Skuteczna komunikacja marketingowa

location icon
Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Unii Lubelskiej 33b, Kołobrzeg
calendar icon
Od 19 maj 9:00 do 19 maj 9:00

Skuteczna komunikacja marketingowa

Szkolenie odpowiada na aktualne wyzwania związane z właściwie dobraną i skutecznie przeprowadzoną komunikację marketingową w oparciu o narzędzia i metody współczesnego marketingu. Marketing się rozwija i ewoluuje odpowiadając na aktualne potrzeby i oczekiwania klientów. Podczas szkolenia poruszane będą zagadnienia i treści związane z analizą otoczenia marketingowego firmy, kreowaniem marki i badaniem skuteczności wybranych i dopasowanych do zdiagnozowanych potrzeb kanałów komunikacji z klientem. Punktem wyjścia będzie samo pojęcie i właściwe rozumienie współczesnego marketingu, jego roli i zadań w otoczeniu wewnętrznym i zewnętrznym firmy/organizacji. Najważniejsze są oczekiwania, potrzeby i wartości cenione przez klientów oraz korzyści z zaspokojenia dla samych klientów jak i firmy oferującej produktu i usługi. Jak obecnie budować przewagę konkurencyjną na konkurencyjnych rynkach? Orientacja rynkowa, narzędzia marketingowe, budowanie świadomości klienta, analiza makro i mikro otoczenia rynkowego firmy, współpraca z dostawcami i odbiorcami, elastyczne dopasowanie i wykorzystanie narzędzi i kanałów komunikacji z rynkiem - te i inne nowoczesne strategie, taktyki, narzędzia będą przedmiotem planowanego warsztatu szkoleniowego . Jak tworzyć plan marketingowy w oparciu o analizę otoczenia marketingowego, wewnętrznego i zewnętrznego, sytuacji rynkowej, konkurentów, nabywców? Wykorzystanie obecnych narzędzi nowoczesnego marketingu i systematyczne badanie skuteczności ich wykorzystania, Internet (strony www firmy, strony zaprzyjaźnionych firm i organizacji, eventy, Social media (Linkedin, Facebook, Twitter, Instagram), reklama i promocja - gdzie, kiedy, jak komunikować to co mamy do zaoferowania rynkowi (klientom), partnerom biznesowym, dostawcom, Które z tych kanałów i form komunikacji marketingowej jest adekwatny i skuteczny dla nas, naszych produktów, usług, firm, klientów, naszych pracowników, dostawców, partnerów biznesowych, tej całej współczesnej otoczki prowadzenia skutecznego biznesu. A skuteczny biznes to biznes dochodowy i rozwijający się, progresywny. Bez skutecznej komunikacji marketingowej trudno byłoby osiągnąć cele biznesowe.


Warsztaty poprowadzi: Zygmunt Dolata

Ekspert SEMPER ds. planowania rozwoju pracowników. Trener biznesu, menedżer projektów, coach, wykładowca i konsultant HR. Specjalizuje się w szkoleniach i konsultacjach dla zarządzających zespołami pracowniczymi oraz pracowników wymagających wsparcia metodologicznego. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich. Ekspert ds. HR, zarządzania, budowania relacji zawodowych i autoprezentacji. Prowadzi wysoko oceniane szkolenia z zakresu oceny pracowniczej, badania potrzeb szkoleniowych, zarządzania szkoleniami, rekrutacji i selekcji pracowników, specjalizuje się również w warsztatach z komunikacji interpersonalnej, obsługi klienta oraz radzenia sobie ze stresem. Uznany konsultant w zakresie zarządzania zmianą oraz kreowania wizerunku instytucji publicznych i przedsiębiorstw. Autor wielu publikacji w prasie specjalistycznej i serwisach internetowych. Zwycięzca Plebiscytu "Porady praktyków 2013" portalu Treco.pl. Finalista konkursu "Mówca znakomity" ("Gazeta Wyborcza w Poznaniu, 2007r.). Twórca wielu programów rozwojowych. Absolwent Politechniki (mgr inż.) i kilku studiów podyplomowych (zarządzanie - Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, komunikacja i promocja w biznesie - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, polsko-niemieckich menedżerskich studiów podyplomowych - Centrum Doskonalenia Zarządzania we Wrocławiu i programu studiów podyplomowych MBA ZZL w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu). Posiada certyfikaty trenerskie Akademii Trenera grupy Hause of Skiils, dyplom ukończenia warsztatów trenerskich w Centrum Szkoleniowym JET Szymona Kudły oraz w firmie Nowe Motywacje. Wykładowca na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Logistyki i Wielkopolskiej Szkole Biznesu na studiach MBA. Stosuje Regułę Pareto w prowadzonych przez siebie szkoleniach: 80 % zajęć warsztatowych i 20% mini wykład wraz z podsumowaniem przez trenera.


Program szkolenia:

09:00-10:30 — szkolenie
10:30-10:45 — przerwa
10:45-12:15 — szkolenie
12:15-12:30 — przerwa
12:30-14:00 — szkolenie
14:00-14:30 — przerwa kawowa
14:30-15:30 — szkolenie
15:30-15:45 — przerwa
15:45-17:00 — szkolenie


Jak się zapisać?

Na samej górze strony, w polu "Dołącz do wydarzenia", na wysokości "Skuteczna komunikacja marketingowa", wybierz liczbę biletów na "1", a następnie kliknij guzik "Zapisz się!" i przejdź przez proces rejestracji (uzupełnij dane).

Jeśli bilety w polu "Skuteczna komunikacja marketingowa" są już niedostępne, zapraszamy do wpisania się na listę rezerwową (również poprzez wybranie liczby na "1", i guzik "Zapisz się!".

Zapisy na powyższe warsztaty i szkolenia odbywają się w dwóch etapach:

1. Zgłoszenie online (od 08.05.2023 r. godz.12:00)

  • decyduje kolejność zgłoszeń,
  • po wyczerpaniu się ilości miejsc możesz zapisać się na listę rezerwową,

2. Wypełnienie kart potrzeb szkoleniowych uczestnika ( 48h od daty rejestracji )

  • wypełnienie w terminie jest warunkiem zakwalifikowania na warsztaty,
  • w przypadku zwolnienia się miejsc, do wypełnienia kart zaprosimy kolejne osoby z listy rezerwowej,

Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailowo i telefonicznie.


Ważna informacja:

W ramach cyklu odbędzie się łącznie 10 tematów szkoleń ( tytuły podane na stronie www.szkolenia.kolobrzeg.pl ).

Chcemy dać możliwość udziału jak największej liczbie osób, dlatego zachęcamy: wybierz jedno szkolenie, które najbardziej Cię interesuje, a na kolejne zapisz się na listę rezerwową.

Pierwszeństwo zapisu na listę uczestników danego warsztatu, będą miały osoby, które zapisują się po raz pierwszy.


Prośba:

Staraliśmy się przygotować proces zapisów, aby był możliwie prosty i dostępny - jednak będziemy bardzo wdzięczni za informację zwrotną i wszelkie uwagi na temat jego możliwego udoskonalenia. Prosimy o maila na adres: [email protected]


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Skuteczna komunikacja marketingowa

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Lista rezerwowa

dostępnych: 29

już niedostępne -