Marketing Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne Rozwój osobisty

26.06.2024 godz. 17:30 - Storytelling: Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali Projekt Biznes Balans. Prowadzące: Justyna Łapaj - Kucharska, Aneta Stępnik

location icon
Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości Kolejowa 3, Dąbrowa górnicza
calendar icon
Od 26 cze 17:30 do 26 cze 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Storytelling: Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali" realizowanym w ramach innowacyjnego projektu "Biznesowy Balans", stworzonego we współpracy Ambasadorek DIP z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości. To unikalna oferta dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności biznesowe i wprowadzić swoje pomysły w życie.

Projekt "Biznes Balans" jest idealny dla przedsiębiorców, którzy szukają inspiracji i praktycznej wiedzy, aby rozwinąć swoje biznesy, nie tracąc przy tym życiowej równowagi.

Poznaj ambasadorski cykl szkoleń! Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj! 

Czy marzysz o zrównoważonym życiu zawodowym, w którym masz czas by żyć?  Jeśli tak już dzisiaj dołącz do naszego najnowszego projektu - "Biznes Balans"!

Co zaplanowaliśmy w ramach projektu?

▪️ Warsztaty i szkolenia: rozwijaj umiejętności niezbędne do prowadzenia zrównoważonego biznesu.

▪️ Dostęp do ekspertów: czerp wiedzę od doświadczonych mentorów i liderów branży.

▪️ Sieć wsparcia: zbuduj relacje z przedsiębiorcami, którzy podzielają Twoje wartości.26.06.2024 godz. 17:30 Storytelling: Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali

Poznaj tajemnice efektywnego storytellingu, które pozwolą Twojemu biznesowi nie tylko zdobyć uwagę, ale i serca klientów.

Podczas naszego warsztatu "Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali" odkryjesz, jak tworzyć i dzielić się opowieściami, które naturalnie prowadzą do zwiększenia sprzedaży i lojalności klientów. Wprowadź swoją markę na nowy poziom za pomocą narzędzi narracyjnych stosowanych przez światowe giganty jak Pixar czy Disney. zacznij tworzyć historie, które nie tylko zostaną usłyszane, ale które zostaną zapamiętane i pokochane. Przekonaj się, jak potężne mogą być Twoje słowa, gdy znajdą się w rękach ekspertów storytellingu. Niech Twoja marka stanie się opowieścią, która inspiruje!

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu?
 • Skuteczność opowieści: Opanujesz sztukę tworzenia historii, które tworzą emocje
 • Uniwersalne zastosowania: Odkryjesz, jak zastosować storytelling w różnych mediach - od treści na stronach internetowych, po media społecznościowe.
 • Interaktywność i zaangażowanie: Przez pracę w grupach i indywidualne ćwiczenia zdobędziesz praktyczne umiejętności i natychmiastowy feedback, co pozwoli Ci doskonalić swoje techniki na bieżąco.
 • Storytelling wizualny: Zrozumiesz, jak ważne jest spójne opowiadanie historii nie tylko słowami, ale i wizualnym wizerunkiem marki.
O trenerach:

Justyna Łapaj - Kucharska - mistrzyni w kreowaniu angażujących i przekonujących historii biznesowych. Justyna wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w marketingu i komunikacji, by nauczyć Cię, jak kluczowe są punkty zwrotne w narracji i jak je efektywnie wykorzystywać.

Aneta Stępnik - specjalistka od branding i wizerunku osobistego. Pokaże, jak odpowiedni ubiór i prezentacja mogą wzmacniać przekaz Twojej historii, wpływając na percepcję marki i jej profesjonalizm.


Jakie jeszcze szkolenia w ramach projektu BIZNES BALANS zaplanowaliśmy?
 • Marka osobista: Twoje Alter Ego
 • Storytelling: Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali 
 • Instagram Ninja. Jak zostać gwiazdą internetu.
 • Zbalansuj swoje życie: mniej stresu, więcej sukcesu
 • Jedzenie przy nieregularnym trybie życia: triki dla zapracowanych osób
 • Zdrowe ciało - zdrowy umysł: Odkryj moc ruchu
 • "Jak to co myślisz wpływa na to ile zarabiasz?"
 • Networking - Twoja biznesowa supermocNajczęściej zadawane pytania

Kiedy startujemy? 12 czerwca 2024

Ile szkoleń zaplanowaliśmy? 8

Gdzie odbywać będą się szkolenia? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Kolejowa 3, Dąbrowa Górnicza


Nie zastanawiaj się! Postaw na swój rozwój! Czekamy na Ciebie!Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  26.06.2024 godz. 17:30 - Storytelling: Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali Projekt Biznes Balans. Prowadzące: Justyna Łapaj - Kucharska, Aneta Stępnik
26 Czerwca 2024, 10:30