AI w codziennej pracy testera.

location icon
Online 41 Wojska Polskiego, Gdańsk
calendar icon
Od 12 mar 18:00 do 12 mar 19:00

Sztuczna inteligencja staje się coraz bardziej powszechna w różnych dziedzinach życia, w tym także w pracy testerów oprogramowania.

Jakie są konkretne narzędzia i metody wykorzystywane przez testera, aby skutecznie korzystać z potencjału sztucznej inteligencji? Jakie są korzyści, wyzwania i możliwości związane z tym trendem?

Wpadnij na nasz webinar i dowiedz się, w jaki sposób sztuczna inteligencja może wspierać testera w optymalizacji procesów testowych oraz jakie umiejętności warto rozwijać, aby być gotowym na wyzwania przyszłości!✨🚀

🗓️ Rozkład jazdy!

💻12.032024, godz. 18:00-19:00

📍  Online ZOOM

Nie przegap okazji, aby odkryć fascynujący świat testowania!

Dodatkowo, dla uczestników webinaru przewidujemy atrakcyjną zniżkę w wysokości 200 zł na udział w kursie Podstawy testowania z elementami AI, organizowanym przez Fundację CODE:ME już w kwietniu! ✨

ZAPISY NA KURS


Kilka słów o prowadzącej:

ALEKSANDRA MIGUS

TEAM LEADER / TESTER

Od siedmiu lat związana z Software House oferującym kompleksową obsługę projektów IT. Zaczynałam jako specjalista do spraw wsparcia technicznego, aktualnie tester oprogramowania oraz lider zespołu testerów. W wolnym czasie uczę się automatyzacji testów oraz w roli trenera prowadzę szkolenia z zakresu testowania oprogramowania. 

Chcesz być na bieżąco z naszymi eventami i wydarzeniami w IT? Zapisz się do newslettera TUTAJ

REGULAMIN WYDARZENIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.