Kraj w sąsiedztwie. Szwecja - uwarunkowania współpracy gospodarczej.

location icon
Restauracja w Pałacu Opatów ul. Cystersów 18, Gdańsk oliwa
calendar icon
Od 25 cze 17:30 do 25 cze 20:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zarząd Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza członków/inie SA MBA, absolwentów/ki i słuchaczy/ki MBA oraz Sympatyków na spotkanie, którego tematem będzie:

Kraj w sąsiedztwie. Szwecja - uwarunkowania współpracy gospodarczej.

Naszym gościem będzie Honorowa Konsul Generalna Szwecji i Prezes Polsko-Szwedzkiej Izby Gospodarczej, Pani Magdalena Pramfelt.

Spotkamy się 25.06.2025r. (środa) o godz. 17.30 w gościnnych progach Restauracji w Pałacu Opatów.

Wymagana rejestracja (do 23.06.2025): https://app.evenea.pl/event/samba-2025-06

Magdalena Pramfelt

Prezes Polsko-Szwedzkiej Izby Gospodarczej, Honorowa Konsul Generalna Szwecji, skandynawistka, dziennikarka.

Honorowa Konsul Generalna Szwecji w Gdańsku mianowana w 2015 r. przez króla Karola XVI Gustawa Bernadotte. Prezes Polsko-Szwedzkiej Izby Gospodarczej, organizacji inspirującej relacje gospodarcze i handlowe pomiędzy Polską i Szwecją poprzez wspomaganie przedsiębiorców i organizacji biznesowych, wykłady i spotkania na temat osiągnięć Szwecji, przedstawianie dobrych praktyk w gospodarce, prawodawstwie, ochronie środowiska, innowacjach oraz o odpowiedzialności społecznej i kulturze biznesu panujących w szwedzkich przedsiębiorstwach, od 2016 r. Współinicjatorka i dydaktyk filologii w Akademii Ateneum od 2017 r. W latach 2014-2022 Prezydent Stowarzyszenia Konsulów Honorowych w Polsce.

Podczas 24 - letniego pobytu w Szwecji redaktorka programów informacyjnych w publicznych mediach, szwedzkim Radiu i Telewizji. Autorka reportaży radiowych, wywiadów z osobowościami szwedzkiej polityki, polskiej kultury w Szwecji, korespondencji, również z terenu wojny na Bałkanach, cykli tematycznych i publicystycznych audycji po polsku oraz w języku szwedzkim. Autorka artykułów w polskiej prasie na temat Szwecji.

Laureatka Gryfa Pomorskiego w 2023 r. W 2018 r. otrzymała order Oranje Nassau, przyznany za 11 lat służby Honorowego Konsula Niderlandów przez króla Wilhelma - Alexandra.

Odznaczona przez Prezydenta Lecha Wałęsę medalem upamiętniającym 25-lecie Solidarności. Honorowy Wolontariusz Hospicjum im. ks. Dutkiewicza w Gdańsku. Nagrodzona Paul Harris Fellow, odznaką Rotary International.


Zapraszamy na spotkanie społeczności MBA!

Małgorzata Tobiszewska - Prezeska Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów MBA 

www.mba-absolwenci.pl

Jeśli potwierdziłeś/aś swoje uczestnictwo jednak zmieniły Ci się plany i wiesz, że nie będziesz mógł/a przybyć to odwołaj swoją obecność e-mail: [email protected]




Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Kraj w sąsiedztwie. Szwecja - uwarunkowania współpracy gospodarczej.
23 Czerwca 2025, 23:59