Zarządzanie

Jak wzmacniać swój dobrostan. Czy w pracy można odnaleźć szczęście? Jak to robić? (III webinar cyklu: Pozytywna organizacja. Twoja organizacja - jak ją budować.)

location icon
calendar icon
Od 28 lis 18:00 do 28 lis 18:00

Poznań Biznes Partner, Anna Agata Nowak oraz Drukarnia Edica zapraszają na trzeci webinar z cyklu o nazwie Pozytywna organizacja. Twoja organizacja - jak ją budować. pt.Jak wzmacniać swój dobrostan. Czy w pracy można odnaleźć szczęście? Jak to robić?

Podczas spotkania dowiemy się czym jest dobrostan i jak na nas wpływa.

Poznamy kilka skutecznych metod budowania dobrostanu własnego i organizacji.

Skupimy się na bezkosztowych narzędziach wzmacniających dobrostan ludzi w miejscu pracy.

Dowiemy się, jak samemu budować swój dobrostan, wykorzystując do tego książkę-kalendarz pn. Pozytywna organizacja. Twoja organizacja.

Wskazywane praktyki będą wywodziły się z solidnych badań naukowych prowadzonych mi. przez B. Fredrickson, S. Anchora, E. Dienera, S. Loubomirski.

Dla kogo:

Tak, zapraszam Cię do bycia autorką/autorem Twojej pozytywnej organizacji. Zarówno Twojej osobistej, jak i pozytywnej organizacji pracy działu, którym kierujesz, a może całej organizacji, tej którą zarządzasz, będąc przełożonym albo zespołu, o którego organizację pracy dbasz czy osobą, której zależy na dobrej pracy.


Termin: 28 listopada 2022 r., godz. 18:00-19:00

Spotkanie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na spotkanie zostanie Państwu przesłany w dzień spotkania.

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu, korzystając ze stabilnego połączenia internetowego, najlepiej przewodowego.

W spotkaniach mogą wziąć udział maksymalnie 4 osoby z jednej firmy/organizacji.


Pozostałe webinary z cyklu Pozytywna organizacja. Twoja organizacja - jak ją budować.

19.09.2022 Kapitał psychologiczny. Czym jest, dlaczego warto i jak go pomnażać? /link/

17.10.2022 Czas ma znaczenie. Jak pozytywnie go organizować? /link/


Prowadząca:

ANNA AGATA NOWAK - psycholog pracy i organizacji, trenerka, coach i konsultantka z 21-letnią praktyką w przygotowywaniu i prowadzeniu działań rozwojowych z zakresu umiejętności zarządzania oraz osobistych przydatnych w pracy. Przeprowadziła ponad 2500 dni szkoleniowych. Laureatka konkursu na innowacje społeczne, autorka modelu pn. Rozmowy NA TRUDNE, A SPOŁECZNIE WAŻNE TEMATY przełożonego z podwładnymi. Współautorka podręcznika dla słuchaczy szkół policealnych Kompetencje personalne i społeczne. Jak je rozwijać? (TEB Edukacja, wydawnictwo EDICON). Autorka wideokursu Pozytywna organizacja dostępnego na stronie: Pozytywna-organizacja.edu.pl oraz książki-kalendarza Pozytywna organizacja.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Jak wzmacniać swój dobrostan. Czy w pracy można odnaleźć szczęście? Jak to robić?
już niedostępne -