Superwizja stacjonarna w Lublinie
Zapraszamy wszystkich praktykujących coachów do udziału w stacjonarnej superwizji grupowej, w dniu 25 kwietnia w godz. 17:00-20:00, zorganizowanej przez Oddział Lubelski Izby Coachingu.
Cel i opis spotkania
Wydarzenie to będzie wyjątkowe, ponieważ będzie można spotkać się bezpośrednio i doświadczyć inspirującej energii grupy, ale także będzie ono prowadzone przez superwizorkę Izby Coachingu, Grażynę Kucharską.
Dzięki owocnej współpracy z UMCS w Lublinie w promowaniu coachingu o wysokich standardach, nasze spotkanie może odbyć się na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (https://www.facebook.com/coachingimentoringumcs).
Po co jest superwizja?
Superwizja jest jedną z najbardziej efektywnych metod wsparcia i rozwoju kompetencji w zawodach związanych z pomaganiem, w tym także w coachingu. Obszary wsparcia superwizyjnego mogą dotyczyć wielu aspektów funkcjonowania i pracy coacha.
Korzyści z superwizji:
- rozwój umiejętności coachingowych,
- poszerzenie repertuaru stosowanych technik i narzędzi coachingowych oraz pomoc w określeniu indywidualnego stylu pracy coachingowej,
- pomoc w zidentyfikowaniu głównych wyzwań i trudności, z którymi spotyka się coach,
- wypracowanie strategii radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w relacji z klientami,
- wsparcie w lepszym rozumieniu wpływu wartości, przekonań i emocji coacha na jego efektywność w pracy coachingowej,
- analiza dylematów etycznych, z którymi spotyka się coach w swojej pracy.
Dla kogo jest superwizja?
- praktykujący coachowie,
- coachowie, którzy dopiero uczą się sztuki coachingu i poprzez uczestnictwo w superwizji chcą rozwijać swój warsztat coachingowy,
- coachowie, którzy chcą omówić swój konkretny przypadek pracy z klientem,
- coachowie, którzy poprzez uczestnictwo i słuchanie innych chcą rozwijać się sami.
Otrzymasz zaświadczenie uczestnictwa.
___________________
Z wykształcenia ekonomista, specjalista zarządzania zasobami ludzkimi i doradztwa personalnego. Od 2006 roku certyfikowany coach ICC. W 2009 roku ukończyła kurs superwizora ICC.
Od 2006 roku, pod marką NANO Coaching, pracuje coachingowo z osobami indywidualnymi i zespołami. Od 2010 roku coaching zespołów poprzedza użyciem narzędzia Team DiagnosticTM Assessment (Team Coaching International), zorientowanym na zespół, jako całość.
Doświadczony menedżer i nauczyciel, twórca autorskich programów nauczania. Prowadzi szkolenia, warsztaty, projekty rozwoju osobistego, także mentoringowe, oraz doradztwo biznesowe. Regularnie realizuje superwizje indywidualne i grupowe dla coachów i superwizorów coachingu.
Od 2016 roku na studiach podyplomowych "Coaching i Mentoring" w UMCS uczy studentów profesjonalnego prowadzenia procesu coachingu - prowadzi 100 godzin zajęć "Proces coachingu" oraz, jako opiekun praktyk, daje studentom wsparcie superwizyjne i konsultacyjne.
członkowie IC, coachowie i superwizorzy akredytowani w IC, absolwenci akredytowanych programów - 100 zł brutto
wszystkie inne osoby - 150 zł brutto
- zapisy wyłącznie przez portal Evenea, pobierz bilet i pokaż go na spotkaniu
- liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
- spotkanie będzie trwało 3 godziny
* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji na mniej dni niż 7 dni przed warsztatem, wpłata nie jest zwracana.
Organizator: Izba Coachingu Oddział Lubelski
Izba Coachingu Oddział Lubelski.
Olga Gumeniuk - Dyrektorka Biura Projektów Izby Coachingu / [email protected], tel. 793 245 710
___________________
Jeśli chciałbyś/chciałabyś z wyprzedzeniem otrzymywać informację o wydarzeniach organizowanych przez Izbę Coachingu możesz zapisać się na newsletter.
Zajrzyj również na nasza stronę Izba Coachingu
Jak zostać członkiem Izby Coachingu?