Finanse i Inwestycje

Szkolenie pt. "Ochrona kapitału: Skuteczne metody zabezpieczania ryzyka walutowego".

location icon
Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej ul. Smoluchowskiego 48 a, bud. B11, Wrocław
calendar icon
Od 6 cze 9:00 do 6 cze 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł


Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr wraz z Siecią EEN zapraszają na bezpłatne szkolenie stacjonarne pt. "Ochrona kapitału. Skuteczne metody zabezpieczania ryzyka walutowego". Szkolenie jest adresowane dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych.


Zapraszamy na bezpłatne szkolenie stacjonarne, które pomoże odkryć skuteczne metody zabezpieczania ryzyka walutowego. Wydarzenie adresowane jest to do przedsiębiorców prowadzących działalność eksportową, importową lub operujących zagranicznymi walutami.

Dołącz, aby poznać najnowsze strategie zarządzania ryzykiem walutowym, minimalizować straty i unikać niepotrzebnych spekulacji. Zdobędziesz praktyczną wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci efektywnie zabezpieczyć swoją firmę przed niekorzystnymi skutkami zmian kursów walutowych.

📆 Termin: 06 czerwca 2024 r.
⏰ Godzina: od godz. 09:00 - 17:00.
📌 Miejsce szkolenia: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej
✍️ Agenda szkolenia i rejestracja: Prosimy o zgłaszanie się na szkolenie do❗️31 maja 2024 r. za pośrednictwem strony: https://wctt.pwr.edu.pl/wydarzenie/szkolenie-pt-skuteczne-metody-zabezpieczania-ryzyka-walutowego/

Zapisz się już dziś❗️

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja bezpłatna: "Ochrona kapitału: Skuteczne metody zabezpieczania ryzyka walutowego".
6 Czerwca 2024, 17:00