Warsztat fotograficzny: Ale pomysł! I co dalej?

location icon
Concordia Design Wyspa Słodowa 7, Wrocław
calendar icon
Od 27 maj 9:00 do 27 maj 13:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Warsztat fotograficzny: Ale pomysł! I co dalej?

Prowadzenie: Beata Łyżwa Sokół 

Dobry pomysł na materiał fotograficzny, to nawet nie połowa sukcesu. Szkopuł tkwi w morzu możliwości. Co zrobić, żeby uwolnić swój projekt, nie stracić po drodze pewności i oddać się historii?

Na warsztatach skierowanych do osób zaawansowanych i początkujących przyjrzymy się pomysłom na fotoreportaże i przygotujemy scenariusz działań. Uczestnicy zrealizują materiał na mieście, wystarczy mieć przy sobie telefon komórkowy bądź jeśli ktoś woli aparat cyfrowy. Na warsztaty warto zabrać własny komputer, aby w drugiej ich części móc zaprezentować swoją pracę.
Beata Łyżwa-Sokół


Fotoedytorka z 20 letnim doświadczeniem, edukatorka, autorka tekstów o fotografii. Przez 16 lat pracowała w "Gazecie Wyborczej", w tym 6. jako szefowa działu foto "Gazety Wyborczej" i Agencji Wyborcza.pl. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, Europejskiej Akademii Fotografii oraz Muzealniczych Studiów Kuratorskich w Instytucie Historii Sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Inicjatorka Konkursu im. Krzysztofa Millera na najlepszy materiał fotograficzny roku, organizowanego przez "Gazetę Wyborczą". Prowadzi zajęcia z "Fotografii prasowej" na SWPS w Warszawie oraz wspólnie z Łukaszem Sokołem warsztaty reportażu prasowego w Akademii Nikona. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztat fotograficzny: Ale pomysł i co dalej
już niedostępne -