez uczestników wydarzenia

Czekają na Państwa pokoje: 1 osobowy ze śniadaniem - 318,60 zł brutto, 2 osobowy ze śniadaniem - 367,20 zł brutto - dot. terminu 15-16 czerwca 2023 r. i 16-17 czerwca 2023 r.

W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu dostępne w godzinach 7:00-10:00, doba hotelowa obowiązuje w godz. 15:00 - 11:00

Uwaga! Rezerwacje i zamówienia prosimy kierować do 2.06.2023 r. bezpośrednio do hotelu Recepcja i rezerwacje indywidualne: tel.:+48 22 51 66 100 lub 51 66 200 [email protected], powyższe warunki obowiązują przy rezerwacji na hasło "PIFS".

Termin

Początek:

16 czerwca 2023, 10:00 (Piątek)

Koniec:

17 czerwca 2022, 14:00 (Sobota)


DODAJ DO KALENDARZA

Sponsorzy XXII Warsztatów Polskiej Izby Firm Szkoleniowych:


LOGO WELLMS     Wellms - Twój elastyczny system szkoleniowy


softnow
iSpring trasted    iSpring cerificat partner 2022
Softnow - oficjalny Gold Partner iSpring na Polskę


eTechnologie.pl       Spoti


Platforma elearningowa Spoti - Wszystko, co jest potrzebne do tworzenia i prowadzenia szkoleń online

Organizatorem wydarzenia "Zwyczajne Walne Zgromadzenie PIFS 2023 i XXII Warsztaty" jest POLSKA IZBA FIRM SZKOLENIOWYCH

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Niniejsza rejestracja jest potwierdzeniem Państwa udziału w posiedzeniu Walnego Zgromadzenia PIFS i dwudniowych XXII Warsztatach z Galą finałową konkursu IER’22, oraz uroczystej kolacji w dniu 16 czerwca 2023 r., które odbędą się w Warszawie. PAKIET FULL: Walne + XXII Warsztaty z Galą finałową konkursu IER’22 + Kolacja (16-17.06.2023 r. - bilet bezpłatny) - rejestracja

Niniejsza rejestracja jest potwierdzeniem Państwa udziału w posiedzeniu Walnego Zgromadzenia PIFS i dwudniowych XXII Warsztatach z Galą finałową konkursu IER’22, oraz uroczystej kolacji w dniu 16 czerwca 2023 r., które odbędą się w Warszawie.

już niedostępne -
Niniejsza rejestracja jest potwierdzeniem Państwa udziału w posiedzeniu Walnego Zgromadzenia PIFS i dwudniowych XXII Warsztatach PIFS z Galą konkursu IER’22, które odbędą się w Warszawie.

Ta rezerwacja nie obejmuje udziału w uroczystej kolacji.
Tylko: Walne + XXII Warsztaty z Galą finałową konkursu IER’22 (bez kolacji) (16-17.06.2023 r. - bilet bezpłatny) - rejestracja

Niniejsza rejestracja jest potwierdzeniem Państwa udziału w posiedzeniu Walnego Zgromadzenia PIFS i dwudniowych XXII Warsztatach PIFS z Galą konkursu IER’22, które odbędą się w Warszawie.

Ta rezerwacja nie obejmuje udziału w uroczystej kolacji.

już niedostępne -