Marketing Sprzedaż Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty

Śniadanie biznesowe "Kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców" z Powiatu Szczecineckiego

location icon
Hotel Active Ordona 29, Szczecinek
calendar icon
Od 24 lis 10:00 do 24 lis 12:30

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców z powiatu szczecineckiego na śniadanie biznesowe.

W dniu 24.11.2022 r. zawitamy do Szczecinka i przedstawimy szeroki wachlarz możliwości wsparcia dla firm z tego obszaru.

Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swoich działalności,
w tym realizacją nowych inwestycji na terenie Miasta Szczecinek oraz gmin powiatu szczecineckiego: Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo, Grzmiąca, Szczecinek.


  • Przedsiębiorco jeśli planujesz nową inwestycję z sektora przemysłowego lub nowoczesnych usług biznesowych, bądź planujesz rozbudować swój zakład, skorzystaj z ulg w podatku dochodowym w ramach programu "Polska Strefa Inwestycji". Zachęty podatkowe dostępne są w całej Polsce, w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą. Podczas spotkania omówione zostaną kryteria jakie należy spełnić aby uzyskać ulgi w zasięgu Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
  • Chcesz poznać nowe trendy technologiczne na usprawnienie i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych? Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również specjalistyczne usługi oferowane przez Słupski Inkubator Technologiczny - SIT. Przedstawione zostanie praktyczne wykorzystanie usług pomiarów i skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, prototypowania i druku 3D oraz pomiarów termowizyjnych z ziemi i powietrza. W głównej mierze usługi te mogą usprawnić kontrolę jakości w przemyśle i zoptymalizować procesy produkcyjne. Pokaz druku 3D na żywo.
  • Poznaj i wykorzystaj w praktyce technologie multimedialne. Podczas spotkania będą przedstawione usługi związane z pilotowaniem i videofilmowaniem z drona, organizacją live streamingu spotkań/konferencji/szkoleń oraz przygotowaniem filmów promocyjnych dla przedsiębiorstw oraz innych podmiotów wraz z postprodukcją.

PROGRAM:

09:30  Rejestracja i powitalna kawa 
10:00 Powitanie, rozpoczęcie spotkania       
10:10Polska Strefa Inwestycji - ulgi podatkowe i innowacje impulsem rozwojowym lokalnej gospodarki
10:25Trzeci wymiar przemysłu - nowe technologie w utrzymaniu ruchu oraz inne praktyczne zastosowania
10:40Usługi multimedialne dla przedsiębiorców
11:00Rozmowy kuluarowe i poczęstunek

WARUNKI UDZIAŁU:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji .

Każda z zarejestrowanych i zweryfikowanych osób otrzyma bilet elektroniczny na spotkanie.

W przypadku braku pisemnego powiadomienia o rezygnacji z potwierdzonego udziału co najmniej na 24h przed terminem wydarzenia organizator zastrzega sobie prawo obciążenia firmy/instytucji kosztami organizacyjnymi w wysokości 150 zł netto + VAT.


ORGANIZATOR / KONTAKT

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku. Od początku istnienia jej działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Misją PARR jest inicjowanie, promowanie i wspieranie działań służących rozwojowi regionalnemu poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. Agencja zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. PARR, jako regionalny punkt kontaktowy dla przedsiębiorców w ramach Polskiej Strefy Inwestycji jest uprawniona do wydawania decyzji o wsparciu w imieniu ministra właściwego do spraw gospodarki. Zasięg SSSE w ramach PSI obejmuje 16 powiatów, zlokalizowanych na terenie trzech województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego.

www.sse.slupsk.pl, tel. 59 840 11 73, [email protected]


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatny
już niedostępne -