Praktyczne narzędzia New Medicine / Totalnej Biologii - dr Aleksander Fadiev & dr Elena Fadiev

location icon
Hotel Edison ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo
calendar icon
Od 13 wrz 10:00 do 15 wrz 17:30
ticket icon
Od 1 890,00 zł

Praktyczne narzędzia New Medicine / Totalnej Biologii - dr Aleksander Fadiev & Elena Fadiev

13-15 września

Hotel Edison, Baranowo k.Poznania

Początek zajęć: 13.09 godz. 10.00

Zakończenie: 15.09 godz. 17.30

Praktyczne zajęcia warsztatowe, na których poznasz narzędzia pracy własnej i pracy z klientem metodami New Medicine / Totalnej Biologii

Praktyczne narzędzia New Medicine umożliwią Ci skuteczną identyfikację nawet głęboko zakorzenionych problemów oraz usprawnią proces powrotu do zdrowia i równowagi.

Narzędzia te stanowią również cenny element autoterapii, rozwoju osobistego, zwiększania świadomości, podnoszenia swoich kompetencji zawodowych.

Poznaj praktyczne narzędzia systemu New Medicine / Totalnej Biologii, które pozwolą Ci skutecznie identyfikować i rozwiązywać konflikty psychoemocjonalne leżące u podstaw każdej choroby i dolegliwości. Praktyczne narzędzia New Medicine przyczyniają się do uruchomienia procesu uzdrawiania, eliminacji źródła problemu oraz szybkiego powrotu do zdrowia. Korzystając z metod i narzędzi systemu New Medicine zyskasz skuteczne umiejętności, które pozwolą Ci nie tylko na skuteczną diagnozę i trafną identyfikację problemu, ale także całościowe poprowadzenie klienta w terapii.

Narzędzia New Medicine mogą być wykorzystane w wielu podejściach terapeutycznych - New Medicine, Totalnej Biologii/ Recall Healing, Biologice, Nowej Germańskiej Medycynie Homeopatii, Psychosomatyce oraz w Medycynie Klasycznej.

New Medicine to przełomowy i innowacyjny system podejścia do zdrowia i choroby czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii/ Recall Healing i łączący je z Klasyczną Medycyną. New Medicine pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do prawdziwych przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, a także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązywania.

Wg New Medicine choroby mają swój biologiczny sens, cokolwiek dzieje się w ciele jest skutkiem, a nie objawem. Każda dolegliwość, choroba, zachowanie podporządkowane są zachodzącym w nas procesom emocjonalnym i psychologicznym, w rezultacie których organizm stawarza określone warunki biochemiczne.

Korzystając z New Medicine w praktyce zyskasz nową perspektywę w podejściu do zdrowia, nowy sposób postrzegania choroby oraz umiejętność wdrożenia wybranych narzędzi umożliwiających uruchomienie procesu uzdrawiania m.in poprzez ich wpływ na zmianę warunków biochemicznych organizmu.

Warsztaty z praktycznych narzędzi New Medicine odbędą się w pięknym otoczeniu Jeziora Kierskiego w Hotelu Edison w podpoznańskim Baranowie. Miejsce, które sprzyja nie tylko przyswajaniu wiedzy, pozyskiwaniu praktycznych umiejętności, koncentracji i skupieniu, ale także sztuce relaksacji, głębszego wglądu w siebie i kontemplacji, pozwalających integrować w sobie zdobytą wiedzę i praktykę.

Na warsztatach również ćwiczenia poszerzające świadomość. Integracja i wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami i prowadzącymi.

Elementem zajęć będą m.in ognisko/grill oraz zajęcia w plenerze - jeśli pogoda nam na nie pozwoli.

Prowadzący:

dr Aleksander Fadiev lekarz, pediatra, homeopata, psychoterapeuta. Wybitny ekspert radiologii i czytania skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w ich analizie w kontekście Medycyny Klasycznej oraz Nowej Medycyny. Mózg i procesy w nim zachodzące są dla niego źródłem informacji o człowieku, jego mechanizmach psychoemocjonalnych i doświadczeniach.

dr Eleną Fadiev - lekarz pediatra, homeopatka, psychoterapeutka, specjalistka New Medicine. Ogromne serce, uważność, niezwykłe doświadczenie i pasja pozwalają jej osiągnąć skuteczne efekty w praktyce medycznej i edukacji.

Uczestnicy otrzymują:

- Dyplom ukończenia szkolenia oraz Zaświadczenie zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 6 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. 2023 poz. 2175)

W cenę szkolenia wliczone są:

Zajęcia
Przerwy kawowe
Ognisko/Grill

Miejsce:
Hotel Edison, Baranowo k.Poznania

https://www.hoteledison.com.pl

Noclegi zamawiacie bezpośrednio w hotelu.

Ceny pokoi na hasło: IWW

Cena pokoju 1 osobowego ze śniadaniem / doba: 289 zł

Cena pokoju 2 osobowego ze śniadaniem / doba: 389 zł

Parking: 20 zł/doba

Lunch: 89 zł

Dojazd samochodem:

15 min z Lotniska Ławica w Poznaniu

30 min z Centrum Poznania

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Praktyczne narzędzia New Medicine / Totalnej Biologii - bilet do 23 czerwca
15 Września 2024, 17:30 1 890,00 zł
  Praktyczne narzędzia New Medicine / Totalnej Biologii
15 Września 2024, 17:30 2 480,00 zł