Konferencja "Start-Up Bydgoszcz!". Od kobiet dla kobiet

location icon
Młyny Rothera, ul. Mennica 10, Spichrz Zbożowy (2 piętro), Bydgoszcz
calendar icon
Od 28 lut 17:00 do 28 lut 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Kolejną edycję konferencji "Start-Up Bydgoszcz!" w szczególności poświęcimy kobietom, które myślą o założeniu własnego biznesu, ale wciąż zastanawiają się czy są na to gotowe. Inspirujące przykłady i historie lokalnych przedsiębiorczyń mogą pomóc im uwierzyć w siebie, nawiązać interesujące relacje biznesowe i postawić pierwszy krok ku "przejściu na swoje".


Temat konferencji

"Od kobiet dla kobiet" - nachodząca edycja konferencji "Start-Up Bydgoszcz!" będzie okazją, by na różne aspekty rozwijania własnego biznesu (i nie tylko) spojrzeć przez pryzmat kobiecego podejścia. Czy kobiety widzą biznes inaczej od mężczyzn? Gdzie znajdują swoją motywację i siłę do działania? Jakie ścieżki obierają w dążeniu do swojego celu?

Podczas wydarzenia gościć będziemy członkinie Kobiecych biznesów "Podwale 11" (nazwa wywodząca się od miejsca, gdzie wspólnie pracują), które podzielą się swoimi doświadczeniami i opowiedzą o początkach swoich firm, wzlotach i upadkach na swojej biznesowej drodze, a także o satysfakcji płynącej z bycia niezależną kobietą.


Agenda konferencji:

17.00-17.05: wystąpienie przedstawiciela Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,

17.05-17.25: Magdalena Andler, O pasji i wytrwałości w dążeniu do celu,

17.25-17.45: Julita Szóstek, O odwadze i życiowych zmianach w drodze ku spełnianiu marzeń,

17.45-18.05: Joanna Kobak, O szansach i zagrożeniach w byciu na swoim,

18.05-18.20: przerwa,

18.20-19.00: panel zadawania pytań prelegentkom,

19.00: matchmaking w gościnnych progach Spichrza Zbożowego.


Informacje o prelegentkach


Magdalena Andler. Swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami potrafi sprawić, że codzienne komponowanie wizerunku staje się łatwe, intuicyjne i spójne z potrzebami, a garderoba dopasowana do sylwetki, kolorytu i preferowanego stylu, a także aktywności wykonywanych w ciągu doby. Jej holistyczne podejście bazuje na nauce samoakceptacji i poznawaniu własnego ciała. Od 2007 r. prowadzi Atelier Wizerunku AWMA. Zajmuje się kreowaniem wizerunku zarówno firm, osób publicznych, jak i osób prywatnych. Jej pasją są kolory i ich psychologiczne oddziaływanie na ludzki umysł. Uczy jak świadomie ich używać, by uzyskać zamierzone efekty zarówno w ubiorze, jak i we wnętrzach. Cały czas dba o swój rozwój na wielu płaszczyznach m.in. neuropsychologii, czy home stagingu, by jeszcze lepiej wcielać swoją misję w życie. Ma swój udział w dwóch książkach - "Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmieniają świat" pod red. Ilony Adamskiej oraz "Home staging" Martyny Szczawińskiej. W 2020 r. odebrała statuetkę "Lwicy Biznesu" w plebiscycie organizowanym przez magazyn "Law Business Quality".

Julita Szóstek. Właścicielka salonu urody"Celuj w piękno" znajdującego się w urokliwej i klimatycznej kamienicy przy ul. Podwale 11/3a w Bydgoszczy. Energiczna, uśmiechnięta pasjonatka podkreślania kobiecego piękna i dbania o nie. Jest współautorką czterech książek: "Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmieniają świat", "Listy płynące z serca. Kobiety kobietom", "Podręcznik dobrych praktyk branży beauty" oraz "Decyzja, która zmienia życie". Jest członkinią Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Z wykształcenia germanistka, która nadal pracuje jako nauczyciel. Prywatnie uwielbia podróże, dobrą muzykę, spotkania towarzyskie. Jest optymistką realistycznie szukającą rozwiązań, by z odwagą stawiać kolejny krok w życiu.

Joanna Kobak. Doradca majątkowy, ekspert kredytów hipotecznych. Zaprasza do swojego biura mieszczącego się w zabytkowej kamienicy przy ul. Podwale 11/6 w Bydgoszczy. Od początku swojej kariery zawodowej, czyli od 25 lat związana z branżą finansową. Swoje doświadczenie zdobywała jako doradca klienta w takich instytucjach jak Bank Handlowy, Rheinhyp-BRE Bank Hipoteczny czy Noble Bank. Specjalizuje się nie tylko w kredytach hipotecznych.Pomaga również w pozyskaniu finansowania unijnego i bankowego firmom z sektora MŚP, jak i osobom indywidualnym prowadzącym działalność gospodarczą. Cechuje ją pomysłowość, cierpliwość i elastyczność. Zawsze znajduje najlepszą i najkorzystniejszą ofertę dla swojego Klienta


Jak przebiegać będzie rejestracja na konferencję?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do konferencji online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Konferencja organizowana jest w ramach programu "Akcja Akceleracja!". Partnerami inicjatywy są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy. Partnerem tej edycji Konferencji są Kobiece biznesy "Podwale 11", a partnerem medialnym - Blue Stream TV.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na konferencję "Start-Up Bydgoszcz!". Od kobiet dla kobiet, 28.02.2023 r., godz. 17.00-19.00.
już niedostępne -