"Siłaczki, wizjonerki, aktywistki. O współczesnych rzemieślniczkach w działaniu" Spotkania - warsztaty - prezentacje. Dzień I

location icon
Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku Korzenna 33/35, Gdańsk
calendar icon
Od 26 wrz 10:00 do 26 wrz 17:15
ticket icon
Od 0,00 zł

Podczas wydarzenia w nadbałtyckim gronie porozmawiamy o przedsiębiorczości kobiet i budowaniu wspierającego, kobiecego środowiska. Skupimy się na praktycznych aspektach zamieniania pasji w aktywność zawodową i zastanowimy, w jaki sposób wykorzystywać siostrzeństwo i empatię dla budowania silnego społeczeństwa. Punktem odniesienia dla naszych rozmów będą tradycyjnie kobiece zajęcia (np. haft, tworzenie biżuterii, zielarstwo) oraz ich rola w kreowaniu wspólnoty.

Wydarzenie "Siłaczki, wizjonerki, aktywistki" realizowane jest jako zakończenie i podsumowanie międzynarodowego projektu "Creative Waves - Baltic Sisterhood for Change".

Tematami przewodnimi poniedziałkowych (26.09) dyskusji będą:

budowanie społeczności w oparciu o bałtyckość, wnioski i doświadczenia z projektu "Creative Waves", wzmacnianie znaczenia kobiet we współczesnym społeczeństwie i wzmacnianie społeczeństwa poprzez zwiększanie znaczenia kobiet.

Dyskusje odbywać się będą w języku angielskim i polskim i z tłumaczeniem na polski i angielski.

Szczegóły: https://www.nck.org.pl/pl/wydarzenie/5644/silaczki-wizjonerki-aktywistki-o-wspolczesnych-rzemieslniczkach-w-dzialaniu

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Konferencja
już niedostępne -