Startup Mixer vol. 49

location icon
Narodowe Centrum Polskiej Piosenki ul. Piastowska 14a, Opole
calendar icon
Od 16 mar 18:00 do 16 mar 21:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Odpalamy 49 edycję Startup Mixera. 16 marca o godz. 18:00 zapraszamy Was do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Tradycyjnie w marcu na naszej scenie poznacie kobiece oblicze opolskiego biznesu. Szczegóły już wkrótce. Bezpłatne wejściówki czekają! 

Pierwszym startupem, który zaprezentuje się na naszej scenie będzie Niewidzialna Przestrzeń/WARTOO. To przedsiębiorstwo ekonomii społecznej, które powstało z potrzeb i trudnej sytuacji osób zagrożonych wykluczeniem społecznym na rynku pracy, a także chęci zwiększenia świadomości społecznej o osobach z niepełnosprawnością i zniwelowania barier w dostępie do ekonomii, informacji, kultury i rekreacji. Głównym filarem działalności jest Niewidzialna Przestrzeń. To miejsce w którym przez godzinę zwiedzamy pogrążoną w całkowitej ciemności pomieszczenia w obecności osoby niewidomej, bez użycia wzroku. Doświadczamy wszystkiego za pomocą słuchu, dotyku, węchu i smaku. Z wykorzystywaniem ciemności integrujemy pracowników, szkolimy kadrę firm, organizujemy urodziny i różne wydarzenia. WARTOO zajmuje się również audytami, konsultacją i warsztatami z zakresu dostępności dla osób o szczególnych potrzebach.

Poznacie również Oleksandrę Altufievę, tłumaczkę przysięgłą, właścicielkę Agencji Rozwoju Cudzoziemców "Skrzydła" oraz Stowarzyszenia Skrzydła Pomocy.

Trzecim startupem jest Mintique. To wyjątkowo słodkie i niepowtarzalne dodatki handmade stworzone z pasji i miłości do słodkości. Produkty wykonywane są głównie z glinki polimerowej w trosce o to, aby każdy szczegół był starannie dopracowany. W ofercie znajdują się również warsztaty rękodzieła dla dzieci i dorosłych oraz systematycznie pojawiają się nowe produkty z przeróżnych dziedzin rękodzieła.


Partnerem 49 edycji Startup Mixera jest Miasto Opole, Codelabs.Rocks oraz Narodowe Centrum Polskiej Piosenki. 

Designed by dgim-studio / Freepik


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatne wejściówki
już niedostępne -