TROPEM TAJEMNIC - przygodowa gra miejska w Zabrzu

location icon
Zabrze Punkt Informacji o Mieście ul. Powstańców Śląskich 2/1, Zabrze
calendar icon
Od 24 wrz 11:00 do 24 wrz 14:00

Lubicie przygody, tajemnice i zagadki?

Jeśli tak, to koniecznie weźcie udział w grze miejskiej TROPEM TAJEMNIC, która odbędzie się w sobotę 24 września między 11.00 a 14.00 na terenie śródmieścia Zabrza. Gra jest atrakcją programu Światowego Dnia Turystyki w Zabrzu, którego celem jest pokazanie najciekawszych zakątków miasta, które w tym roku świętuje swoje 100. urodziny! Udział w grze jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc, która startuje na tej stronie 19 września od godziny 21.00. Do gry można też (w miarę dostępnych miejsc) dołączyć w dniu imprezy, przychodząc na miejsce startu obok Punktu Informacji o Mieście.

DLA KOGO GRA

Gra jest skierowana do grup przyjaciół i rodzin - dorosłych, młodzieży i dzieci. Żeby wziąć udział w grze trzeba zebrać ekipę od 2 do 5 osób, gdzie co najmniej 1 osoba jest dorosła.

NA CZYM BĘDZIE POLEGAŁA GRA

Zadaniem drużyn będzie wyruszenie w teren z tajemniczą mapą i odszukanie miejsc, z którymi wiążą się fascynujące historie z bogatej historii Zabrza. W każdym z miejsc na graczy będą czekać zagadki, a w niektórych także dodatkowe zadania. Będą też specjalne wyzwania dla dzieciaków, dzięki czemu na pewno nie będą się nudzić w czasie gry!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W GRZE

W grze może wziąć udział maksymalnie 20 drużyn od 2 do 5 osób, gdzie co najmniej 1 osoba jest dorosła.

Udział w grze wymaga rezerwacji miejsc. Miejsca można wcześniej zarezerwować na tej stronie - zapisy startują 19 września od godziny 21.00 aż do wyczerpania miejsc. Do gry można też, w miarę wolnych miejsc, zapisać się w dniu imprezy, przychodząc na miejsce startu obok Punktu Informacji o Mieście.

Gra odbędzie się bez względu na pogodę. Warto ubrać się wygodnie i zabrać ze sobą coś do picia na drogę.

Od 10.30 do 11.00 drużyny będą zaproszone na miejsce startu gry przy Punkcie Informacji o Mieście, żeby podpisać regulamin gry oraz odebrać potrzebny ekwipunek.

Gra wystartuje o 11.00. Na wykonanie wszystkich zadań drużyny będą miały maksymalnie 3 godziny. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  1 bilet = 1 drużyna od 2 do 5 osób, gdzie co najmniej 1 osoba jest pełnoletnia.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc