Dzień Kreatywny Hal Targowych w Gdyni// Warsztaty ceramiki//26 listopada

location icon
Miejskie Hale Targowe w Gdyni, podziemia Hali Płaskiej, na przeciwko windy box 519 Wójta Radtkego 36, Gdynia
calendar icon
Od 26 lis 10:00 do 26 lis 12:00

Zapraszamy na warsztaty ceramiki dla dorosłych "Naczynia na jesienne plony" do pracowni ceramiki "Nodobra" w ramach Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni! 

Czas: 26 listopada 2022; 10.00- 12.00
Start: podziemie pod Halą Płaską, box. 519

Prowadzenie: Alicja Nowicz - artystka, która nie znalazła się tam przypadkowo... Jest zagorzałą fanką Hali Targowej i obecnie buduje ceramiczną fontannę która na niej stanie. Prowadzi pracownię NODOBRA-  pracownia ceramiki i małych form rzeźbiarskich. Zajmuje się warsztatami dla dzieci, młodzieży i dorosłych-, gdzie lepim w glinie, szkliwi i pobudza do eksperymentowania.

W czasie warsztatów Alicja podzieli się z Wami swoją pasją do Hali, a warsztaty zaczną się od krótkiego spaceru po niej w celu zebrania inspiracji. Następnie wykonamy naczynia na produkty rolne, napary czy inne artykuły do nabycia na targowisku. Na początku nauczymy się trzech podstawowych typów formowania z gliny i każdy wybierze swoją metodę na stworzenie pracy. Im większa swoboda tym lepiej- niech każda praca będzie odbiciem kreatywności kupców hali gdzie każde stoisko jest indywidualne i przeciwstawia się korporacyjnym trendom.

Udział bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztat ceramiki
Wyprzedane Brak wolnych miejsc